lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Anonimowy użytkownik (offline)

10-05-2011 09:29:40

Hej dziewczyny :*
Na początku witam wszystkie lipcowe mamy smiling smiley fajnie że nasze grono się powiększa smiling smiley

Nadal nie mamy świeżych i dobrych wieści - mój gin jest po jakiejś operacji i w gabinecie będzie dopiero (może) w przyszłym tygodniu. Kazał mi powtórzyć badania z glukozy i zadzwonić mu z wynikami. Powiedział że jak nie dzieje się nic niepokojącego i jeśli czuję ruchy małej to wizyta nie jest aż tak nagła. Ostatnio byłam u lekarza 5 kwietnia..., zastanawiam się czy wybrać się do kogoś innego? ale czy warto? nowy lekarz nie zna naszej historii, poza tym teraz mi zrobi USG a za tydzień czy dwa nasz będzie znowu małą naświetlał... nie wiem, nie wiem. Teraz jak nigdy nasłuchuję czy mała się rusza.
A co Wy o tym myślicie?

Ogólnie trochę też czuję się po tyłach bo przez remont w sumie dla dzidziusia mało rzeczy mamy. Ale możliwe że już w weekend będę u siebie więc myślę że powoli też będę wszystko zdobywać smiling smiley

Obecnie siedzę sobie w pracy. Stwierdziłam że wolę tu posiedzieć i przyjechać na gotowe podłogi w mieszkaniu niż siedzieć na niewygodnym krzesełku, patrzeć jak chłopcy borykają się z panelami i zatykać uszy przed wiertarkami i tym drugim - zapomniałam nazwy tongue sticking out smiley ostatnio strasznie mnie te hałasy drażnią :/

Stopy też mam jak po przeszczepie winking smiley obrączkę na zmianę ściągam i zakładam - nie lubie chodzić bez.

W piątek wybieramy się na urodziny do znajomego. Ma znienawidzoną przez wszystkich dziewczynę. Na dodatek ta dziewczyna jest przyjaciółką byłej dziewczyny mojego męża z którą był kilka lat, po której związał się ze mną i w niedługim czasie założyliśmy rodzinę. Trochę nie w smak mi iść tam, bo wiem że nie mogę poczuć się dobrze ani pod względem psychicznym że wyglądam dobrze ani fizycznym - bo zapewne po kilku godzinach siedzenia albo zaczną dokuczać mi nogi albo kręgosłup. Więc trzymajcie kciuki :p

Iga_Krk (offline)

10-05-2011 10:18:33

Kraków
Edytka no właśnie ja mam ten problem bo komoda pełna a tu dopiero połowa rzeczy w domku przygotowana... my chyba się zdecydujemy na jeszcze jedną komodę albo na półkę taką stojącą od podłogi z jakąś szafeczką... nie spodziewałam się że aż tylllleee rzeczy będziemy potrzebować grinning smiley

Cherry szczerze mówiąc, ja na Twoim miejscu poszłabym do innego gina. po pierwsze - minął już ponad miesiąc od poprzedniej wizyty... napewno ciągle myślisz czy wszystko w porządku...a takie zamartwianie nie jest dobre... po prostu idź do jakiegoś poleconego gina choćby jednorazowo teraz kiedy Twój gin jest chory... niech po prostu Cię skontroluje i powie jakie masz sobie zrobić kolejne badania...niech zmierzy i powie ile waży malutka, podglądnie jej narządy żeby Cię uspokoić smiling smiley a usg - jeśli teraz Ci zrobi to za miesiąc niekoniecznie będziesz je miała...

mamaola - ja kupiłam pampersy, do kąpieli Oilatum z oliwką, na odparzenia mam bephanten a na później sudokrem ( ale następna będzie maść na receptę od pediatry - mam znajomą na noworodkach i mi polecała maść na receptę, koszt ok 8-10 zł - podobno w szpitalu dzieci nie są smarowane sudokremem tylko właśnie tą maścią) , do tego mam na liście do kupienia sól fizjologiczną, wodę koperkową, spirytus no i dokupić muszę tantum rosa bo mi się skończył smiling smiley a wizytą się nie przejmuj - przynajmniej cię lekarz uspokoi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Aisha34 (offline)

