majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

klapeczka (offline)

16-10-2011 21:58:51

Szczecin
Kami ja terz dałam ten gluten pozniej bo tak jak pisałam wczesniej proby podania kaszy mannej takiej zwykłej spełzły na niczym, a ta z bobovity jest naprawde super tak wiec wszystkim polecam, zero problemu z przygotowaniem, po prostu wsypuje do mojego mleczko i jest już gotowe.

Weroniczko wszystkiego naj naj lepszego

Małgorzata a ile dajesz kaszki do mleka, bo ja na 125ml mojego mleka wsypuje 3 miarki (od mleka bebiko) i daje przez smoczek trojprzepływowy

A ja jestem załamana , dzis juz kilka razy nie wytrzymałam i sie poplakałam, Agatka 3 tydzien bieze zelazo, i na poczatku miala apetyt, a teraz z kazdym dniem jest coraz gprzej, ciagle latam z butelka i staram sie zeby cos zjadła, dzis wypila niecałe 600ml. A ja juz chyba z 4 woreczki z dnia dzisiejszego zamroziłam mleczka, ściągam tylko i wkladam do zamrazalki, juz druga szuflade wypełniam. Myślałm ze jak bedzie dostawac zelazo to apetyt jej wroci a jest coraz gorzej, we wtorek idziemy na wazenia ale mala w ttym tyg to na pewno nic nie przybrala.
Bez sensu to wszystko, niby jak ma sie niedobor zelaza to moze to powodowac brak apetytu, a ferrum lek (zelazo) rowniez powoduje brak łaknienia.

Odchodze juz od zmysłów, ciagle siedze i czytam na necie co jeszcze moglabym zrobic, zeby niunia troche zjadła.


[link widoczny po zalogowaniu]

donia77 (offline)

16-10-2011 22:17:29

Weronisiu śmieszko nasza kochana Sto lat z okazji miesięcznicy od cioci i Igorkaurodzinowe baloniki

Jutro napiszę coś więcej bo dziś już padam.
Dobranoc.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[/url]

kami42 (offline)

16-10-2011 22:45:37

woj.sląskie
jeszcze raz bardzo bardzo dziekujemy za zyczeniasmiling smiley

U nas niedziela bardzo przyjemnasmiling smiley na spacerek pojechalismy do parku( pierwszy raz w nim dzis bylismy) i owiem wam ze fajny ten parsmiling smiley Akurat byl zlot straych samochodow wiec poogladalismy, porobilismy zdjeicia , wkoncu wlozylismy niunie do wozka zasnela iwec zaczelismy spacerowac.Peikna sloneczna pogoda smiling smiley
Powiem wam dziewczyny , ze super tu pomysleli juz sie spotkalam z tym w nie jednym parku , postawilli mini silownie, tzn rowerek , bierznia, steper, laweczka do brzuszkow i inne smiling smiley fajna sprawa park , swieze pwoietrze az milo pocwiczycsmiling smiley az sama dzis poprobowalam a M mi fotki pstrykal jutro wstawie i zobaczycie.Nikt sie nie przejmuje niczym , czy mlodsi czy starsi kazdy chetnie cwiczysmiling smileyI nie ma glupich spojzen, wysmiewek.

A ta kaszke to naprawde ciezko dostac.Moja mami pojechala dzis do reala po tego szczeniaczka uczniaczka wiec mowie kup odrazu aona mi pozniej dzwoni ze byla ostatnia no ale naszczescie mi kupila i jutro wysle.Tyle ,z e ona jest powyzej 6 mies dopeiro ale ta lyzeczke na wprowadzenie glutenu raz dziennie mozna podawac.

Natka ja wiem po sobie, jak pilam kawe normlana to tez mialam rewolucje brzuszkowe.Pozniej jak sie przerzucilam na rozpuszczalan i ju z mniej pilam to sie skonczyly.

Kujawianko co za.... czuje tu jakis przekret z tym przedluzaniem konkursu wrr no ale coz jesli tak to glosujemy dalejsmiling smiley
A ten zel nazywa sie Bonjela teething gel from 2 months.Pierwszy lepszy kupilismy wTesco.Zobaczymy jak bedzie dzis w nocy.Narazie niunia spi.

Klapeczka zrob moze niuni jeszcze raz morfologie ale z rozmazem recznym.I usg brzuszka tez mozesz zrobic.Bedziesz miala pewnosc ze wszytsko w porzadku z jelitkami i przewodem pokarmowym.Napewno cos przybrala musisz byc dobrej mysli.

Justine a ja slyszalam zeby uwazac z rumiankiem u tak malych dzieci.Ze wlasnie moga na neigo zle reagowac, czesto uczula i powoduje bole brzuszka.

Moniamlaina bylas z zuzka u lekarza w zwiazku z tymi czerwonymi plamkami?

Chcialam cos jeszcze napisac ale wylecialao mi z glowy.Boje sie tej nocki oby niunia jakos spala.

A czy wasze dzieciaczki spia jeszcze na wznak w lozeczku?? bo moja od 2 dni spi na boczku odwrocona dupcia do nas.

