Takie trochę inne, ale całkiem normalne mamuśki

Wysłane przez synke 

lady_blue (offline)

09-09-2010 19:31:18

Południowa Wielkopolska
obratanka Ty se możesz do mnie pisać jak mi gg nie działa
winking smiley


ja tez sie z chLopem nie dogaduje sad smiley

z pracy mnie zwolnili sad smiley jak sie wali to wszystko naraz sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]


[ebobas.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-09 19:33 przez lady_blue.

obratan (offline)

09-09-2010 20:08:16

a gg Ci nie działa aaaaaaaa

lady jak to Cie zwolnili?? mogli ??

a co z chłopem??

synke (offline)

09-09-2010 21:48:37

Mysłowice
jak to zwolnili?? kto jak kto, ale Ty znasz przepisy, więc nie czaję, o co biega :confused:


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

tosiula (offline)

10-09-2010 12:39:34

hej!

własnie widze ze nie dostawałam powiadomień :use_hammer:

obratan (offline)

10-09-2010 12:49:56

witam grinning smileygrinning smiley

hehe kogo walisz tym młoteczkiem ?? grinning smileygrinning smiley bo ci sympatyczna szampana nie da tongue sticking out smiley

synke (offline)

10-09-2010 15:58:14

Mysłowice
tosiula, leniuuuu spinning smiley sticking its tongue out, trza samemu se patrzeć grinning smiley

a o co chodziło z tą nutellą? wyjaśni mi ktoś?

oczywiście moja mała olała obiadek . teraz poszła z dziaduniem na rundkę po okolicy, powietrza się nawdycha to może dziabnie tego obiada. z ręki tatusia może, bo moja jakoś ją parzy sad smiley. ja stanowię jeno narośl na cycu... to tak a propos kawałów o naroślach winking smiley


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-10 15:58 przez synke.

lady_blue (offline)

10-09-2010 17:10:06

Południowa Wielkopolska
cześć baby

obratanka sorki, że tak zniknęłam, ale mała sie rozpłakała, a jak mi sie już komp rozładował to nie miałam siły odpalać go ponownie

co do mojego zwolnienia - szczerze to nie wiem o co biega, bo wymówienie jest dla mnie niejasne - nawet w PIPie nie wiedza o co chodzi, a ja nie mam już siły walczyc z moim szefem, więc sie poddałam; zasiłek macierzyński dostaje z zusu, a wychowawczy i tak miałabym bezpłatny
szczerze mówiąc to mi to zwisa, ale denerwuje mnie, ze sprawa nie została wyjaśniona - oczywiscie mam prawo sie odwoływac, tylko po co!? poddałam sie, nie mam już sił!

a z chłopem to co zwykle - no prawie to samo - teraz rozchodzi sie o to, że mi w niczym nie pomaga - wczoraj zrobiłam wojne, spakowałam sie i pojechałam z rana do babci - troche sie odstresowałam i mam nawet lepszy humor

teraz małą ubrałam i wyslałam z tatusiem na spacer, a niech mu poryczy troche to moze doceni moją prace (bo twierdzi, że nic w domu nie robię! - a sprzatanie, gotowanie, pranie i prasowanie to oczywiscie NIC - opieki nad dzieckiem nawet nie wymieniam)

marze o wakacjach, bo te były do dupy sad smiley cały czerwiec i lipiec kulałam sie jak beka, a w sierpniu nie mogłam sie pozbierac po tej cholernej cesarce i nawet nie wiem kiedy wrzesień nastał sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]


[ebobas.pl]

synke (offline)

10-09-2010 17:22:21

Mysłowice
lady, fakt że wychowawczy bezpłatny, ale latek do emerytury szkoda. kiedyś może ich brakować eye rolling smiley

a z moim chłopem rozróbę mieliśmy w podobnym temacie winking smiley


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

lady_blue (offline)

10-09-2010 22:00:01

Południowa Wielkopolska
synke nie martwi mnie ten fakt - lata składkowe zalicze na swojej działalności i na jedno wyjdzie

miałam znowu akcje z kupką - czy asze dzieci tez tak czesto miewają zaparcia? a i moja historia z karmieniem piersią zakończyła sie po 3 tygodniach sad smiley pokarm mi poprostu zniknął sad smiley więc karmilam małą NANem i zaczęły sie problemy z kupka; teraz ja karmie Bebiko i mam spokój (powiedzmy, ze mam winking smiley) wierzcie albo nie, ale ten mój mały głodomorek wypił dzisiaj 180ml mleka i dobiła sie jeszcze 40 ml herbatki - spust to ona ma (chyba po tatusiu winking smiley)

cale szczęście mam spokój w nocy, bo budzi sie tylko 2 razy, a rana daje nam pospac nawet do 10.00 i dłuzej the finger smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]


[ebobas.pl]

knopcia (offline)

10-09-2010 23:45:32

Witam sie wieczornie smiling smiley

Więc tu się ""poukrywałyście"" !!

no, no, a ja tam wyczekuje zaglądam...
i leże cały dzień i nic nie robie odlezyn dostane... smiling smiley
ale skoro tak kazali...

i mój luby pilnuje żbeym sie stosowała więc nie mam wyjścia...
czekam aż sie zrosnę..(tzn. noga) grinning smiley

zabrał sie za pranie... ale marnie mu to wyszło ugotował sobie spodnie ha ha smiling smiley

całkiem tu ładnie smiling smiley[link widoczny po zalogowaniu]


dobrej i spokojonej przespanej nocy Wszystkim smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.