WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

tatjana (offline)

16-02-2011 14:04:41

azja9 ja tez nie mam nic przeciwko żeby pracować w ciąży ale to zależy też od rodzaju pracy smiling smiley w mojej trzeba było dużo dźwigać ( naprawdę dużo) więc sama wiesz że to nie jest dobre zwłaszcza na początku ciąży więc nie miałam zbytnio wyboru, albo praca albo dziecko inaczej się niestety nie dało sad smiley

azja9 (offline)

16-02-2011 14:19:21

tatjanaja rozumiem, zreszta sama poprosilam szefa o pomoc i powiedzialam wprost ze nie bede juz pakowac paczek i musi sobie to zorganizowac inaczejsmiling smiley

dyziussss (offline)

16-02-2011 14:41:34

Jelenia Góra
azja9 Całkowicie się z Tobą zgadzam, ja też siedzę na zwolnieniu. Tyle, że moja praca to ciągły kontakt z zarazkami, bakteriami i zastanawianiem się czy żaden mieszkaniec nie wpadnie w furię i cię nie zaatakuje...(pracuje jako fizjoterapeutka w domu pomocy społecznej dla mężczyzn niepełnosprawnych intelektualnie). Tak wiec totalna masakra dźwiganie i same choróbska, nigdy nie wiadomo było co dzień przyniesie...


[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

16-02-2011 14:47:31

Nibylandia
Nie bylo mnie pol dnia a tu kolejne 2 strony wpisow smiling smiley

Olunia198989 Ja biore femibion Natal Classic bo niestety 1 nie dostalam jak potrzebowalam. Ten mozna brac od planowania ciazy az do karmienia jak dobrze pamietam. Dodatkowo musze brac Biofer czyli zelazo bo po badaniach mam go doslownie zanik smiling smiley sporo na minusie bylo wiec szwagier - lekarz poradzil go brac smiling smiley jest przeznaczony dla kobiet w ciazy. W femibionie tez jest zelazo dlatego biore jedna tabletke Biofer'u a nie 2 jak zalecaja smiling smiley by nie przedobrzyc wlasnie. Przed wizyta u mojego gin zrobie znowu badania krwi i moczu by zobaczyc czy wszystko sie unormowalo smiling smiley

Nikita pisalas cos o bolach kregoslupa. Jaki to byl bol?? mnie boli z lewej strony na wysokosci nerek ale to nie nerki tylko bol kosci sad smiley nie wiem czy sie nie wybrac do lekarza z tym albo chociaz do niego zadzwonic.

co do spania na brzuszku to rowniez moja ulubiona pozycja ale mimo tego i tak spie na boku ostatnio albo na lecach ze wzgledu na powracajace czasem mdlosci. przez ostatnie 3 dni bylo wszystko ok a dzis kolejne apogeum az mojego M. wolalam do toalety sad smiley ehh
po dyskusji z M stwierdzilismy oboje ze to wczorajsze chipsy mi mogly zaszkodzic i bobo poprostu ich nie lubi smiling smiley takze nie wezme juz ich do ust. Tak samo reaguje na Kubusia (ktorego uwielbiam) i inne soki przecierowe sad smiley to co najlepsze niestety mi nie sluzy ( mam na mysli soczki a nie chipsy smiling smiley ). Wiadomo wole sie nie meczyc rano niz wypic Kubusia smiling smiley

Wasz organizm tez tak reaguje na niektore produkty??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-16 15:04 przez Anexik1985.

Nikita (offline)

16-02-2011 16:38:31

Anexik ból raczej ciężki do opisania..w dolnej część,na wysokości lędźwi(ale momentami łapie mnie jak na nerki) To że boli to boli ale od wczoraj mnie ciągnie!w kręgosłupie i pachwinach (dopiero wczoraj jak się zaczeło to się dowiedziałam gdzie mam pachwiny winking smiley ) uczucie nie dość że momentami cholernie bolesne to do tego głupie-jakby ktoś mnie ciągną za nogi :/
Na Kubsia i takie zdrowe soczki nawet nie patrze-mam po nich najgorszy rodzaj zgagi sad smiley
Mój organizm też chyba nie lubi zdrowych rzeczy sad smiley ani soków,ani marchewki,ani jabłek,ani ryby,nawet jak sama upiekłam chleb to miałam go w żołądku może pół godziny..a po chipsach,McDonaldzie,kebabach i coli czuje się świtnie!!! sad smiley i codziennie mam doła że zamiast jeść zdrowe rzeczy to jem to,po czym nie wymiotuje sad smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

kate103 (offline)

16-02-2011 16:55:39

oklice Jeleniej Góry
Dyziuzzz ja też właśnie pracuję w służbie zdrowia i to na izbie przyjęć...Ostatni mój dzień w pracy wyglądał tak, że przyszło dziecko z wysypką podobną do różyczki-myślałam, że umrę ze strachu a na koniec dziecko z gorączką, które właśnie wróciło z Afryki...Po tym dniu poszłam od razu na zwolnienie i chyba zostanę na nim. Mam nadzieję, że w pracy zrozumieją...
Dziewczynki ja też mam problem z zaparciami.Ostatnio wypróbowałam suszone morele i zadziałały rewelacyjniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

