Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

elejka (offline)

15-11-2010 18:56:14

PIŁA
agniesia najważniejsze, że lekarz potwierdził że z dzidzią wszystko w porządku smiling smiley mam nadzieję, że no-spa i magnez pomogą i wkrótce będziesz się tu nam chwalić ruchami smiling smiley

Pani ilonko przecież u teściów byłam cały weekend i jakoś tak nie wypadało w tym czasie z marcówkami na forum plotkować winking smiley

mam nadzieję, że u Ciebie z tymi skurczami to nic strasznego smiling smiley podobno jedne odczuwają je mocniej, inne słabiej, ale wcale nie musi to być groźne, choć obserwacja lekarska jest jak najbardziej wskazana (zwłaszcza, że w pierwszej ciąży miałaś podobne przeboje).

w ciąży z Szymkiem też, przy byle wysiłku czy ruchu, miałam twardy brzuch - lekarz, po badaniach, zapisaniu no-spy i magnezu (które pomagały tylko na chwilę) stwierdził, że chyba taka moja uroda, bo nic się nie skraca i nie rozwiera (choć durna lekarka u której wcześniej byłam straszyła, że niedługo urodzę /a był ok. 30tc/ - ile ja się przez nią naryczałam wrr diabełek). więc teraz też się nastawiam na kamienny brzuchol - póki co nie jest źle smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

asienka349 (offline)

15-11-2010 21:35:33

Opole
Hej dziewczynki winking smiley dawno mnie tu nie było winking smiley a tu widze tyle sie dzieje winking smiley Ja juz musze sie pochwalic ,że na 99% będe miała dziewczynke ale niby dostałam usg z zdieciem które to udowadnia ;D a jak tam u was bo my terz wybieramy imie i własnie tu jest problem jest ich tak duzo winking smiley I oraktycznie wszystkie ładne ;]

klaudia1988 (offline)

15-11-2010 21:50:55

Kraków
Dobry wieczór mamusie smiling smiley Mnie również tu dawno nie było ale takie jakieś zabiegane dni miałam. Chciałam Wam powiedzieć że dziś mama rozmawiała z kolegą który pracuje w sklepie z artykułami dla dzidziusiów i powiedział żeby wózek kupić jeszcze w tym roku bo od przyszłego zmienia się VAT na wózki i mają być droższe... więc stwierdziłam że się podzielę z tymi mamami które są na kupnie a nie wiedzą o tym. życzę udanej i spokojnej nocki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajola (offline)

15-11-2010 22:02:32

Racibórz
agniesia też mam nadzieję że nospa i magnez pomogą,a najważniejsze że dzidziuś jest zdrowy!

asienka gratuluję dziewczynki!

klaudia to na pewno cenna informacja dla nas,chociaż ja raczej wózka nowego nie mam w planach kupować.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

16-11-2010 08:04:18

witam jak to fajnie jak dziecko idzie spac po 20
spał ładnie cała noc ...........jupik
bo tak zawsze chodzi po 22 a
2 razy w dzin nie spał i potem po 20 poszedł spac.i spał ładnie cała noc
bo zazwyczaj jak chodzi tak spac to sie budzi w nocy...


vajola fajnie ze winiku glukozy dobre ja jutro mam
fajny nowy awator

klaudia dzieki za info...........o wózkach moge to powiedzieć kolezanka z innego forum
i napisz co u ciebie jak sie czujesz

asienka gratuluje dziewczyni i pokaz zdjecie dowodu chetnie zobacze
co do imian tez mamy problem wczoraj liste zrobiłam imion
Amelka Anetka Laura Pola Zosia Agatka Manuela Nadia jeszcze mam tam pare ale teraz nie pamietam

elejka a ja przy synku miałam skorcze twardnienie brzucha w 9 miesiscy
lekarka do mnie ze tak czesto mi sie stawia ze szybciej urodze a tu guzik
2 dni po terminie urodziłam...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

16-11-2010 09:17:19

Kraków
asienka tez jestem ciekawa zdjecia z dowodem winking smiley ciakwe czy ja bym tam cos wypatrzyla winking smiley
co do imion to my najpierw mielismy wybrane dla dziewczynki smiling smiley a dla chlopca nie moglismy sie dogadac.. dlatego sie smialam ze w takim razie bedzie syn, no i bedzie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

16-11-2010 09:20:25

Poznań
Cześć smiling smiley
Ja nie mam ostatnio na nic siły, wczoraj leżałam cały dzień na kanapie i nic mi się nie chciało.
Teraz musialam wstac bo zaraz gazwonicy będą spisywać liczniki a potem jadę kupić sobie buty ... ehh jak ja tego nie lubię przewracjący oczami
Macie już wybrane foteliki i wózki dla dzieci ?
widziałyście może te testy fotelików ? [link widoczny po zalogowaniu]
My z mężem już wybraliśmy jaki chcemy fotelik 0 -13 Bebe Confort - Creatis

W ogóle to ostatnio D. mi się pyta czy zrobimy sobie drugie dziecko jeszcze w przyszłym roku radość ciekawe jak szybko po urodzeniu pierwszego mu się odechce haha! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

16-11-2010 10:13:39

PIŁA
cześć marcóweczki smiling smiley
u mnie też dziś nocka super - Młody spał równe 12 h smiling smiley

co do imion, to my, podobnie jak esflores mieliśmy wybrane imię dla dziewczynki (jeszcze sprzed pierwszej ciąży) a dla chłopca zupełnie nic winking smiley i byłam prawie pewna, że będzie chłopak i strasznie sfrustrowana, że bezimienny winking smiley uspokoiłam się dopiero gdy M. się zlitował i przejrzeliśmy eBobasowy imiennik, po którym powstała lista typów imion męskich. jakoś tak nie potrafilabym znać płci i nie wiedzieć jak nazwę dziecko - Szymek odkąd zobaczyliśmy armatkę na usg był Szymkiem, to i Sebuś nie może być poszkodowany tongue sticking out smiley

sweethoney u nas też prawie od początku były rozmowy o drugim dziecku w krótkim odstępie czasu (rok różnicy między maluchami), ale faktycznie nam przeszło gdy Młody pojawił się na świecie grinning smiley gdy trochę podrósł, zaczęliśmy znów myśleć o drugim i widać efekty winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

16-11-2010 10:22:17

Poznań
elejka no ty i tak nie bedziesz miała dużej różnicy miedzy dziećmi jak dla mnie idealna smiling smiley

U Nas ma być Wiktor , zobaczymy czy to się zmieni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-16 10:22 przez sweethoney.

elejka (offline)

16-11-2010 10:34:50

PIŁA
wiem, że u nas nadal będzie mała różnica wieku, ale w planach miała być jeszcze mniejsza smiling smiley myślę że na dobre nam wyjdzie, że jednak poczekaliśmy, bo Młody zdąży z wszystkiego powyrastać (wózek, fotelik, krzesełko do karmienia itp.) zanim drugi Młody będzie z tego korzystał smiling smiley choć te spacery z moim uciekającym wariatem i niemowlakiem w wózku trochę mnie przerażają tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.