majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

michalina970 (offline)

12-05-2011 12:16:49

cos to nasze forum mialo jakas awarie dzisiaj chyba...
u mnie cisza...niby czuje takie parcie na dole,na pecherz strasznie dusi szczegolnie przy chodzeniu,ale zadnych boli...
a jak tam anka rubia?urodzila?
dziewczyny nierozpakowane,ile nas jeszcze zostalo?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

12-05-2011 13:21:42

Warszawa
Hej faktycznie dzisiaj spokojniej tutaj...

U mnie nic nic i nadal nic, zero objawów, totalnie nic się nie dzieje... jestem już przekonana, że jednak urodzę po terminie czyli po wtorku...jutro mam wizytę u lekarza ale nie sądzę żeby mnie zaskoczył i powiedział że coś sie dzieje... I wszyscy sie pytają kiedy rodzisz - a skąd mam wiedzieć???!!! Ach...

A co dziwne czuje się coraz lepiejsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

iwonkaaa (offline)

12-05-2011 13:31:48

hej dziewczyny! dzis mi mija termin a tu dalej cisza ;-[ czuje sie jak bym w ogole w ciazy nie byla, zadnych dolegliwosci, no pomijajac spuchniete nogi i rece. Boje sie ze bede przenosic tak jak moja kolezanka pon dwa tyg;-\ ,chyba bym zwariowala z niecierpliwosci. Widze ze juz spora wiekszosc majowek ma dzidziusie w domku, zazdroszcze i GRATULUJE!!!! ;-]]]

Daga33 (offline)

12-05-2011 14:07:02

Małomice
Hej dziewczynysmiling smiley
Cisza na forum była,bo jakieś prace techniczne trwały a też myślałam,że może usuną nam forumsad smiley.Ja tez dzisiaj mam spadek formy słabo się czuję nogi bolą jak diabli spuchnięte nic mi się nie chce robić położyłam się na trochę,ale nie zasnęłam mała tak się wierciła,że myślałam,że zaraz brzuch mi pęknie dzisiaj mam u syna w szkole zebranie,ale nie idę nigdzie się z domu nie ruszam dzisiaj.
Tak sobie leżałam i myślałam o tych mamuśkach co mają swoje dzieciaczki,że pewnie już z wóziami :wozek:spacerują a my nierozpakowane dalej się kulamy.Właśnie też się zastanawiałam ile nas jeszcze zostało?
Ciekawe jak Ankarubia może Sonia potem coś napisze,bo chyba ma jej numer telefonu.
I naszaSysia też nic się nie odzywasad smiley może znowu nie ma neta.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

12-05-2011 14:10:11

Małomice
O już wiadomo Ankarubia moje gratulację kochana witamy małą Moniczkę na świeciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

12-05-2011 14:41:00

woj.sląskie
czesc dziewczyny

dobrze ze juz forum dzial , bo martwilam sie ze na dobre usuna.
a
ANKA RUBIA witamy Moniczke na tym swieciesmiling smileyniech zdrowo rosniesmiling smiley

Aja mialam niespokojna noc dzis.Dosc ,ze 2razy wstawalam do toalety to jeszczE ze 3-4 budzilam sie bo zaczal mnie bolec brzuch.Nie wiedzialam co sie dzieje,polezlam po kazdym takim wybudzeniu i udawalo sie usnac.A rano mialam takie ciagniecie w dol jak chodzilam.Dziwnie sie dzis czuje ale spacerek musilam zaliczyc choc maly,po drodze jak zwykle drobne zakupy i ledwo wrocilam do domu.Narazie cisza.ciąża

Mowie rano do meza ze w sobote pojedziemy na zakupy,zmienie i wypiore posciel,potem upieke ciasto on wtym czasie obetnie zywoplot a on sie mnie zapytal czy mam miejsce w tym swoim grafiku zeby gdzies porod wcisnac.Dowcopnis.

Coraz wiecej rozpakowanych mamusiek.smiling smiley a kiedy my????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

12-05-2011 15:14:51

Cześć dziewczyny.U mnie tez cisza.Zaliczyłam dwa razy z mężem i...nic.Nie wierzę,że to działa.Mały bardzo napiera mi na dół brzucha tak,że ledwo chodzę ale skurcze takie marniutkie.Raz na jakiś czas.Też już nie wierzę,że szybko urodzę.Myślę,że przenoszę co najmniej tydzień.Jutro mam gin.spytam go co może przyspieszyć poród.Chociaż wątpię żeby mi coś [poradził.Nie ma nic gorszego niż przenoszona ciąża.Masakra.
Anka rubia - cieszę się bardzo Twoim maleńkim,wielkim szczęściem.Gratulacje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

fasulek (offline)

12-05-2011 15:32:04

Olsztyn
Kami42 co do ciągnięcia w dół, miałam tak pare dni przed porodem smiling smiley to normalna oznaka zbliżającego się porodu. Powodzenia dziewczyny i zdrowych dzieciaczków: )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fasulek (offline)

12-05-2011 15:37:13

Olsztyn
Natka2011 w dniu w którym urodziłam córeczkę tak miałam. Normalnie wstałam rano pełna energii i sił- co było wręcz dziwne, bo czułam się nie za dobrze przez cala ciaze. Poleciałam do sklepu kupiłam sukienke- i dobrze zrobiłam. Ubrałam ją po powrocie do domu i jakiś czas pózniej odeszły mi wody, dobrze ze nie mialam spodni hehehehe... śmiałam się, że wyczułam to kupujac sukienke.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

12-05-2011 15:43:31

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
Anka_rubia gratulacje i zdrówka dla Monisi - ale zazdroszczę że masz ją już przy sobie smiling smiley
ja dziś w nocy także budziłam się kilka razy ze skurczami już się zastanawiałam czy to nie dziś urodzę bo zmiana pozycji nic nie dawała ale przechodziło i usypiałam a dziś straszne skurcze pachwin mnie łapią nie mogę chodzić bo co wstanę to zwijam się w kłębek z bólu sad smiley
dziś się za to dowiedziałam że mojemu znajomemu urodziła się córcia Lenka grinning smiley o 23:40 2760 - mieli termin na 13.05 to tak prawie terminowo grinning smiley

pozdrawiam mamuśki smiling smiley życzę nam cierpliwości przyda się na pewno turlanie po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.