10-05-2011 11:11:31

Toruń
Czesc Brzuchole smiling smiley

Cherry ja tez bym nie czekala na wizyte u Twojego gina, bo za tydzien moze sie okazac, ze masz czekac jeszcze tydzien, a Ty bedziesz sie zamartwiac w nieskonczonosc. Zreszta w sytuacjach kryzysowych ilosc usg i tak sie zwieksza w trosce o zdrowie Malucha smiling smiley Umow sie na wizyte do innego w celu wewnetrznego spokoju, ze z Malutka jest wszystko ok smiling smiley
Anus masz jednak nieprzewidywalnego tego Meza winking smiley
Iga a te buteleczki maja atest i sa wolne od Bisfenolu, czyli BPA ?
Melomanko masz wybaczone, ja wczoraj tez padlam o 20:30, ale troche spacerku sobie zrobilismy z mezem odbierajac pieszo mlodego z angielskiego, wiec chyba pogoda mnie wykonczyla grinning smiley
Edzia na pewno na weekend zrobie tego bananowca, zdam relacje smiling smiley a dzisiaj sprobuje na kolacje zrobic Twoja lekka salatke smiling smiley

Buziaczki :***


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sweet8864 (offline)

10-05-2011 11:29:59

Hej wszystkim niestety u mnie się pogarsza strasznie puchnę wczoraj odebrałam wyniki morfologi i tez sie pogorszyła mam dużo białych krwinek, hemoglobina i hematokryt poniżej normy wogóle słabo się czujęsad smiley dzisiaj o 18 mam wizytę u lekarza zobaczymy co on powie i podejrzy kruszynkę czy z nią wszystko w porządku... najgorsze te bóle głowy, boję sie żeby to nie była gestoza...

yorkmama (offline)

10-05-2011 12:43:26

Poznań
Iguś z moim mężem nie da się nudzić, nawet jak nie ma takich wyskoków to zawsze cos wymyśli...
Co do maść robionej jest bombowa i można ja też kupic bez recepty ciut drożej smiling smiley Jest to eurycyna + kwas borny i trzyma sie ją w lodówce w takie upały.

Cherry ja też bym poszła do innego gina ot tak tylko dla spokoju ducha i własnego komfortu psychicznego.
A imprezki Ci nie zazdroszczę bo jak masz się tam źle czuć...Pomyśl o nas że jesteśmy tam z Tobą :*

Mamaola ja z kosmetyków mam mieszankę, bo "testując" na chłopakach wszystkie kosmetyki wybralam te co najlepiej sie sprawdziły.
Do kąpieli Oilatum soft + mydło z nivea, oliwke bambino bo uwielbiam jej zapach, na odparzenia i wszelakie plamki Nivea sos + maść robiona,no i ziajke krem do buzki. Dodatkowo na pępuszek mam gaziki ze spirytem winking smiley sól morką i fizjologiczną.

Sweet nie zadręczaj się, do 18 nie wiele czasu więc szkoda stresa. Pozatym jest gorąco i wszystkie juz mamy jakieś mniej lub więcej dokuczające problemy. Wyniki da się podreperować :* Tylko nie myśl o najciemniejszych aspektach :*

Wczoraj obiecałam fotki Pawia więc dziś je wrzucam smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

I zakup w pełni sfinansowany przez starszego brata dla najmłodszej siostrzyczki :*
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

10-05-2011 14:46:53

Kraków
Aisha oczywiście Tommee Tippee ma wszystkie produkty wolne od BPA smiling smiley to już dawno temu wyczytałam zastanawiając się nad marką jaką wybrać smiling smiley

Sweet współczuję! jedyne co nam zostaje w takich chwilach to siedzieć w domu i czekać na termin... ale dziś już tuż tuż wizyta, zleci jak nie wiem! wynikami się nie przejmuj - tzn hemoglobiną i hematorytem! ja to samo przeżywałam kilka tygodni temu ale mnie gin uspokoił i opierdzielił że se wmawiam i czytam bzdury jakieś na necie...

Ania no właśnie chciałam Cię pytać o zdanie co do tych kosmetyków grinning smiley to ja se jeszcze dokupię bambino oliwkę, chociaż to oilatum samo w sobie ma oliwkę... co myślisz?
fotki świetne smiling smiley paw dumny jak zwykle... a Adrianek jest przekochanym braciszkiem! misio superowy!

lecę pichcić spaghetti bo straszliwie mam ochotę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Mycha86 (offline)

10-05-2011 15:46:23

Orzesze _ Żywiec
Hey Gwiazdy smiling smiley

Teraz mam chwilę na małe buszowanko po necie smiling smiley
Całe przed i po południe spędziłam na ogrodzie lekko łapiąc opaleniznę grinning smiley
Teraz już z mała relaksujemy się na tapczanie smiling smiley

Aniuależ słodki misio grinning smiley Braciszek się postarał smiling smiley Kochany !

