Przedszkolaki:sm191:

Wysłane przez agata19123 

sarahia (offline)

18-10-2010 22:07:30

Germany /Bc

agata19123 (offline)

19-10-2010 08:59:25

stare brynki
dziekujemy za zyczonka!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

26-10-2010 12:52:30

stare brynki
wITAM!!! co tu taka cisza gdzie dziewczyny sie podzialysci???? u nas chyba wielkimi krokami to zima sie zblizasmiling smiley kORNELKA DZISIAJ BYLA NA PIERWSZEJ WYCIECZCE Z PRZEDSZKOLA. JEST POD WIELKIM WRAZENIEM BUZIA JEJ SIE NIE ZAMYKA OD OPOWIADANIE. NAJBARDZIEJ PODOBALO JEJ SIE JECHANIE POCIAGIEM I AUTOBUSEM. ONA TO UWIELBIA,MOGLABY TAK JEZDZIC GODZINAMIsmiling smileysmiling smiley
A NAJLEPSZE JET TO ZE TERAZ RYSUJE,RYSUNEK DO śW. mIKOLAJAsmiling smiley:p)


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

26-10-2010 14:33:02

Germany /Bc
Hej Agata smiling smiley
super, ze Kornelka taka zachwycona wycieczkamismiling smiley Moja tez bardzo lubi jak gdzies wychaodza czy jada smiling smiley A jakie zyczenie ma Twja Corcia do Mikolaja?? W ogole czym ona sie bawi?? Jest w podobnym wieku do mojej, a moja Claudia juz od ponad roku siedzi przyed kompem i nie w glowie jej zabawki, lalki niestety...najchetniej ucieszylaby sie z wlasnego Laptopa...ale od ponad roku meczy nas o gre NINTENDO, moze na 5urodziny jej w koncu kupimy. Jak na swoj wiek nasza mala jest bardzo inteligentna i nie bawia ja juz zabawki ani lalki...Nie umie sie nimi bawic wcale...leza i sie kurza w pokoju jej zabawki az zal sciska bo ja nie mialam w dziecinstwie pozadnej lalki a ona ma wszystko a i tak jest zle smiling smiley Poza tym nasza Claudia nie lubi byc sama i do zabawy potrzebuje towarzystwa...

Pozdrawiam





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

26-10-2010 17:53:32

stare brynki
sarahia oj moja Kornelka ma sporo zyczeń do Mikołaja, a to gitara a to organy, a to lalki. poprostu przeróżne zabawki rzeczy itd. Moja Kornelka lubi sie bawic zabawkami a szczególnie lalkami barbi ma ich sporo i swietnie sie nimi bAwi. lubi takze puzle ukladacsmiling smileysmiling smiley nawet dobrze jej idziesmiling smiley na komputarze to Kornelka tylko gra w w gry dla dzieciaczkówsmiling smiley jeszcze nie mysli o swoim komputerzesmiling smiley
pozdrawiam was bardzo goraco!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

27-10-2010 22:51:52

Germany /Bc
Dziekujemy za pozdrowienia i rowniez serdecznie pozdrawiamy....

ale masz fajnie z Kornelka, ze tak ladnie sie bawi...zabawkami...Nasza Claudia tez tylko EDUKACYJNE gry to na TV jej kupilismy (z V smile..) wiec si nauczyla juz liczyc, alfabetu, logicznego myslenia...super sprawa...na kompie tez gra w dziecinne i typowo dziewczece gry...sama to kontroluje i jej pomagam wybierac, to jakies pieki czesze, strzyze, ubiera, to piecze ciasto....Lubi siewac, grac np. robi teatr, tanczy przed nami i my ja musimy oklakiwac, bo to lubi smiling smiley hehe Smieje si, ze mala aktoreczka nam rosnie... Bardzo dobry ma sluch, pamiec i uczy sie pioseneczek w roznych jezykach i nam spiewa...To mnie cieszy...a co do lalek Barbie to miala taki czas, ze sie nawet nimi tez baila, ale juz dlugo siedza na polce i sie kurza..Woli obejrzec Barbie jako bajke przed TV niz sie sama nimi bawic...Ale coz zrobic...Dzis zazyczyla sobie na Mikolaja nowa , weksza kuchnie do pokoju...mataka malutka i faktycznie przydalab sie jej nowa, bo juz wyrosla z tej pierwszej a czsto lubi nam pichcic i gotowac na niby rozne pysnosci smiling smiley Musimy omyslec jak sie jej ne odwidzi do tego czasu...nad ta kuchnia...





