Przedszkolaki:sm191:

Wysłane przez agata19123 

pasia24 (offline)

28-07-2011 09:56:40

Kanada
sarahia - aż mnie ciarki przeszły całą prawdę piszesz. Z jednej str nowy etap MOJEGO MALUSZKAsmiling smiley)) a z drugiej właśnie rozstanie i jak sobie poradzi, wiem że przedszkole mam 2 kroki od domu i w KAŻDEJ chwili moge przyjśćsmiling smiley mam lepiej niz osoby które dzielą myśli o dziecku w PRACY... No i wreszcie poczuje się jak za dawnych czasów czyli jakbym byla tylko z 1 dzieckiem, i miasto, sklepy z Mają pierwszy raz staną otworem bo przy 2 zostawało mi tylko allegro na zakupy smoczków butelek itp. ps wczoraj kupiłam woreczek na butywinking smiley))) ale miałam radochewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

29-07-2011 22:29:33

Gdynia
pasia Super że zwolniło się miejsce

Ja się jakoś nie boję zostawić dziecka, może zacznę się bać jak będzie bliżej września winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

30-07-2011 13:16:53

Kanada
oczywiście też do tej pory nie chciałam słyszeć o przedszkolu, nawet tego nei potrzebuje, zwłaszcza że siedze z dziewczynkami ale chcieliśmy umożliwić ZOsi kontakt z dziecmi - no i stało się I spotkanie organizacyjne w sierpniu winking smiley a potem tyzien na adaptacje - nawet nei wiem czy to jest płatne czy w ramach czego...??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

02-08-2011 10:18:07

Kanada
mam pytanko, Zosiak idzie od wrzesnia do przedszkola, ale ost tydzien sierpnia Pani organizuje 2h spotakania kazdego dnia i maja być opiekunowie i rodzice, którzy w miare możliwości będą odchodzic od pociech z poczatku 5, 10 do 30 min by dzieci przyzwyczajać do braku rodzica,czy miałyście cos takiego ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

03-08-2011 17:31:11

Gdynia
U nas tak nie ma, zostawia sie dziecko i idzie, tylko mówili że w pierwszych dniach lepiej odebrać dziecko szybciej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

22-08-2011 15:17:06

Kanada
no i coraz bliżej września i .... dzis mam spotkanie w przedszkolu organizacyjne winking smiley)))) no ciesze sie .. choc sama nie wiem z czego ? ze będzie ciszej? ze trzeba rano Zosie zaprowadzać w deszcz nie w deszcz... jak pisała Sarahia.. chyba najbardziej z tego że będą dzieci ! za 2 dni Zosia powędruje na spotkania adaptacyjne na tydzien i potem zacznie sie rok przedszkolny.. mamusie mamy juz szczoteczkę, pastę- tak jak pisałyście - NABYŁAM (w Zosi urodzinki) worek z tenisówkami czekawinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

25-08-2011 15:22:58

Kanada
witajcie, szykuje dzis Zosiaka do przedszkola, gadka o przedszkolu..itp, ubranka wyciągnęłam, karmie Maje przed wyjściem 20min do wymarszu i słysze trzask - myśle OK przeciąg i nie prerywam karmienia, wchodze do Zosi a ta nakryta kołderka i śpi.. no i tyle z przygotowań na dziś....
a rano dała sobie zrobic zdjęcie (zmienia się sama prosi o fotke od których do tej pory uciekała- no szok)
bede miała pamiątke mojego maluszka który mi rosnie

Sarahnia pytam Zosi jaka maskotke chce zabrac a ta PIŁECZKE no OK 2 kroki wczoraj przeszła i włożyła do worka z kapciami i worka nie niosła... i tylewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

26-08-2011 11:12:40

Germany /Bc
pasia sliczna fotka coreczki!! smiling smiley Dziewczynki Wasze sa bardzo do siebie podobne smiling smiley Fajnie smiling smiley A co do pileczki, to usmialam sie, ale widac kazde dziecko woli cos innego winking smiley Ciekawe co dzis wymyslila ciekawego?? smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

26-08-2011 12:33:23

Kanada
jestesmy juz po winking smiley Zostawiłam Zosie po 30 minutach winking smiley przyszłam 30 min przed odbiorem a tu dzieciaczki szykuja sie w szatni do wyjscia na ogródek i tylko najmłodsza Zosia SAMA bez rodzica była (- reszta dzieci w obstawie taty lub mamy) walczyła z sandałkiem winking smiley wykrzyczała w euforii radości gdzie idą i POSZŁAAAA... i tle miałam dziecko winking smiley Wróciła o umówionej godzinie ale był płacz ze zostaje w przedszkoluuuuu . płacz Już jestesmy i w drodze zdała SZCZĄTKOWA relacje ze śpiewali "tańczymy labada.." i chłopczyk ja uderzył. -> juz została pouczona co ma robic w takiej sytuacji winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.