WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

madalena888 (offline)

15-04-2011 16:15:42

3city
Nikita miałam rację smiling smiley brzuch piłeczka i wystająca to jak u mnie na chłopaka smiling smiley najserdeczniej gratuluję grinning smileydziecko z grzechotką

Ja dziś miałam odwiedziny koleżanki (7 miesiąc ciąży i tez chłopak będzie) a potem u dentysty byłam sad smiley boli mnie pół twarzy, ale jakoś to przeżyję (bez znieczulenia) dla dziecka naszego wszystko zniosę smiling smiley
Wczoraj też przez cały dzień nie czułam ruchów dopiero wieczorem Młody skopał mi wnętrzności, a dziś rano jak mąż zadzwonił to i Młody się obudził i już nie było spania, bo tak mnie okopał, że aż nie mogłam śmiechu powstrzymać smiling smiley kickbokser mały
Ja mam rosół od wczoraj na obiad, ale z okazji odwiedzin koleżanki ciasta sie najadłam i nie jestem głodna.

,Muszę wam powiedzieć, że ja nigdy nie zwracałam uwagi na zdrowe jedzenie. Zawsze faszerowałam sie zupkami z torebki, gorącymi kubkami, fast foodem i wszystkim co niezdrowe. W ciąży nadal mam ciągoty do tych niezdrowych rzeczy, ale je ograniczyłam do minimum i uzupełniłam owocami. A mimo mojego niezdrowego odżywiania wyniki mam idealne (oby tak do końca było), ale dziecku mojemu wpoję miłość do warzyw (bo sama też uwielbiam) i do owoców i mam nadzieję, że tak jak mamusia nie będzie nadużywał słodyczy smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewka26PL (offline)

15-04-2011 16:16:28

okolice Torunia
ale sie wyspałam hoho od razu świat inaczej wyglada no i jakieś niesmiałe słonko się pojawiasmiling smiley
Tatjana ja też mieszkam na wsi od urodzenia. Teraz po slubie zmieniłam tylko adres i okolicę ale równiez wieś i za nic nie przeniosłabym się do miasta. Świeże powietrze, własne warzywka i swieżutkie mięsko z własnej hodowli o jajkach i mleczku nie wspomnę. Mój M zawsze bardzo zdrowo sie odżywiał i co dzien rano wypija 2 szkl świeżego mleka.I dla tych dwóch szklanek mleczka nadal trzymamy krowę.smiling smiley Szkoda, że ja tak nie robię... jakoś surowe mleko mnie odstrasza niestety. Ale własne przetwory i kompociki oczywiście robie na cały rok i też nie muszę kupować faszerowanych chemia w sklepie.
Nikita gratuluję z całego serducha Synusiasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marzenia się spełniają...smiling smiley[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

15-04-2011 16:40:19

Bruksela
Tatjana ,Olunia ja też jestem zwolenniczką robienia przetworów na zimę. Uwielbiam to robić. Zawsze jak jestem latem w Polsce, to się udzielam u teścoiwej w ogrodzie i robię przetwory z tego na co akurat jest sezon. A truskawki zawsze jeździłam kupowałam u takiej babulinki na targu, przynajmniej były bez chemii a dżemiki stały i 2lata i nic im nie było. Jak ja tęsknię za takim swojskim dżemem truskawkowym....
Potem trochę przetworów zabieram ze sobą a resztę stopniowo teściowa podaje przez przewoźnika. Jak jestem w Belgi jak jest sezon na ogórki,o teściowa podaje mi ogromnego kraciaka z ogórkami i robię sobie przetwory sama. Mam piwnicę, więc nie ma problemu z przechowywaniem. Nie myślcie tylko,że mam super teścoiwągrinning smiley, to wszystko jest sponsorowane przeze mnie.

Ja kupuję przeważnie warzywa bio, bo córka jest alergikiem i ją zaraz po tych sztucznych wysypuje.
Odnośnie słodyczy,to też uważam,żeby nie jadła dużo i nie daje jej słodzonych napojów. Pije samą wodę niegazowaną i soczki owocowe przecierowe.
Mam koleżankę,której córka w maju kończy 3lata a w wieku 2,5 lat miała leczone 6 zębów z zaawansowaną próchnicą. A tutaj leczą w narkozie ogólnej dla tak małych dzieci. Jak o tym myślę to do tej pory mną wstrząsa brrr... ale sama na to sobie zasłużyła, od malucha dawała do butli słodkie napoje typu ice tea, słodycze jadła bez ograniczeń. I teraz widzę,że wcale nie zmieniła nawyków żywieniowych dla córki, szok a z drugiej strony bezmyślność matki.