Nic narazie uciekam
spokojnej nocy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

16-10-2011 22:51:01

woj.sląskie
Marzen ja te buciki kupilam w Tesco.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

17-10-2011 07:07:01

Świebodzin
Kami Zuzia spi na pleckach i dobrze jakos jestem spokojniejsza hehe no te butki swietne u nas tez takie sa w tesco wczoraj ogladalam biale i rozowe po 31 zl takze cena bardzo fajna smiling smiley a u Was jak to cenowo wyglada?
Klapeczko a probowalas dawac Agatce jakies sloiczki? moze chociaz to bedzie chciala poamciac ...bo naprawde malutko je sad smiley no nie wiem co poradzic sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

17-10-2011 08:35:45

Ostrołęka
Hej kobietkismiling smiley
Jakoś przeżyłam i wesele i chrzciny..było ok,ale jestem bardzo zmęczona..zapomniałam wziąć aparat,więc swoich zdjęć nie mamsad smiley
Z Ignasiem siedziała moja ciocia i o ile wesele ok i nie myślałam o nim,to na chrzcinach-widząc małego Igorka- dostawałam szału bez mojego kawalera!!!Wróciliśmy około 20-stej i nie było mocnych-całowałam go chyba z godzinę i spałam z nim w łóżku!Okazało się,że mamusia bez Ignasia żyć nie może i tyle!!!!
Zębów dalej ZERO!Na bank zaszkodził mu rumianek-nie podaję i jest oksmiling smileyAle ostatnio śpi i je gorzej niestetysad smiley
Pozdrawiam Was kochane!buziaki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

klapeczka (offline)

17-10-2011 09:26:47

Szczecin
Kami morfologie mam powtórzyc po miesiacu, USG jamy brzusznej miała robione już wczesniej było ok., teraz czekam na USG w kierunku refluksu
MamaZuzi słoiczki probuje prawie codziennie dawać, ale zjada max 2 lub 3 łużeczki a większość laduje na sliniaku. Probowałam juz wszystkiego
Małgorzata ja mam taka kaszke ale z jabłkiem i gruszką, ale ta tez jest dobra. Ja znalazłam w Realu, tyle ze one leżały nie tam gdzie inne kaszki bobovity ale troche dalej


[link widoczny po zalogowaniu]

marzen75 (offline)

17-10-2011 09:36:52

Połaniec
MamaZuzi myślę że jak dziecko jadło już zupki ze słoiczka przez jakiś czas regularnie to można spróbowac dac mu już domowe jedzonko , oczywiście nie za dużo i nie za tłusto, bo ten rosołek to prawie wywar z warzyw, udko było jedno i to malutkie. Mojej Oli smakowało i jak na razie nic złego się nie dzieje. Nocka przespana, kupy normalne, to chyba toleruje domową zupke . A MamaZuzi witaj w KLUBIE ZĄBKUJĄCYCH MALUCHÓW i dużo siły na ten czas.

Maggie jak przygotowania, ogarnęłaś już dom, a dzieciaczki zdrowe?

Klapeczko poczekaj do wizyty u pani doktor , może akurat malutka przybrała na wadze chociaż troszkę . Najgorsze jest to że masz mleczko swoje, a Agatka nie chce jeść , jakby pociągnęła cyca to na pewno wszystko wróciło by do normy , bo przecież mleczko mamy jest najbardziej wartościowe. Dużo cierpliwości, może mała wyczuwa że jesteś zmęczona i nie chce jeść, dzieciom się udzielaja nasze emocje . U mnie jak jestem zła to Olka też daje w kość i nie chce jeść , wierci się i grymasi, coś w tym musi być .

Justine witaj w KLUBIE ZĄBKUJĄCYCH MALUCHÓW. Super że jesteś zadowolona z wesela i chrzcin, troche się oderwałaś codziennych obowiązków i zatęskniłaś za Ignasiem , to dobry objaw.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

17-10-2011 10:32:35

Świebodzin
Marzen dzekuje przyda sie napewno smiling smiley masz racje z tym rosolkiem wlasnie kurde nie wiem gdzie to czytalam ale nie bylo wyjasnione dlaczego nie podawac wywaru .. w sumie bez sensu miesko moze a wywaru juz nie ..jak powiedzialam o tym tesciowej to tez sie zdziwila ..;p
Justine fajnie ze imprezy udane smiling smiley
Klapeczko oby wrocil jej apetyt i bylo wszystko ok smiling smiley moze faktycznie ten skok albo sie przestawia zeby jesc zadziej pamietam ze dziewczyny chyba Kami i JanaMira tez pisaly ze dziewczynk mialy taki okres ze duzo mniej i rzadziej jadly..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

17-10-2011 10:37:22

Świebodzin
a juz wiem zwyczajnie jest w grupie produktow silnie uczulajacych czyli mozna sprobowac i jak bd ok to nie ma przeszkod zeby dawac tongue sticking out smiley ohh jak wymyslaja ze wszystkim hehe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.