Cherry ja już też długo nie byłam na wizycie ;/ Ciągle coś . Na poniedziałek jestem dopiero nastawiona smiling smiley
A ostatnio byłam końcem marca _miałam iść końcem kwietnia ale tak mi się to jakoś odwlekło ... tyle,że jakoś dziwnie jestem spokojna o Małą bo ciąglę ją czuję . Ale pewnie bardziej się będę czuć pewnie jak już będziemy po wizycie grinning smiley I mam nadzieję,że popodglądamy Mała Rozrabiakę!
Eeeeh zaczynamy 30 tydzień smiling smiley) Jak ten czas szybko leci ! dziecko skaczące po kanapie

Lecimy coś przegryść grinning smiley

Buziale :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

yorkmama (offline)

10-05-2011 19:20:14

Poznań
Iguś z doświadczenia wiem że te oliwkę z kąpieli i tak wycierasz ręcznikiem, ja do dziś po kąpieli smaruję Krzycha oliwka smiling smiley Stąd mój dodatkowy nakład na oliwe grinning smiley

Mycha możesz wysiedzieć na słońcu ???? Mnie zaraz trzęsie łapy puchną o stopach nie wspomne...
Gratulacje z 30 !!! Już bliżej brzegu smiling smiley

A Panie po wizytach gdzie ???? Dawać nowości sad smiley
U nas niezbyt fajnie po wizycie. Niby wszystko ok młoda zdrowa, wiercąca, moje wyniczki idealne, nawet waga drgneła grinning smiley Ale...no właśnie Pan doktorek wpisał mi w karte cesarkę :/ Młoda jednak przeskoczyła na miednicówkę i nic nie wskazuję żeby zmieniła te pozycje sad smiley Czeka mnie z nią poważna rozmowa żeby się przekręciła, bo wolałabym rodzić naturalnie niz być cięta. W czwartek też zaczynamy szkołe rodzenia, no i dzis lekarz rozmawiał z tą położną i mamy iśc chociażby dla wiedzy bo przy porodzie nam sie oddychanie nie przyda sad smiley
Idę sobie poleżakować...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aisha34 (offline)

10-05-2011 19:25:15

Toruń
Anka nie stresuj sie na zapas do konca ciazy Kornelia moze Ci sie przekrecic jeszcze ze 3 razy, bo ma wystraczajaco duzo miejsca, tak mi powiedzial moj gin jak bylam tydziern temu na wizycie, po tym jak sie ucieszylam, ze Malutka jest juz glowka w dol, wiec glowa do gory - bez smutania sie bo :whipping:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

10-05-2011 19:28:59

Dobrzyn
ja juz po kolacji ( jajecznica ze szczypiorkiem grinning smiley) - maly wlasnie wcina !!!

Free ja tak jak dziewczyny, poszlabym do innego lekarza (panstwowo z sprzetem usg) - jesli masz taka mozliwosc! bedziesz spokojniejsza......

Aisha mam nadzieje ze salatka prosto z lodoweczki (zimniutka) smakowala grinning smiley koniecznie napisz... (tania, prosta i smaczna)

Sweet daj znac co i jak po wizycie! Martwimy sie... o gestozie nawet nie mysl!!! A cisnienie jakie masz ????

Kosmetykow jeszcze nie zakupilam. choc musze juz sie za to zabracgrinning smiley bambino na 100% - tez uwielbiam ten zapachgrinning smiley ouilatum koniecznie do wody jak i na twarzyczke kremik... cos do pupci (sudokrem na wszelki wypadek) sol fiziologioczna - musowo do przemywania oczek. i do pempuszka gazikismiling smiley czy wszystko???? musze sie jeszcze zastanowic i spisac grinning smiley

ja naszczescie nie mam problemow z nogami! nic a nic nie puchnesmiling smiley a codziennie robie od 3- 4 km z mala! Teraz tez co dopiero wrocilysmy...

buziaki i milej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.