lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

nasturcja (offline)

25-09-2011 12:56:21

Lublin
cześć niedzielnie
na wstępie bo nie mogę się powstrzymać Kinga wygladasz fantastycznie ale to zapewne wiesz smiling smiley fotki ze slubu świetne fajną miałaś tą kiecke
u nas nocka spokojna ale wieczór był ciężki i poranek zapłakany na domiar złego zrobiły mi sie zatory w cycku matko ale to ból a ja jeszczę głąbisko laktatora nie wziełam ile ja si ęnamęczyłam ręcznie o matko ale juz lepiej .
Daria może teścicha przy niedzieli będzie grzeczna smiling smiley
mamameg witaj Daria ma racje uzależnia smiling smiley
miłego ja uciekam do alej na dwór bo smacznie śpi pod okiem prababci smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

melomanka (offline)

25-09-2011 17:09:00

Hej kochane... Przepraszam, że się nie odzywałam, ale po kontraście baaardzo źle się czułam. Nie pomyślałabym nawet, że na kontrast można być uczulonym, <szok> ale kiedy wstałam rano wczoraj miałam tak spuchniętą gębę, że pojechaliśmy do szpitala. Dostałam jakieś odczulacze, i dziś jest lepiej, ale przeżyłam koszmar bo nie byłyśmy przygotowane z małą, że będziemy sobie musiały fundnąć kilkugodzinną przerwę w karmieniu.
Dziś jest nieźle (chociaż głowa boli mnie d tej pory), i czekamy na wyniki. Miały być wczoraj, ale lekarz opisujący zrobi to dopiero na wtorek!!

Marlenka. Mała wyglądała w sukienusi przecudniasto, a jakie miała fajowe buciki!!! Zauroczył mnie również jej przemiły i przytulny kącik!!! Marzy mi się taki pokój dla dzieci! smiling smiley

Daria no proszę, nie obejrzysz się a następne będzie w drodze- wychodzi na to winking smiley
Może mała się tak wygina bo chce zmienić pozycję? Czasem tak dzieci spróbująsmiling smiley

Sweet, ja to nawet nie wiem czy taka jest u nas moda, ale nawet jeśli by taka była, to nie stać mnie na zapłacenie za kilka fotek takiej kwoty. Jak dzieciaki będą miały chrzest a ja ślub... to pewnie pojedziemy w jakieś urocze miejsce i pocykamy sobie jakieś fotki swoim aparatemtongue sticking out smiley

Igunia baaardzo się cieszę, że dogadane z mężowym;* Pewnie od razu tryskasz energią i dobrym humorem. Oj wstawiaj i to szybko!!! :*

Nasturcja tak. Karmię małą jedynie piersią, nie przepajam. Na początku było fatalnie bo karmienie co godzinę. Ale teraz jest nieźle. Zjada koło 22 potem koło 4 i koło 7 czy 8. Czasami o 6- to wszystko zależy od dnia itd, ale w końcu zaczęła pięknie spać w nocysmiling smiley

Kinia wyglądasz rewelacyjnie to za mało. W jesiennej wersji podobasz mi się bardzoooo a włoski baaaardzo do Ciebie pasują!!!
Zdjęcia ślubne ach i och MEEEga!!! A Franulkowy :*:*:* do zacałowania. Bluza w gitarki- to mi się pogobawinking smiley))

Marcia wczoraj mnie nie było. Spełnienia! Zdrowia dla Ciebie i tych których kochasz i szczęśliwych dni:*

Mamameg witamy i zapraszamy smiling smiley

Anula :*

Iga_Krk (offline)

25-09-2011 19:37:19

Kraków
dobry wieczorek,

No i zostałyśmy same u dziadków... tatuś pojechał do Krakowa do pracy sad smiley już tęsknię za Nim :/

Kiniuśka no po prostu szał! masz przezajebiste włoski! cudo! zazdroszczę no!!!!! smiling smiley a fotki ślubne rewelacja! już nie mogę się doczekać więcej!

Ewcia ty biedna jesteś i pechowa co do twojego zdrowia! kurcze umęczyłaś się pewnie i jeszce 2 maluszków pod opieką...

Nasturcja ja też debilka nie wziełam laktatora i już 3 razy w nocy budziłam Marysię żeby ze mnie wyssała to co się uzbierało bo miałam masakrycznie twarde cycole i już mi mleko samo wypływało... a jak mi wyssała to ulga była niesamowita...

Mamameg witaj! miło Cię poznać!

ciekawe jak tam MARTUŚŚKA panna młoda smiling smiley

Aniaaaa, Marlenkaaaa ????????????????

idę szykowac kąpiel bobaskowi memu


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Anonimowy użytkownik (offline)

25-09-2011 22:17:27

Hej kochane ;*
ja cała sobota i niedziela na uczelni. Teraz też zmykam małą kąpać! nadrobię jutro:*

nasturcja (offline)

26-09-2011 07:23:55

Lublin
witam poniedziałkowo
ja coś spać nie mogę smiling smiley nocka spokojna o 1 jedno karmienie przed 6 drugie a dziecina spokojna by to nie była cisza przed burzą.
Ewa bidulko mam nadzieję że przeszedł już ból a ty odzyskujesz formę 3mam kciuki za wyniki, no to widzę że podobnie mamy tylko ja karmie troszkę wcześniej i u mnie też sama pierś.
Iga no to widzę że my obie mądre ale grunt że już dobrzesmiling smiley
Marlenka koniecznie opowiedz jak powrót na uczelnię i jak zniosłyście obie rozłąkę bo to chyba pierwsza taka długa?
Daria jak tam nocka i jak obiad u teściowej wyszłaś cało? smiling smiley
a i Edytkę i Anię wcieło a Marta zrozumiałe odsypia wielki dzień i noc poślubnasmiling smiley
miłego i uciekam bo sie Mała budzi( nie pospała za długo;/)


