WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Anexik1985 (offline)

16-05-2011 12:46:19

Nibylandia
Olunia do boju!!! To ze zabiegal o Ciebie tym bardziej przemawia za spotkaniem z nim!! To ze musisz teraz Ty zrobic ten krok to tym lepiej smiling smiley Do odwaznych świat nalezy!! Od razu poczujesz sie lepiej po herbatce z nim - tego jestem pewna!! A jesli ciaza jakos na niego wplynie to tylko zobaczysz tak do konca jakim jest czlowiekiem. Mysle ze jak juz sam proponowal spotkanie wiedzac o Twojej ciazy to widac mu to nie przeszkadza, mysl o sobie teraz i o Amelce!! Macie obie byc szczesliwe i do tego dazyc buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

16-05-2011 13:10:30

Anexik coś musi być na rzeczy z tym swędzeniem brzucha i wloskami u dzidzia bo moja kol. właśnie wczoraj o 6.15 urodziła córeczkę i pisała mi że mała ma takie śliczne długie czarne włoski smiling smiley a pamiętam że zawsze sie skarżyła że brzuch ją strasznie swędzi grinning smiley A mnie znów i zgaga bardzo męczy jak i swędzenie brzucha tak że zobaczymy czy i mój maluszek będzie miał czuprynkę grinning smiley
No i ona rodziła w tym szpitalu co i ja będę i mówiła ze całkiem nowe wyposażenie maja i ze łóżka nowe i takie miękkie smiling smiley Tak że teraz spokojniejsza jestem smiling smiley ( ma porównanie bo 2 lata wcześniej też tam rodziła i mówi ze teraz tam dużo lepiej jest ) i wystarczy ze mąż fartuch kupi i może cały czas byc przy porodzie smiling smiley z czego mój K. bardzo zadowolony , bo chce być przy mnie smiling smiley

Oluś zgadzam się z dziewczynami do odważnych świat należy i ty tez masz prawo byc szczęśliwa :joliecouette: trzymam kciuki żeby spotkanie doszło do skutku winking smiley

marrina (offline)

16-05-2011 13:35:15

Olunia Moj dzidzius jeszcze nie mial czkawki, ale Kacper mial czesto smiling smiley




Karolajjna (offline)

16-05-2011 13:42:52

KOchane dzieki za wsparcie, zawsze to trochę lżej..Olunia ja wiem ze zamartwianie sie nic nie da, ale jak trzeba kombinowac na prawo i lewo zeby powiązac poczatek z koncem to czasem sie nie da nie martwić. ehhh a to wszytsko przez te niespodziewane wydatki typu piecyk gazowy, piec c.o i auto. gdyby nie to jakos bysmy ciągneli...
Ale powiem, wam że zlazłam sie dziś na tym mieście ze szok... pól miasta obeszłam zeby znaleźć czynny bankomat, potem zakupy w Rossmanie bo prmocje mieli ( proszek Lovella, chusteczki nawilżane, itp..) do tego troche spozywki i masakra... jak doszłam do domu z tym wszystkim to tylko walnęłam sie na kanape gazetka do reki i nic więcej nie robie...
Aaa wstawiłam zdjęcie z ogrodu botanicznego z wczoraj...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

16-05-2011 13:45:00

3city
Hej dziewczyny

Sorry, że tak mało piszę, ale nie mam weny. Czuję sie fantastycznie (czasami tylko plecy bolą), ale jakoś siedzę i tylko czytam.
W weekend byłam u rodziców na działce i mój M wędził kiełbachy (sami robiliśmy) no i wyszły mega pyszne. Mama za to spaghetti zrobiła tak fantastyczne, że aż musiałam zjeść dwie porcje. Waga moja na szczęście stanęła w miejscu, bo już mam 10 kilo na plusie (od miesiąca) i póki co ważę 59-60,5 kg.

Aneksik spóźnione gratulacje z okazji rocznicy grinning smiley my mamy drugą w lipcu.
Pająków tez się boję, ale nie zabijam ich - mąż się tym zajmuje. Ja uciekam po prostu smiling smiley

Nikita no i jednak X lander smiling smiley gratuluje wyboru, to jest trudna decyzja, bo przecież nasze skarby mają w nich jeździć i wierzę, że każda z nas wybierze taki wózek jaki będzie uważała za najlepszy i najbezpieczniejszy dla swojego dziecka grinning smiley

A jeśli chodzi o kopniaki ja czuje już dość długo i nadal nie mogę sie nadziwić jak to fajnie czuć i widzieć, że tam w brzuchu szaleje właśnie mój syn grinning smiley Młody jest aktywny rano (bo głodny), jak jestem szczęśliwa i coś mnie cieszy (wtedy wiem, że jemu jest dobrze), jak zjem coś co mi smakuje (ma podobny gust do mamy), a ostatnio jak prowadzę samochód to tez wariuje.
Ostatnio jak mnie kopnął gdzieś w wnętrzności to aż mi się niedobrze zrobiło.
Najbardziej jednak lubię jak kopie odkryć brzuch i widzieć gdzie kopie. czasem kopie równocześnie u góry przy żebrach i ba dole koło jajnika (czyżby był już taki duży???? )