16-02-2011 17:00:19

Nibylandia
Nikita mnie boli wlasnie w okolicy miednicy z jednej strony pierw myslalam ze to bol miesni ale przeszlo wlasnie w takie 'ciagniecie'. Jak dluzej siedze to pozniej chodze jak polamana. Czytam i czytam o tym w necie ale tam nawet rakiem strasza wiec wole nie czytac!! czasem klucie czasem ciagniecie jakos strasznie mi to nie przeszkadza bo jest do wytrzymania ale jak tylko moj M widzi ze mnie boli chociaz nic nie mowie to od razu krzyczy ze mam do lekarza isc smiling smiley
nie wiesz moze czy mozemy strosowac plastry rozgrzewajace ?? sama nic na wlasna reke nie bede robic tak tylko z ciekawosci pytam bo kiedys na podobny bol plecow tylko to mi pomoglo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nikita (offline)

16-02-2011 17:07:23

Anexik czyli mamy tak samo smiling smiley przynajmniej wiemy że nie jesteśmy same winking smiley Ja rozmawiałam o tych bólach z lekarzem w Polsce i w Angli,obaj powiedzieli że to jest normalne,że nic się nie da z tym zrobić i że powinnam chodzić na basen.Ale ja nie lubie,a poza tym mam za daleko.
Chciałam kupić jakiś pas czy coś ale lekarz powiedział że to pic na wode i nie warto.I że mam dużo odpoczywać i nie dźwigać.I tyle sad smiley
Nie mam pojęcia z tym plastrem ale jakbyś się dowiedziała to mi powiedz grinning smiley Ja chciałam się smarować moją maścią ale jest napisane że nie powinnam..
Moge brać paracetamol.. :/


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

16-02-2011 17:11:24

Bruksela
Tatjana zapomniałam pogratulować pięknego brzuszka. Mój jeszcze taki nie jest. Chociaż przytyłam już dwa kilo. Jeśli chodzisz prywatnie lekarz może Ci je zaproponować. Ono niczym się nie różni od zwykłego badania usg. Lekarz robi szereg pomiarów. A najważniejsze to chyba obecność kości nosowej, i pomiar fałdu skóry,który potem zanika, przezierność karkowa. Wszystko pod kątem chorób genetycznych. Wiem,że mogą kosztować ok 300 zł. A trzeba je zrobić między 11-13 tyg.
Anexik jak byłam przeziębiona to jadłam czosnek, ale moja dzidzia go nie lubi, bo zawsze zwracałam. Poza tym jakoś mnie odrzuca od słodyczy,zjadałam kostkę czekolady i od razu reakcja łańcuchowa ....confused smiley
Darunia naturalne witaminki są super a sok z buraków pycha.... ma dużo żelaza.
Nikita ja też myślałam już o tym, że będziesz musiała po nabyciu takiej poduchy męża eksmitować na kanapę dziecko za kanapąJa mam mniejszą może 1/4 Twojej w kształcie rogala. Doskonale się sprawdza, a potem gdy dzidziuś się urodzi, to jest pomocna przy karmieniu, czy możesz położyć na nią dzidzię, czy podczas spania zabezpieczyć aby dziecko się nie obróciło, gdy je kładziesz na boczku, czy jak zacznie siedzieć to jest super barierka. Naprawdę ma wiele zastosowań,polecam.
Azja9 widzę,że patrzysz na zwolnienie od strony pracodawcy. Super, że dobrze znosisz ciąże i nie musisz korzystać ze zwolnienia i oby tak było. Ja też jestem na zwolnieniu prawie od początku ciąży. I wcale się nie martwie co powie na to pracodawca. Moje zdrowie i dziecka jest ważniejsze a mam poważne zmiany zwyrodnieniowe w części lędźwiowo-krzyżowej i ciąża jest ogromnym wyzwaniem dla kręgosłupa.
To jest jawna dyskryminacja kobiet, kiedy pracodawca wymaga zaświadczenia, przyjmując do pracy, że nie jest w ciąży albo kobieta musi podpisać zobowiązanie, że w najbliższym czasie nie zajdzie w ciążę. A przy obecnej sytuacji na rynku pracy kobiety godzą się na wszystko i odwlekają zajście w ciążę z obawy,że stracą pracę. No ale cóż... takie mamy czasy.

Chyba pomału zacznę chodzić w spodniach ciążowych. Już je poprałam i leżą wyprasowane i czekają na swoją kolej. A naliczyłam ich osiem pargrinning smiley , jak chodziłam z córką w ciąży skorzystałam z przecen a teraz jak znalazł.

Anexik1985 (offline)

16-02-2011 17:22:17

Nibylandia
Nikita Basen mowisz pomaga... chyba sie wybiore moze pomoze smiling smiley ja z kolei uwielbiam basen smiling smiley jak tylko sie dowiem co nam jeszcze wolno na te bole plecow to od razu napisze winking smiley

szaga u mnie tez czosnek ma destrukcyjne dzialanie nastepnego dnia rano smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.