WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Nikita (offline)

26-01-2011 13:20:19

Cześć Dziewczyny smiling smiley
Widze że pare dni nieuwagi i nagle tłumy na forumwinking smiley
Strasznie się ciesze że nas coraz więcej smiling smiley

A jak się ogólnie czujecie???

Ja przez trzy dni,po wizycie w McDonaldzie czułam się rewelacyjnie!!!!!
Niestety wczoraj tak strasznie bolał mnie brzuch,jak na @ przez pare godzin że w sumie wziełam 2 nospy forte no i wymioty wróciły...chyba pójde znowu do McDonalda,może mi przejdzie winking smiley

A swoją drogą większość z Was dawno po USG a gdzie zdjęcia?????????????????????????????????????????????

A co do witamin to ja biore prenatal coplex bo zawiera imbir.Myśle że troche działa bo rano czuje się nieźle,mam zgon raczej wieczorami sad smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

e_di (offline)

26-01-2011 13:24:09

ełk
Witajcie wrześnióweczki i gratuluję
Sama do Was dołączam, termin sobie sama wyliczyłam na ok 17 września
Po prawie 2 latach starań się udało (mam 35 lat) i to moja pierwsza ciąża. W grudniu - 15 miałam laparoskopię - udrażnianie jajowodów i plastykę prawego i udało się w pierwszym cyklu. Lekarz pozytywnie zaskoczony połozył mnie do szpitala by zobaczyć jak się zagnieżdza zarodek, czy wszystko ok i by mu trochę pomóc (zastrzyki, proszki, luteina), przed wyjściem zrobił mi usg i widziałam fasoleczkę, ale w lewym jajniku mam torbiel ok 5 cm. Narazie nic z nią nie będziemy robić trzeba mieć nadzieję, że się wchłonie. Obecnie jestem w domu na zwolnieniu z zaleceniem leżenia i odpoczywania i na luteinie 3x dziennie i nospie. Czuję się w miarę dobrze ale tak mnie bolą piersi, że czasami wytrzymać nie mogę, często budzę się w nocy i latam do toalety. I jeszcze moja kondycja fizyczna jest 0, grudzień operacja więc niezawiele ruchu, teraz nie moge i czasami mam wrażenie jakbym z drewna była, plecy bolą, kolana. Nie wiem kiedy będę mogła normalnie funkcjonować, Za tydzień we wtorek idę na wizytę i zobaczymy co lekarz powie. Chciałbym chociaż dwa razy w tygodniu póść na basen poływać nie wyczynowo, poleżeć w jakuzi, jakiś spacer


[link widoczny po zalogowaniu]

monikka83 (offline)

26-01-2011 13:47:00

gadzielec czyli został Ci jeszcze rok o ile dobrze zrozumiałam tak?ja też jestem po pedagogice ale niestety mgr nie skończyłam czego to bardzo ale to bardzo żałuje. a jaką specjalność?ja jestem po wczesnoszkolnej
madzik84 witaj
nikita ja niestety zdjęcia nie dostałam czuje sie różnie raz lepiej raz gorzej ale od kilku dni mnie właśnie brzuch dziwnie pobolewa i martwię się czy wszystko OK. strasznie się przejmuje teraz wszystkim bo długo czekaliśmy na dzidziusia i do tego ten nieszczęsny progesteronsad smiley
e_di witam i gratuluje!!! myślałam, ze tylko ja miałam jakieś "większe" problemy z zajściem

Pogoda w miarę więc byłam z młodym się troche przewietrzyć a teraz idę gotować obiadek.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

26-01-2011 16:42:38

Nibylandia
Madzik84 gratuluje smiling smiley u nas ostatnia @ byla 13 wrzesnia wiec mamy bardzo zblizone terminy grinning smiley

we wtorek 02.02 ide na pierwsza wizyte gdyz moja wczesniejsza gin powiedziala bym w razie ciazy nie przychodzila przed 6 tygodniem, wiec zmienilam gina ale pierw u niego urlop a pozniej odlegle terminy ale do wtorku wytrzymam grinning smiley

Powiedzcie mi kochane czy Wasi mezczyzni byli z Wami na pierwszej wizycie ?? Mi by zalezalo by moj maz byl ze mna ale nie wiem czy tak mozna smiling smiley
poradzcie grinning smiley

P.S. w 5 miesiacu staran sie udalo grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewka26PL (offline)

