WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

samantha1992 (offline)

15-04-2011 23:13:02

Szczecin
Ja też byłam dzisiaj u gina ale ja maleństwa nie widziałam ;(
Ale słyszałam jego maluteńkie serduszko smiling smiley))
heh potem 6 godzin spędziłam na kursie barmańskim szybciutko do domku nadrobiłam zaległości na forum a teraz ide spać życzę wszystkim miłej nocy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nikita (offline)

15-04-2011 23:15:50

Dziewczyny dzięki za gratulacje buziak od dziecka ale bardziej przydałyby się słowa otuchy.. winking smiley Jakoś ciężko mi się ogarnąć..Nie brałam pod uwage takiej opcji..
Kocham Go już jak własne ale jeszcze do mnie nie trafia że moja słodka córunia jest małym łobuzem!!!!
Szaga to jesteśmy DWIE głupie baby bo ja myśle tak jak Ty!PRZERAŻA mnie wychowanie chłopca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anexik daj jakieś namiary!!!!!!Zamieniamy się teraz czy po porodzie?Pewnie z mojego synka najbardziej cieszy się Twój M hahahaha


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

15-04-2011 23:18:50

edi Ja lidzbark warminski kolo Olsztyna smiling smiley




renatas (offline)

16-04-2011 00:52:52

Nikita, Szaga chłopaki to bardzo fajna sprawa. Z dziewczynami czasem jest trudniej się dogadać, bo wpadają w histerię i płaczą, reagują najpierw emocjonalnie, a później dopiero dociera do nich, co sie chciało powiedzieć i zaproponować.dziewczynka w łóżeczku
A chłopcy troszkę bardziej krnąbrni i uparci, dogadują się z nami i nie tylko z nami troszę inaczej:use_hammer: U mnie w domu kącik przez pewien czas wystarczał... A teraz mój Syn oświadczył, ze nie urodził sie po to żeby słuchać się rodziców!!! Więc będziemy stosowali chyba inne metody wychowawcze:whipping:, Oczywiście żartuję...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

16-04-2011 08:16:12

Bruksela
Hej dziewczynki!

Renatas ja nie mam nic przeciwko chłopcom. Kocham swojego nienarodzonego maluszka, ale gdzieś głęboko w mojej podświadomości siedzi myśl, że nie sprawdzę się jako mama przy chłopcu,boję się,że z chłpocem będą kłopoty, itp...To siedzi gdzieś głęboko w mojej podświadomości, ten lęk...
Wiem,że to dla Was może wydać się głupie, ale to jes niezależne ode mnie, nie mam na to wpływu....

Nikita mam nadzieję, że przespałaś się i pierwszy szok już minął. Mi to zajęło trochę czasu. Zobaczysz będzie dobrze, będziesz kochać i rozpieszczać swojego maluszka do granic możliwościwinking smiley Podobno synkowie są mamusi a córeczki tatusiówgrinning smiley Liczę na to. Zobaczysz zakochamy się w swoich synkach od pierwszego momentu, jak nam położą synków na piersi po porodzie, uczucie bezcennesmiling smiley

Dziewczyny macie może jakiś sprawdzony patent na katar lecący ciurkiem z nosasad smiley Męczy mnie okropnie, nos czerwony od kataru i ciągłego wycierania. Jak na razie nic mi nie pomaga, a wrecz nasila sięsad smiley Dziś nigdzie nie wychodzę,nie wiem jak zniesie to moja córcia. Musi poczekać do 17 aż wróci tata z pracy.

Mój synek jest bardzo spokojniutki. Poczułam ruchy w 14 tyg i wtedy był bardziej aktywniejszy niż ostatnio. Martwię się jak nie daje żadnych znaków istnienia. Wczoraj zjadłam śledzia solonego to tak po nim zaczął fikać ,że hejsmiling bouncing smiley Tylko nie wiem , co chciał przez to powiedzieć ,że dobre i chcę więcej czy nie dawajcie mi więcej tego paskudztwagrinning smiley

Miłego dniasmiling smiley

edzia9664 (offline)

16-04-2011 08:38:42

szaga również maleństwo ostatnio czułam bardzie,a co się okazało wczoraj u lekarza....że maleńka leży pośladkami na dole i kopniaki nie będą tak wyczuwalne przy tym ulożeniu.
Na katar stosowałam maść majerankową ale to na zatkany nos bardziej.

Nareszcie piękna pogoda u mnie smiling smiley ide sie ogarnać i na basen

Miłego weekendu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

16-04-2011 09:06:55

Nibylandia
Hey dziewczyny!!

Olunia Trzymam za slowo co do obiadku grinning smiley widze ze imiona zmienilas smiling smiley nie obraz sie jak sie nie pojawia w tabelce przez jakis czas bo jak dobrze pojdzie tabelka dzis juz bedzie na pierwszej stronie.

tatjana mi sie zdaje ze bedziecie mieli coreczke tongue sticking out smiley ale jakos nie jestem pewna winking smiley

gadzielec Ciesze sie ze z Kingusia wszystko ok grinning smiley

Nikita Kochana przyzwyczaisz sie niedlugo smiling smiley mi zajelo to tez jakis czas a teraz szal na punkcie rozowego (ktorego osobiscie nie znosze ale dla Basi wszystko) Co do zamiany grinning smiley oczywiscie moj M by byl w niebo wziety!!!! mysle ze teraz sie nie da z natury fizycznej zamienic ale po porodzie czemu nie ? winking smiley spotkamy sie gdzies w polowie drogi miedzy UK a PL i popelnimy przestepstwo grinning smiley

szaga Dasz sobie z Brunem rade smiling smiley o to sie nie martw!! Juz masz doswiadczenie przy Roxi wiec nie bedzie problemu!! Ja sie czasem boje ze nie nadaje sie na mame i nie dam sobie rady z Basienka... tez wlasnie to gdzies siedzi w srodku i nie chce wyjsc!! Ale jakos to bedzie smiling smiley Musi byc!!
Jak nie czujesz synusia ostatnio za czesto to moze dobry znak?? Nie bedzie rozrabiaka ? smiling smiley tez tacy sie zdazaja winking smiley Wracaj do zdrowia i nie martw sie tak juz buziak od dziecka