Odnośnie surówek to ja bardzo lubię surówkę z kapusty czerwonej(ew.włoskiej) 0,5 główki,marchew, winne duże jabłko, cebulka, można dodac kiszonego ogórka, wszystko starkować na tarce na grubych oczkach i dodać majonez i sól,pieprz,sok z cytyny do smaku. Pycha. Lubię też fasolkę szparagową, podsmażaną z boczkiem wędzonym,pokrojonym w drobniutką kosteczkę i cebulką lub marchew z groszkiem i cebulką smażone na masełku. Bardzo dobre polecam jeśli nie robicie tego.

Nikita gratulacje synkasmiling smiley Z tego co pamiętam liczyłaś chyba na córcię. To tak jak ja....Ale ja już się z tym oswoiłam. Zawsze wyobrażałam,że będą siedzieć dwie blondaski i ładnie bawić się lalkami a ja będę plotła im warkoczyki a tu chłopak urwis dziecko z procą,pokaleczone kolana, porwane spodnie do cerowaniagrinning smiley
Normalnie boję się, że będę miała problemy z wychowaniem go na porządnego facetagrinning smiley Bo ja mam głupi charakter i martwię się na zapas, ot głupia baba ze mniegrinning smiley

Aga3103 (offline)

15-04-2011 17:18:36

centrum :)
Nikita gratuluję synka smiling smiley

ja złapałam jakiegos doła, ale już chyba mi przechodzi. za bardzo się martwię sad smiley

dziewczyny, tyle dzisiaj napisalyście, że znów nie mogę każdej z osobna odpisać.


[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

15-04-2011 17:19:07

ja już z powrotem grinning smiley

ściełam włosy trochę żeby im konce odświeżyć a malowanie zostawiam na maj bo w czerwcu wesele kolezanki to nowy kolor się przyda smiling smiley niby tylko ścięcie dziś robiłam a jak humor poprawia smiling smiley

co do talonów to byłam w szoku bo aż 250zł dostałam grinning smileygrinning smileygrinning smiley święta będą napewno udane smiling smiley

Olunia198989 (offline)

15-04-2011 19:26:53

Długopole Zdrój
Tatjana ja stwierdziłam ,że do porodu już nie będę ścinać włosów. Nie mam aż takich długich akurat mogę sobie kucyka zrobić. a na pewno będzie mi wygodniej w kucyku niż w krótkich włosach. A jeszcze mam teraz straszny problem z nimi bo wypadają mi garściami.
Zakupki już zrobiłaś na talony?

U mnie też słoneczko się pokazało i od razu wyszłam z psiakiem na spacer. Zaraz się na termometrze 20 * pokazało do słoneczkasmiling smiley

Madalena to ,że dbamy o to co jemy to nie znaczy ,ze odmawiamy sobie wszystkiego. Ja tak jak Ty też lubię kebab czy pizze ,ale wiadomo nie jem tego codziennie tylko od czasu do czasu jak np. jade do miasta. Ale normalnie mam straszną ochotę na pepsi dzisiaj.,...

Ale muszę się Wam pochwalić obiadek mi wyszedł pyszniutkismiling smileysmiling smileysmiling smiley


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

15-04-2011 19:59:08

Olunia ja włosy też tak tylko końce pościnałam i z góry tylko tak bardziej po stopniowałam bo długo zapuszczałam i teraz mi szkoda obcinać a musze bo końce mi sie strasznie niszczą i zawsze jak najmniej obcinam smiling smiley Co do talonów to narazie tylko kartę do telefonu kupiłam za 50zł bo akurat mi się termin kończył,a zakupy zrobie w przyszłym tyg. bo to mam te talony ale tylko do wykorzystania w sklepie spożywczym w tej sieci co pracowalam ale dobre i to smiling smiley

Olunia198989 (offline)

15-04-2011 20:13:58

Długopole Zdrój
Tatjana nie ma co narzekać zawsze coś za to kupisz , znając życie nie dużo bo wszystko teraz takie drogie ,ale na pewno się przydadzą. Ile by nie było ,ale to są dodatkowe pieniądze. A w jakiej sieci pracowałaś?

Ja lece sie kąpaćsmiling smiley


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

15-04-2011 20:30:15

Olunia jest to sieć delikatesy centrum ale nie wiem czy i u was tam tez jest bo ja z podkarpacia smiling smiley i nie narzekam bo naprawde sie te pieniądze przydadzą grinning smiley i to bardzo

No ja mykam spac bo jakoś oczy mi same leca, tak że kolorowych snów dziewczynki smiling smiley

renatas (offline)

15-04-2011 20:34:55

ja po powrocie z pracy, zrobieniu zakupów i ogarnięciu dzieci, musiałam się położyć. kręgosłup tak strasznie mnie bolał, że ledwo chodziłam. A jak się położyłam, to też zasnęłam, dzieciaczki grzecznie jakieś bajki w tv oglądały... A teraz już wykapane i po kolacji... Naleśniki były, więc nie narzekały.:eating:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.