lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Aisha34 (offline)

23-05-2011 16:13:45

Toruń
Ewus miejmy nadzieje, ze najgorsze juz za Wami, u mojej siostry caly weekend byla jelitowka u calej czworki, cale szczescie ze maja 2 toalety w domu, bo oblozenie bylo ogromne. Nie wybieraj sie sama do przychodni, tylko dzwon do nich, albo na pogotowie jak bedzie mu wieczorem gorzej sad smiley
Malinka ja kupilam plyn do plukania bialy jelen, a do prania mam Lovele i Dzidziusia do bialych i kolorowych ciuszkow.
Free ja zamierzam prac od razu wszystko co mam dla Malej, nawet te ciuszki do 6 miesiaca, nie bede sie odkladac tego na pozniej, a tesciowa Twoja jak zwykle pozjadala wszystkie rozumy, co za baba najmadrzejsza na swiecie :/

Aniu tesknimy za Toba napraw szybciutko ten swoj sprzecior i sie odzywaj grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

23-05-2011 16:16:25

Dobrzyn
melomanka kochana bedzie dobrze. zobaczymy po tym syropie...daj znac co i jak !

Syneczka bede przykrywac pieluszka tetrowa i bedzie napewno w samych bodach czapeczce i skarpetkachsmiling smiley a prac bede w dzidziusiu i nie uzywam zadnych plynow zmiekczajacych. Pranko tez bede robic rozmiarowo i na poczatku mysle ze do rozmiaru 68 mi starczy. a pozniej juz stopniowo. Oczywiscie tez piore wszystko i to co nowe i to co dostalam.

Igus jak dobrze ze u yorkmamy wszystko oksmiling smiley trzeba bylo zapytac o Methus!!! Bo i ona gdzies uciekla...


Nadusia wlasnie wrocila od fryzjeragrinning smileygrinning smileygrinning smiley



Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

23-05-2011 17:06:16

Kraków
Malinko ja piorę w Loveli bez płukania (mimo że wiem że są płyny z Loveli ale pewnie zawierają już detergenty perfumowane) i te pierwsze body chcę uprać w płatkach mydlanych.
Ewcia słońce aż mi się coś robi żeby jechać i Ci pomóc sad smiley współczuję naprawdę... szkoda że tak daleko mamy z Krakowa do Łodzi sad smiley
Edytka córcia strasznie podobna do Ciebie! kurde jak mała Edytka grinning smiley superową ma grzywkę!
a co do Methuskowej - Ania mi mówiła że chyba pojechali z mężem na komunię gdzieś w wielkopolskę i możliwe że przejadą przez Poznań tak żeby się spotkać smiling smiley nie wiem na 100% - najlepiej jak sama Kinia tu wpadnie i potwierdzi smiling smiley

lecę jeść obiadek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Donka (offline)

23-05-2011 18:05:18

Gdańsk
Ja mam do Was pytanie. jezeli w lipcu mam termin na 11... a chcemy pod koniec sierpnia wyjechac?! czy ktoras wyjjezdzala z miesiecznym maluszkiem?!

Iga_Krk (offline)

23-05-2011 21:27:49

Kraków
Methus a widzisz tongue sticking out smiley niusy z pierwszej ręki grinning smiley jak na pudelku hihihi
to co idziesz do murzyna - lekarza? może jakoś się dogadacie smiling smiley trochę to takie małomiasteczkowe i puste (do murzynów nic nie mam - kiedyś mnie jeden nawet podrywał ) ale hehe ciekawe jak ci zbada szyjkę tongue sticking out smiley

Donka ja uważam że miesięczne dziecko to za małe jednak na podróż... tzn zależy jak daleka ta podróż bo jak 50 km to nie podróż tylko przejażdżka... ale parę stówek po polskich drogach to jednak za wiele dla noworodka... ja mam rodzinę 200 km od Krakowa i planujemy pierwszy wyjazd jak mała będzie miała skończone 2 - 2,5 miesiąca...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Iga_Krk (offline)

23-05-2011 21:42:03

Kraków
Malinka a ja sobie myślę że niejedna Ci zazdrości tej cesarki! choć ja nie smiling smiley wolę spróbować swoich sił ale naprawdę są zwolenniczki cesarek bo się nie chcą męczyć....