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

28-10-2010 10:46:12

stare brynki
hej sarahia moja ksiezniczka tez lubi gotowac na niby, i tez ma taka malutka kuchnie. ona zazwyczja robi nam zupe pomidorowąsmiling smileyhihi
moja Kornelka tez ma dobra pamieć az chyba za dobrasmiling smiley zna duzo wierszyków,piosenek.
my sie zmezem smiejemy ze ona bedzie tancerką. wymyśla rozne kroki,obroty no mowie ci mozna sie nawet z tego nie zle usmiac. ale to takie słodkie. noi wczoraj oznajmila nam ze do Mikołaj napisze jeszcze ze chce mate taka do tanczenia. tylko problem w tym ze ona nie umie pisac tylko rysuje to co chce.
noi wczoraj maż sie jej pyta co chce od tego Mikołaj to zaczela wymieniac rozne rzeczy. to zaczelismy sie smiac i wtedy jej tatuś mowi do niej tak "Kornelko powiedz ty mi lepiej czego ty niechcesz od Mikołaja bo tak bedzie prościej"smiling smiley
a wczoraj pierwszy raz robiłam nalesniki, bo zawsze mialam wymówke ze nie mam miksera, ale siw zmotywowalam i z Kornelki pomocą naleśniki wyszly pysznesmiling smileysmiling smiley ubaw był dla małej niesamowitysmiling smiley MIŁEGO DZIONKA WAM ŻYCZYMYsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

12-11-2010 21:50:25

stare brynki
ojej jaka tu ciszasad smiley moja ksiezniczka wczoraj miala laternenfest. ale w pomieszczeniu bo bardzo brzydka pogoda byla. ale najwazniejsze ze jest bardzo zadowolonasmiling smileysmiling smiley aha a lista do św. Mikolaja prawie skonczonasmiling smiley teraz Kornelka czeka na sniegsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley powiedzialam jej ze jak bedzie snieg to pojedziemy do Polskismiling smiley
PROSIMY O GŁOSIKI [ebobas.pl]
SARAHIA DZIEKUJEMY ZA GLOSIKIsmiling smiley CO TAM U WAS SLYCHACmoody smiley???????? JA OSTATNIO TROSZKE CHORA BYLAM ALE TERAZ WSZYSTKO OKIsmiling smiley MALA TROSZECZKE DZISIAJ MI POKASLUJE ALE DALAM JEJ SYROPEK NA NOC I MYSLE ZE BEDZIE DOBRZE. SPI JUZ DWIE GODZINY. ODKAD CHODZI DO PRZEDSZKOLA TO PADA JAK MRÓWECZKA SPACsmiling smiley MIŁEJ NOCKI


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

12-11-2010 22:24:16

Germany /Bc
agata nie ma za co, jak bede pamietac, to moge klikac smiling smiley O to super wybawila sie zapewne Kornelka...u nas niestety nic takiego nie zorganizowali...ehh..Sachsen....lenie i tyle winking smiley Kochana meszkasz w rejonie Niemiec gdzie moj maz bardzo chcialby sie tam przeprowadzic (ma tam rodzine), ale na razie ma swietna prace i to nas trzyma tutaj przy granicy z PL...A u nas wszystko oki, dziewczynki zdrowe smiling smiley Claudia tez pada wieczorem ze zmeczenia smiling smiley
Tylko z tym sniegiem, to moze byc lipa...bo jak nie spadnie do Swiat??? hehe...Pozdrawiamy Serdecznie





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

13-11-2010 08:31:37

stare brynki
hej
sarahia wlasnie w tym jest problem bo jak spadnie wczesniej niz swieta to dopiero bedzie z Kornelka problem. fajnie ze u was wszystko oki. najwazniejsze ze dziewczynki zdrowe. bo Kornelka wlasnie wsatal i bede jej inchalacje podowac bo pol nocki bylo nie przespanesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.