lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

melomanka (offline)

13-04-2011 20:40:12

Hej niunie już po...
I wszystko cacysmiling smiley Urósł, przytył i w ogóle cud miódsmiling smiley
Siusiak- cóż, wąski napletek, nie schodzi tak jak powinien ale będziemy dalej ćwiczyć siusiaka w kąpieli i jest szansa, że będzie oksmiling smiley Sprzęcik musi być sprawnywinking smiley
Stópki ok... tzn lekkie płaskostopie ale ponoć normalne jeszcze w tym wieku. A tak... zdrów jak rybkasmiling smiley następna wizyta za 2 lata na bilansie 4 latkasmiling smiley

Dziewuszki kładę się już bo pikawka chce mi wyskoczyć...
Dobranocka:***

Iga_Krk (offline)

13-04-2011 20:41:30

Kraków
aaaa Ewcia gdzie się podziewa? i jak bilans Juleczka?? halo halo?
daj znać!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

yorkmama (offline)

13-04-2011 21:35:52

Poznań
Bronie się branie Iguś o ile mleko z miodem we mnie wchodzi to z czosnkiem przełknąć nie mogę <bryyy>

Melomanka stópki maja prawo kształtować sie do 7 roku życia, u chłopców to normalka, mówili Ci że możesz je masować na oliweczce z naciskiem na wgłębienie ??? My podczas zabawy tak robimy smiling smiley Adi ma stopki idealne, a nad Krzysiem cały czas pracuje smiling smiley

Mi za to dzis odpadają stopy... puchną mimo że prawie nie chodzę mam palce jak parowki winking smiley Też wam puchna stopy ????? Jak teraz tak mam to latem chyba ję odetnę bo nie dam rady, no i do tego ręce też cholera puchną tzn palce u rąk sad smiley Można na to coś łykac albo smarowac ???? Bo zimna woda jakoś nie pomaga :/
Oki ide na YCD I miche lodów :* a co tam niech się te kalorie na dupsku odkladają grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

14-04-2011 06:27:16

Hej Babiczki ;*

I tak uciekam zaraz spac ale chcialam się przywitać ;P

i też puchną nogi ale przy kostkach smiling smiley palce chyba nie bo pierścionki dalej siedzą jak siedziały smiling smiley poza tym ja tam zawsze miałam problem z odróżnieniem opuchlizny od zwykłego ciała tongue sticking out smiley

Wczoraj rozmawiałam z teściową, mówiłam jej o tym napęczniałym brzuchu. Powiedziała że znajoma też tak miała - mało przytyła w ciąży a brzuszek wiadomo rośnie. Pod koniec podobno opowiadała że czuję się tak napęczniała jak by miała eksplodować zaraz...

Z rana coraz ciężej leginsy zakładać. Już mężowi zapowiedziałam że jak nie dam rady pokonać depilacji przed następną wizytą, to albo mi pomoże albo do lekarza nie pójdę tongue sticking out smiley Trochę sobie tego nie wyobrażam ale trudno - mamy o to nie poproszę tongue sticking out smiley

Dziś jeszcze muszę iść do biura pracy się zgłosić :/ nie nawidzę tych Bab tam. Patrzą na człowieka jak na degenerata któremu się robić nie chce, a one musiały tam siedzieć za karę. Skaranie Boskie...

Poza tym nie wiem co z tym że będąc zapisaną tam opłacają mi ubezpieczenie. Mąż jednak w pracy opłaca jakieś dodatkowe i woleliśmy z tamtego nie rezygnować, a ostatnio słyszałam że w dwóch miejscach nie można być...

melomanka (offline)

14-04-2011 08:35:39

Hej mamunie...

Methusku
to poszalałaś wczorajsmiling smiley a tutaj wszystkim ślinka ciekławinking smiley Coraz lepiej Ci te wypieki wychodząsmiling smiley Jeśli u Twojej babci można rozwiązać problem poprzez wycięcie to bardzo dobrze. Dadzą jej później jakieś hormonalne leki i wszystko skończy się szczęśliwiewinking smiley

Anuś no w tej ciąży zbyt mało przytyłam by mieć opuchnięte stopy bo ważę tylko (niestety) pięćdziesiąt kilka kilo.... ale z Julkiem też mnie to wiecznie udręczało. Kąpiele stóp w chłodnej wodzie przynosiły sporo ulgi ale.... lepiej poczekaj z tym do ciepłych dni, skoro u Ciebie teraz izba przyjęćwinking smiley

Do mnie ma wpaść dziś teściowazaskoczony
i może też mój tatasmiling smiley

Ale zobaczymy...

Iga_Krk (offline)

14-04-2011 09:04:12

Kraków
witajcie kangurki!

Ania mi czesto puchną stopy i nogi wogóle ale odkąd kupiłam krem Perfecta Mama chłodzący na zmęczone nogi (program dla kobiet w ciąży) to naprawdę ulgę czuję dużą...kosztował 9 zł w takiej niebieskiej tubce jak wszystkie kosmetyki z tej serii...polecam - mnie pomaga! fajnie działa smiling smiley

Methus to widzisz mówiłam Ci że z babcią będzie ok! niestety my kobiety często mamy problemy z tymi sprawami ale na szczęście jest medycyna smiling smiley moja babcia już zapomniała że to przechodziła... a była bliska załamania i na początku nie chciała się zgodzić na żadną operację!!