Kinia no w sumie racja że dziecko przede wszystkim musi być blisko mamy... ale wiesz - na początku po urodzeniu trzeba mu zapewnić ciszę i spokój a nie przygody w aucie... bo będzie to straszne przeżycie dla niego...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Iga_Krk (offline)

23-05-2011 21:50:49

Kraków
No przepraszam Cię bardzo a co ty byś chciała w 8 miesiącu być chuda? kobito kup że se tunikę ładną i spodnie tongue sticking out smiley i proszę się nie mazać tongue sticking out smiley za miesiąc urodzisz a za 2 miesiące będziesz chudsza o połowę... do zimy wrócisz do starej wagi! no już głowa do góry!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Iga_Krk (offline)

23-05-2011 21:55:36

Kraków
dobra laski idę spać... Methus już nie ryczymy! dobranoc kochane :sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

ryli20 (offline)

23-05-2011 21:58:11

Poznań
Nas też czeka podróż z małą około miesiąc po narodzinach (jeśli urodzi sie w terminie) . Podróż 200 km w jedną stronę, bo ja będę chrzestną.
jeśli z malutką będzie ok to pojedziemy, wiadomo trzeba robić przystanki, zapewnić odpowiedni kompfort i myśle że damy rade.
Tak bynajmniej bym chciała żebyśmy sobie poradzili. Nasze rodzinki nie mieszkają koło nas wiec żeby mała zobaczyła babcie, dziadków ciocie i wujków będziemy musiały wybierać sie w taką podróż.

Methus nie panikuj, śmignij do jakiegoś sklepu z odzieżą ciążową i napewnoi coś znajdziesz ładnego głowa do góry !!!

papatki


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

24-05-2011 06:53:46

Hej Babinki ;*

Mi też dziurka po kolczyku zrobiła się czerwoniasta i naciągnięta :/
Methus - może ten czarny lekarz okażę się lepszy niż biały tongue sticking out smiley

Co do podróży, trzeba by było się zapytać lekarza ale z tego co gdzieś czytałam maluszek nie może być dłużej w foteliku samochodowym niż godzinę, musimy pamiętać że mu jeszcze wszystko dopiero się kształtuję, miesięczne dziecko przecież jeszcze główki nie potrafi do porządku trzymać w górze...

A po mojej wizycie jakaś rozbita jestem.
Położenie ma główką do dołu - nóżki podwinięte jak żabka, dupką wypięte w kierunku mamy kręgosłupa - więc z badania ONA czy ON wyszło wielkie nic... już teraz się nie dziwię czemu mnie tak pod żebrami boli skoro małe mnie tam non stop kopie.
No właśnie nie takie małe... moja pociecha ma... 1,900 kg :| . Lekarz stwierdził że dziecko jest bardzo duże. Sam nie wiedział czy to 30 czy 32 tydzień. Zakazał cukrów, siedzenia (przez te opuchnięcia mam leżeć albo chodzić), no i ciśnienie miałam 140/90 co jest podobno karygodnie za wysokie, więc teraz dziennie muszę sobie mierzyć...

Pocieszyć Cię Methusku? przez ostatni miesiąc przybrałam 9 kg!!!!! ważne 97!!! przed ciążą miałam 65...
widząc moją minę na wadzę lekarz stwierdził że to przez opuchnięcia i przez to że niby mam dużo wód płodowych. Szkoda gadać...

Znajoma która była z nami na wizycie - jest w 2 miesiącu - ma cukrzyce, lekarz zalecił jej ruch i zaproponowała czy nie będziemy na basen chodzić. Na początku zwątpiłam przypominając sobie swój widok w lustrze. Ale potem zastanowiłam się i w sumie - może lepiej się poczuję, waga może zleci - a to że moje ciało nie spełnia jakichkolwiek norm pokazywania się ludziom - trudno.
Teraz się zastanawiam czy wybrać jedno częściowy strój czy 2.

Melomanka - daj znać co z Julem!

A i co do szpitala - rozmawiałam z jedną dziewczyną na korytarzu. Powiedziała że mam się nie wygłupiać i iść tam gdzie mój lekarz. Bo mimo to że on nie będzie porodu przyjmować to tam będzie, ona pierwsze dziecko rodziła w całkiem innym szpitalu to lekarze traktowali ja jak obcego który nie wiadomo co u nich robi...

Idę na wagę się jeszcze raz zważyć i zmierzyć ciśnienie, potem może wezmę mamę na litość i mi kupi jakiś spadochron na ciężarówkowy tyłek smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.