Lece gotowac pomidoroweczke grinning smiley moja ulubiona zupka w ciazy.
Pozniej znowu malowanie w warsztacie smiling smiley

Milego dnia!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

16-04-2011 09:49:42

Bruksela
Edzia widzę,że jesteś naprawdę aktywną mamąwinking smiley To się chwali,ja też chciałabym tak na basen popływać, odstresować się ....ale niestety nie umiem pływać i już się nie nauczę. Gdy byłam mała, miałam 4lata to sie topiłam i ta trauma i lęk przed wodą do tej pory siedzi we mniesad smiley

Anexik dzięki za wsparciebuziak od dziecka Ja nie boję się od strony technicznej posiadania chłopca tylko od strony psychicznej bardziej. Nie wiem czy potem w dorosłym życiu nie będzie miał do mnie pretensji, że nie umiałam dobrze pokierować jego życiem. Ale to chyba wyniosłam z domu. Na matkę nigdy nie mogłam liczyć i chciałam sjak najszybciej wyjść z domu i usamodzielnić się.
A co do zamiany Twojej Basieńki z Nikity Motylkiem, To się uśmiałam.LOL Zobaczyłam to już oczyma wyobraźni jak gdzieś na morzu( to będzie połowa drogiMr. Green) na jakimś kutru rybackim dochodzi do wymiany w brzydki, deszczowy dzień... gotowy scenariusz na film hihihi...

gadzielec (offline)

16-04-2011 10:12:31

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa. Następnym razem jak zacznę się tak nakręcać sprowadźcie mnie na ziemię. Ja mam to do siebie, że jak coś wyczytam niepokojącego, wyszukuje u siebie objawów i panikuję. Wczorajszy ból brzucha okazał się bólem wiązadeł macicy, które podczas kaszlu się rozciągały. Podobno to jest normalne i może występować nawet podczas wstawania z łóżka, krzesła itd. Gdy wyzdrowieję mam normalnie funkcjonować, sprzątać, robić zakupy, niczym się nie martwić (póki nie ma plamień jest wszystko dobrze) - zalecenie gin.

Edzia super, że u Twojego maleństwa wszystko dobrze smiling smiley

U mnie dziś słonecznie i w miarę ciepło, mimo przeziębienia zrobię sobie długi spacer, a jutro zakupy smiling smiley Upatrzyłam śliczny różowy kombinezon z weluru, ale boję się go kupować, bo 100% pewności co do Kini nie mam, chłopakowi nie założę różowego winking smiley Wczoraj dzidzia dziwnie się ułożyła i nie można było potwierdzić na 100%. Muszę poczekać jeszcze 2 tyg do kolejnej wizyty...

Miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

16-04-2011 11:11:44

Długopole Zdrój
szaga ja ostatnio miałam to samo ,zjadłam ogórki niby były kiszone ,ale było okropnie słone ,kwaśne wcale nie były ,bo bym ich nie ruszyła. A moje Dzieciotko dostało po nich adhdsmiling smiley
Co do kataru to zrób sobie inhalacjewinking smiley Ja zaparzam szałwie np w garnku, borę garnek do umywalki przykrywam się ręcznikiem i wdycham nosem tą gorącą parę nosem smiling smiley mi pomagawinking smiley albo jeszcze sól fizjologiczna pomaga smiling smiley

Ja mam takie obawy jak wy co do dziewczynki. Patrząc na mnie i moją mamę nie chciałabym żeby moja córka tak się ze mną kłóciła, za to mój brat dogaduje się z nią bez żadnych problemów. Po drugie dziewczynki są bardziej wymagające moim zdaniem potrzebują więcej uwagi niż chłopcy. Przecież nie każdy chłopak musi być od razu nieznośnym łobuzem , przecież teraz tyle się słyszy wyuzdanych dziewczynach sprawiających więcej problemów niż chłopcy...
W sumie to już sama nie wiem co jest lepsze... Moi rodzice z moim bratem mieli straszne problemy wychowawcze , ja byłam raczej spokojna, dobrze się uczyłam , nigdy nie było ze mną takich problemów...

Ja dzisiaj w nocy miałam pobudkę ,bo przewróciłam się lekko na brzuch ,ale widocznie mojemu dziecku było strasznie nie wygodnie i musiał dać znać mamie.

Edzia ja niestety też pływać nie umiem . Raz mnie zrazili do tego i koniec. Byłam kiedyś jeszcze jak byłam dzieckiem nad jeziorem z rodzicami i ich znajomymi z dziecmi i chłopcy wrzucili mnie do wody zachłysnełam się i niestety do tej pory mam uraz...sad smiley

Anexik starasznie mi sie spodobało imię Marcel jedna z dziewczyn na forum ma synka o tym imieniusmiling smiley I jakoś wpadło mi w uchOsmiling smiley No a Amelkę wymyślił mój tato ,a jakoś nie mam sumienia mu odmówić....


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.