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

26-09-2011 08:24:16

Dobrzyn
hej dziewczynki
nie mialam czasu napisac przez weekend. Moja coreczka odprowadzona do szkoly!!!! ale juz wiem jaka jest przyczna tego podlizywania sie tesciowej. otoz mamy przelozyc chrzciny bo idzie na operacje!ja sama nie jestem za tym zeby przekladac bo ksiadz, kucharka zaklepani zaproszenia rozdane (2 tyg do chrzcin) a "ona " tak nastawila mi chlopa i stwierdzila ze na chrzcinach bedzie tylko moja rodzina bo rodzinna z meza strony (cala!) bedzie akurat u niejw szpoitalu!!!!! i poszla wczoraj do ksiedza i przelozyla! wkurwilam sie na maksa- bez mojej wiedzy!!!!!!!! brak mi slow!

i tak weekend mial byc wspanialy okazal sie do dupy! oczywiscie bez klotni z moim mezusiem sie nie obylo!

Kinia wygladasz super w tych wloskach jesiennychgrinning smiley slicznie ci w nich!!!! mąż ma gust!

poczytam pozniej co tam u was przez weekend sie dzialo bo teraz moje kochane sie budzi


[link widoczny po zalogowaniu]

yorkmama (offline)

26-09-2011 08:47:49

Poznań
Jestem jestem...Tylko siedzie cicho w kącie i Was podczytuje, że mam lekki bałagan w główce muszę się zresetować...
Kinia cud miód :* Ale Ty to wiesz :*
Edzia zajebałabym przepraszam teściową gdyby mi odwaliła taki numer to moje dziecko moje chrzciny i to ja decyduje kiedy one będą a ksiądz to jakiś klecha od 7 boleści bo jakim prawem zmieni date ustawioną przez rodziców ???????? Babcia to nie obiekt decydujący wiec i księdzu znając siebie zrobiłabym jazde nie z tej ziemi !!!!
Nic ide dalej do swojej samotni...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria1510 (offline)

26-09-2011 10:32:03

Rypin
hellołsmiling smiley

Anka co się dzieje??

Edytka, zrobiłabym to samo co Anka. Co za baba...wrrr!!

Marlenka jeszcze śpi? wymęczona po zajęciach..

Nasturcja melduje się cała i zdrowasmiling smiley albo niedosypała, albo ma opóźnione działaniesmiling smiley

Widziałyście, że już jest watek "majówki 2012" ?! jej...jak ten czas lecismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-26 10:34 przez daria1510.

melomanka (offline)

26-09-2011 11:48:18

Witam się i ja :*

Edytka <szok> no to sobie teściowa pozwoliła! Jakbym kopnęła ją w dupę!!! Co to kurwać za samowolka!!! Nie no ja nie zrozumie tego nigdy, czemu teściowe zawsze chcą być w centrum uwagi wręcz "daniem głównym" ;/
Jak nie Teściówka Methuski powiedziała, że zepsuli jej ten dzień... mimo, że ślub to był dzień Kini i jej męża, to teraz chrzciny nie mogą się odbyć bo Twojej nie będzie.
A tak w ogóle co to znaczy, że nikogo nie będzie bo wszyscy będą u niej? Powiedz jej, że do szpitala nie robi się pielgrzymek. Ludzie w nim potrzebują spokoju jak są chorzy a nie poklasku !
Nosz wkurzyła mnie równo winking smiley Bądź twarda Edytka:*

Anka gdzie jesteś? Głowa do góry:*

Daria nie obejrzymy się, a będziemy życzyć powodzenia Lipcówką 2012 tongue sticking out smiley

Nasturcja no to gratulacje smiling smiley Nie jestem samatongue sticking out smiley Zobaczymy jak długo nam się udasmiling smiley

A ja pranie robię w przyspieszonym tempie. Przemek miał zostać do 3ciego.... nic z tego. Jutro wyjeżdża na macedonie ;/
No to lecę:*

Iga_Krk (offline)

26-09-2011 12:34:30

Kraków
hej ho

ale śliczniutka jesien smiling smiley ciągle urzędujemy z Marysią na podwórku bo mi ladniej śpi - czyli godzine a nie po 10 minut grinning smiley

Edytka wiesz co... zadzwoniłabym na twoim miejscu do tej starej lampucery i bym jej wygarnęła! tak od serca... no ja pier.. kur.. co za ździra stara no! a idź do księdza i spowrotem weź ten twój termin! co się będziesz cackać!

Anulec co Ci tam w głowce się kitwasi? Dawid coś wykombinował? czy jesienna deprecha Cię zaczyna łapać? weź no się w garść bo jak tam przyjade do tego Poznaniowa to zrobię porządek i reset systemu tongue sticking out smiley

nic to lecę gotować bo mamuśka poszła z Mery na spacer smiling smiley

aaaa dziewczyny od kilku dni używam pieluszek Dada z biedronki i powiem Wam że są ok! a cena - bajeczna smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.