Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Alexa (offline)

02-05-2011 17:23:23

Łodź / Warszawa
a to córeczka gugi:




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 17:27 przez Alexa.

Alexa (offline)

02-05-2011 17:26:38

Łodź / Warszawa
a to nasz dwutygodniowy Aleks:




[link widoczny po zalogowaniu]

Bebe2011 (offline)

02-05-2011 17:32:13

...
Sliczne sa wszystkie dzieciaczki.

zelek203 (offline)

02-05-2011 17:49:43

Nysa

Magunia (offline)

02-05-2011 17:53:34

Łęczna
Hej kobitki
Ja dzisiaj chodze obolala.Boli mnie brzuch jak na @ i plecy bola.Maly sie wierci i nie wiem co o tym myslec.Zastanawiam sie czy mozliwe jest zeby cos sie rozkrecalo skoro nie odszedl mi jeszcze czop.A poza tym mam straszna zgage.
Pozdrawiam goraco i zycze milego wieczorkasmiling smiley

zelek203 (offline)

02-05-2011 18:07:13

Nysa
Magunia Mi czop odszedł dopiero po 6 godz skurczy w szpitalu już więc wcale nie musi najpierw odejść żeby coś się zaczęło dziać także trzymam kciuki żeby coś ruszyło bo domyślam się że już masz dosyć.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Bebe2011 (offline)

02-05-2011 18:44:58

...
Mi czop odszedl tylko raz w drugiej ciazy i to dwa tygodnie przed porodem, tak nigdy przed porodem nie odchodzil i nigdy nie zauwazylam jego odejscia podczas porodu. Wody odeszly mi w domu, tylko przy pierwszym porodzie, przy dwoch kolejnych przekluwali mi w szpitalu, zeby przyspieszyc porod, same nie odchodzily. Takze roznie moze byc. Brzuch jak na @ i plecy bolal mi pol soboty, myslalam, ze moze sie zacznie, po kapieli przeszlo. Magunia wez kapiel jak po kapieli nie przejdzie to raczej to jest to. Mi polozna mowila, ze to najlepszy sposob na sprawdzenie czy sa to juz porodowe skurcze, czy tylko te przepowiadajace. Zycze ci zeby to bylo to bo widze, ze sie juz od jakiegos czasu niecierpliwisz.
Zelek coreczka sliczna.

paterusek (offline)

02-05-2011 18:59:59

Łódź
Zelek to ja też odpowiem, skoro do mnie pytanka grinning smiley
Ja używam wody z filtru Brita, gotuję w elektrycznym czajniku i z tej wody od razu po przestudzeniu robię mleko, nie trzymam nigdzie wody, bo jak pisały dziewczyny po kilku godzinach wdają się w wodę zarazki i bakterie i może dzidzia jakiś przebojów żołądkowych dostać...mój mały to żarłok i zjada już 6-7 posiłków z mleka modyfikowanego tak po 120- 150 ml, zależy wieczorem zjada więcej... Nie wybudzam go robiłam to na początku, ale teraz mały bardzo ładnie przybiera ma 6 tygodni i 4600 więc nie ma potrzeby, twój maluszek na zabiedzonego też nie wygląda winking smiley Więc nie musisz wybudzać, jak zgłodnieje to wstanie, do 6 godzin przerwy nic dziecku nie będzie... kupki ech no to już ciężki temat bo mój z tych co robią jedną na dzien ale taką, że plecami wypływa... nie męczy się bo daję mu krople bobotic, teraz jeszcze udało mi się zdobyć sab simplex, mały puszcza duuuuuuuuuuużo bąków...
A mój pokarm od początku szału nie było, probowałam różnymi sposobami rozkręcić, ale nie wyszło więc pogodzona z losem karmię butlą smiling smiley a mały prawie przed każdym karmieniem butlą sobie cyca ssie jakieś 10-15 minut wypija co tam jest i dostaje butlę... w cyckach jest niewiele jak ściągałam co 3-4 godziny to tak po 40-60 ml a mały zjada dużo więcej...zawsze to coś dla malucha ale najeść się nie naje...

Nie martw się nei rób sobie wyrzutów, mój maluch szczęśliwy, ważne żeby głodny nie był... Twój nawet jak będziesz karmić tylko butlą też będzie szczęśliwy, karmienie to tylko jedna z czynności którą robisz przy dziecku, możesz na wiele innych sposobów okazać mu miłość, a butla to okazja do zapędzenie taty do pomocy, mój nawet czasem z małym śpi w pokoju zamiast mnie i wstaje w nocy i karmi butelką... mają w ten sposób super więź i mama troszkę wyręczona może odpocząć...
Także nie dołuj się !!!

Magunia (offline)

02-05-2011 19:14:09

Łęczna
Zelek masz racje ze juz mam dosc,bo strasznie ciezko mi juz chodzic.Tak mi bol promieniuje jak mocniej bola plecy to slabiej brzuch i tak naprzemian.chce juz rodzic..............:run_with_baby:

zelek203 (offline)

02-05-2011 19:16:50

Nysa
paterusek Otóż to od tygodnia śpimy na zmianę z małą i tata co drugą noc karmi właśnie butelką więc ja mogę troszkę odpocząćsmiling smiley Dzięki za odpowiedź my właśnie tą wodę gotowaliśmy "na zapas" ale skoro mogą wdać się zarazki to będziemy gotować i od razu dawać. Mi się udaje ściągnąć tak po 4-5 godz koło 80ml więc nie ma szans żeby mała się najadła.
A co do wyrzutów sumienia to już zaczyna mi przechodzić. W końcu tyle dzieci jadło z butelki i żyją więc nie ma sensu się dołować i dziecka stresowaćsmiling smiley

Magunia No patrząc na twój suwaczek to i tak nie ma już na co czekać a urodzić się musismiling smiley więc trzymam kciukismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 19:18 przez zelek203.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.