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

16-05-2011 14:00:32

Nibylandia
tatjana Mam nadzieje ze Basia sie urodzi z czuprynka wlasnie smiling smiley Ja jak sie urodzilam to mowili na mnie 'czupurek' mialam irokeza ze ho ho!!!! smiling smiley
Super ze jestes na biezaco z opiniami z porodowki - mozesz byc spokojniejsza smiling smiley Ja wlasnie czekam na wiesci od kumpeli termin miala na sobote, byla dzis w szpitalu na ktg i usg i odespali ja do domu bo nic sie nie dzieje jeszcze za 2 dni znowu ma sie tam wybrac, chyba bardziej sie niecierpliwie od niej grinning smiley Niech juz urodzi i mi powie jak tam naprawde jest grinning smiley

Karolajna Wygladasz przeslicznie w ciazy!! Naprawde tak kwitnaco grinning smiley Tez tak chce!! smiling smiley Poki co nie robie sobie fotek w calej okazalosci bo jakos nie czuje sie fotogeniczna winking smiley

madalena Dziekuje za zyczonka smiling smiley U mnie na brzuchu nic nie widac jak kopie Basienka, ale powiem Ci ze nawet zauwazylam ze jak odkrywam brzusio by popatrzec to ona przestaje kopac jakby wiedziala i sie wstydzila winking smiley a jak tylko zakryje to od razu rewolucja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

16-05-2011 14:36:09

Anexik ta moja kol. to też sie doczekać nie mogła, chodziła na ktg i nic nie pokazywało skurczy i jeszcze w sobotę z nia pisałam i w domu była a tu rano w niedzielę już przed 7 pisała że urodziła niecałą godzinę po porodzie smiling smiley to szybko jej poszlo grinning smiley oby i nam się poród nie ciągną smiling smiley
Ja to bym chciala żeby włosy po moim K. dzidzi odziedziczyło (gęste i czarniutkie smiling smiley ) bo ja jak byłam mała to miałam blond piórka no i teraz też nie za gęsto ich mam niestety :/

Karolajjna widać że ciąża ci służy smiling smiley

Madalena u mnie też waga od miesiąca w miejscu stoi smiling smiley ale przed ciążą było równe 60 a teraz jeszcze 7 na plusie tongue sticking out smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-16 14:38 przez tatjana.

madalena888 (offline)

16-05-2011 14:39:41

3city
Ja się właśnie dziś zapisałam do szkoły rodzenia. Najfajniejsze, że tam wykłady prowadzi położna ze szpitala, w którym chcę rodzić smiling smiley im więcej znajomych położnych tym lepiej dla mnie smiling smiley Zajęcia zaczynam już 7 czerwca i będzie i teoria i ćwiczenia i jeszcze gimnastyka. Już sie doczekać nie mogę.
urszulakamila ja mam tak samo jak ty z umową. skończyła mi sie tydzień temu i przedłużają mi tylko do porodu, a potem ZUS będzie mi płacił macierzyński, a jak się skończy to do roboty, bo nie ma kasy na lenistwo w domu. Najbardziej będzie mi szkoda tego naszego dzieciaka, bo bedzie go trzeba albo do żłobka dać, albo z babcią będzie siedział sad smiley najgorsze, że ja z nim nie będę.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

edzia9664 (offline)

16-05-2011 14:43:43

Olunia zgadzam się z dziewczynami.Musisz koniecznie sie z nim spotkać !!! nie mów że nie wypada,jesteś młoda i masz prawo ułożyć sbie życie smiling smileysmiling smiley później możesz żałować że nie dalaś mu szansy. Teraz liczy sie szczęście twoje i Amelki a na ludzi nie zwracaj uwagi grinning smiley
Okres Twojej ciązy może faktycznie w jakiś sposób emocjonalnie wpłynąć na niego.
Więc do dzieła kochana,skoro to takie ciacho to nie może sie zmarnować winking smiley szybciorem idz z nim na kawke smiling bouncing smiley

Anexik brzusio masz cudny taki zgrabny, śliczny smiling smileysmiling smiley

Właśnie miałam pytać jak tam u Was waga.Bo ja czuje że moja za bardzo idzie do góry przytyłam już prawie 10 kilo,a ważyłam się dwa tyg temu.We wtorek przyszly mam wizyte i coś czuje że sie przeraże wielkie oczy ale pocieszam się tym że po ciąży schudne.
Najwięcej przytyłam przez te papierosy chyba że rzuciłam ... ehhh


[link widoczny po zalogowaniu]

e_di (offline)

16-05-2011 14:44:33

ełk
oh dziewczyny moja alergia jest na ciążę zatem przejdzie mi jak urodzę, mam nadzieję, że nie wrócę do pierwszego stanu zanim poszłam do szpitala bo wyglądałam tak [link widoczny po zalogowaniu]
teraz mnie tylko skóra swędzi ale nie mam zadnych wyprysków


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.