Boziu co to za pogoda? w połowie kwietnia mamy listopad!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Edyta24 (offline)

14-04-2011 09:06:39

Dobrzyn
witajcie

Ja troszku ochlonelam po wczorajszym i dzis umawiajac sie na wizyte do gina uslyszalam "tak jak najbardziej pani Edytko,Pani przyjedzie"- teraz to niech sobie w dupe wsadza te przyjemosci z ich strony. Ja nie zamierzam byc az tak przjemna u lekarza!

Ewcia super ze z Juleczkiem oksmiling smiley bardzo sie ciesze....teraz dopiero na 4 latka bilans (ja juz to przerabialam) , wzrok,sluch,miejsca intymne dziecka.....coz trzeba to przejsc!

Wizyta tesciowej grinning smiley no to trzymaj sie smiling smiley

Nozki mi nie puchna , ale z cora strasznie puchlam i to cala nie tylko nogigrinning smiley teraz jakos tak inaczej w tej ciazy . weszlo tylko w brzuch (5kg do przodu tylko) . Zazdroszcze Wam ze tak mozecie wcinac slodkosci (w koncu mozna sobie pozwolic w ciazy) , ja tylko kwasoty i kwasoty.... rzadko kiedy lody, galaretka czy ciastkosad smiley

Moj synus szaleje bo wcinamy sniadanko....tak uwielbia pomidory i ogorki ze figle sa na samym poczatku jak tylko je skosztujegrinning smiley

Milego dzionka

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

yorkmama (offline)

14-04-2011 09:45:41

Poznań
Methus bravoo za pierwszy udany sukces cukierniczy :*
Dobrze że z Babcią nie jest źle bo obie byście się stresowały, poprzytulasz Babcie i od razu uśmiech będzie na twarzyczce - a to uczucie bezcenne :*
Kiniu i Cherry no to powodzionka w urzędach, pozamiatajcie te babsztyle winking smiley

Ewciu ja też nie przytyłam za wiele bo dopiero 5 kilo przy czy raz przybieram raz chudne, wyniki mam idealne łącznie z ciśnieniem.Nie je soli co też ma znaczenie (a może powinnam zacząć ?) Co gorsza ja juz się budzę ze spuchniętymi rękoma ;/ zwłaszcza prawej ręki. Stópki wczoraj wymoczyłam i tak bo nie mogłam usiedzieć bo aż piękły... Posmarowałam żelem chłodzącym i poszłam spać smiling smiley
Kochna to miłego dnia życzę :* Z buziek widzę Twoje przerażenie smiling smiley

Dzięki Iguś zaraz popędze co sił w stopach tongue sticking out smiley na miasto, może i mi pomoże grinning smiley

Edyciu idzi z mina Tysona i nie daj się grinning smiley Będziemy Cie tu dopingować :*
Mi też kilogramki weszły tylko w brzuch, no i o ile to prawda że cycki waża sporo to może coś z tych 5 poszło na tatmą część grinning smiley
Widzisz przy Tobie sprawdza się dawna prawda że na chłopców kwasotki a na dziewczynki leguminki smiling smiley

No nic my też juz po śniadanku teraż troszkę posprzątamy, popędzimy na te miasto i chyba pójdziemy spać smiling smileyPogoda zachęcająca do leżenia pod kołderką...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malinkaizi (offline)

14-04-2011 09:45:42

Warszawa
Cześć dziewczynki:*

Jak tak czytam o bilansie dwu,czterolatków i pomyślę,że mnie za miesiąc czeka bilans dziesięciolatka..... i znów zacznę przerabiać wszystko od początkuwinking smiley

Co do puchnięcia to mi nogi niestety puchną ale na szkole rodzenia położna mówiła,że to normalna dolegliwość w ciąży ,zresztą tak jak moja bezsenność tylko przytyć przez całą ciąże mamy do 12 kg a ja już mam 10winking smiley Mój pan się ciut zmartwił kiedy położna powiedziała,że już 6 tygodni przed terminem powinno się przestać współżyć no i 6 po to już daje 12 ;( ale da rade;p

Dziś się będziemy uczyć kąpać dziecko ciekawe jak mu pójdzie.Swoją drogą ostatnio staja sie popularne wiaderka do kąpieli ciekawe czy już obsługę takiego ''sprzętu'' też obejmuje???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

19.07.2010r[*]

13.07.2011r[*]
"Jak trudno jest żyć,gdy serce dziecka przestało bić";(

yorkmama (offline)

14-04-2011 09:51:57

Poznań
Malinko ja kąpałam Krzyśka w wiaderku, to nie tyle co moda a co komfort dla dzidzi. Krzychu darł się w niebogłosy jak tylkow chodziliśmy do łazienki. Okazało sie że jako malusi bobas był topiony sad smiley Kupiliśmy za radą psychologa te wiaderko i klopot minął... ożyczyłam wiaderko kumpelki i Dorian aż piszczał od pierwszych dni jak był w tym kąpany smiling smiley To przybliża do środowiska w jakich nasze maluchy teraz są smiling smiley
Mielismy coś podobnego
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.