26-01-2011 17:27:48

okolice Torunia
Witajcie kobietkismiling smiley
Jakieś wstrętne grypsko mnie chyba dopadło... kicham, smarkam i wogóle jakieś zimno mnie telepie... niefajnie się czuje. Poradźcie co mogę wziąć na własną rękę, jeśli wogóle cokolwiek (jestem w 9 tyg.). Temperatury podwyższonej nie mam tylko osłabienie... Do lekarza mega kolejki i musze czekac min. 2 dni (paranoja)...
A Wy jak się czujecie?? pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]
Marzenia się spełniają...smiling smiley[link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

26-01-2011 17:49:13

Długopole Zdrój
Dziewczyny nie martwcie się z tego co słyszałam brzuch na początku ciąży może boleć i nie jest to oznaka ,że dzieje się coś złegosmiling smileyMój lekarz kazał mi brać tylko folik powiedział ,że na razie wystarczy. W piątek 28 mam iść na wizytę ,jak byłam 10 stycz.to było widać tylko pęcherzyk ale był bardzo widoczny i lekarz powiedział ,że jest ok a na zarodek jest jeszcze za wcześnie mam nadzieję ,że w piątek zobaczę swoje maleństwo. Tak długo na nie czekałam , no może nie aż tak długo, ale dla mnie ten czas się strasznie ciągną. Ostatnio naczytałam się o jakiś pustych jajach płodowych ,nie wiem co mnie naszło. Po tym stwierdziłam ,że kobieta w ciąży nie powinna mieć dostępu do internetu. Więc na parę dni nie zaglądałam do niego. Myślałam ,że tylko ja mam takie jazdy , ale z tego co czytam to Wy wcale nie jesteście lepsze.


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

2cm (offline)

26-01-2011 20:07:14

Olunia, oczywiście, że wszystkie mam jazdy- mniejsze lub większe smiling smiley U mnie zaczęło się od pustych jaj i ciąży pozamacicznej, dzisiaj wiem, że żadne z tych proroctw się nie sprawdziło i u Ciebie też na pewno wszystko będzie dobrze. Ale taki chyba już nasz urok i przywilej, że dopóki nie zobaczymy zdrowiutkiego bobasa, to będziemy się zamartwiać. Więcej optymizmu!- jak powiedziała mi ginka smiling smiley

Olunia198989 (offline)

26-01-2011 20:37:47

Długopole Zdrój
2cmmasz rację. Musi być wszystko dobrze. Ja akurat o ciąży pozamacicznej nie pomyślałam ,bo widziałam duży pęcherzyksmiling smileyTylko ,ze ja miałam to plamienie, ale na szczęście już jest wszystko dobrze.Ale jak byłam u lekarza to powiedział ,że ciąży nic nie grozi tylko dał mi luteine na wszelki wypadek.
A w którym jesteś tygodniu?


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

26-01-2011 20:50:31

Długopole Zdrój

Nikita (offline)

26-01-2011 21:36:47

e_di gratuluje smiling smiley i mam pytanko.Ile miałaś nacięć?ja miałam na trzy(pięć szwów) po jednym na wysokości jajników i w pępku.Strasznie mnie martwi że te blizny się rozejdą,zwłaszcza w pępku...Lekarz mówił Ci coś na ten temat?
W jakiej formie przyjmujesz luteine?Ja na początku dostałam tą pod język ale jak zaczeły się wymioty to trzeba było z niej zrezygnować..Teraz mam 2razy po dwie dopochwowo i uważam że poława wypływa.. sad smiley

Dziwczyny co do plamień-miałam takie delikatne w niedziele i wyliczyłam że właśnie na ten dzień przypadałaby mi normalna @.Następnego dnia mój lekarz dokładnie to samo potwierdził,podobno często tak bywa..

Olunia chyba my wszystkie mamy jakieś jazdy grinning smiley Przynajmniej ja mam prawie codziennie winking smiley

Monikka mnie ostatnio brzuch boli mnie codziennie sad smiley Wczoraj to już była masakra sad smiley ale lekarz mi powiedział że jak w odstępie 2-3 godzin nie pomoże mi nospa forte to mam wziąć relanium i dopiero jak to nie podziała to na pogotowie..
Co znaczy że Cie dziwnie pobolewa..?Jak na @ czy jakoś inaczej?


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.