Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Lena2011 (offline)

14-11-2011 16:17:54

Kasiag - co za ...!!! Jak tak można! I mi podniosłaś ciśnienie! Kurcze, człowiek oddaje się pracy, tym bardziej że lubiłas to co robisz, a to bardzo ważne w Twoim zawodzie a tu teraz masz podziękowanie... Kochana uciekaj od niego jak najszybicej, bo to naprawdę kawał...!!!
Dzisiaj dostałam paczuszkę z loveli, w której była saszetka płynu do rania i takie maluteńkie rękawiczki i czapusia.... Cudowne!!! Aż nie mogłam uwierzyć - patrząc na Lenkę - że ona była kiedyś taka maleńka... Już zostawiłam paczuszkę na stole, musze tylko podpisać że to dla mężagrinning smiley
Korale - teraz jeszcze bardziej zazdroszczę maleństwa w brzuszku...


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

regnum (offline)

14-11-2011 16:21:57

Hehe, Lena- mąż pomyśli, że będzie drugi maluch w domutongue sticking out smiley Uwierzy, a później się rozczaruje i będziesz miała lanietongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Lena2011 (offline)

14-11-2011 16:23:02

Kasiag - u mnie w podpisie masz linka i tam musisz niestety wyszukać nas po nickachsmiling smiley


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SABINA74 (offline)

14-11-2011 16:34:22

Sosnowiec
Hey!
Lena : Wysłałam Lajka :-) fajowy wierszyk - Pati bardzo się podobał - he, he...:jojo:
Waguś: Superowe zdjęcia z Wiką w basenie!!! Eh jaka Ty jesteś aktywna - muszę wziąść z Ciebie przykład....ja to taka trochę leniwa się zrobiłam.....
Postanowiłam od "następnego" poniedziałku zabrać się za ćwiczenia. Jeszcze w ciąży dostałam od rodziców książkę Kaśki Cichopek :-)))) pt: "Sexi mama" - jest tam fajnie rozpracowany zestaw ćwiczeń... dla wracających do formy mam...tylko trochę się obawiam czy się zmobilizuję....
Regnum: Jak pięknie napisałaś o tym zazębianiu - muszę ton przeczytać mojemu małżonowi. Wysłalam dla Ciebie również lajka - Pozdrawiam .
Ewelka: Kurcze - wiem coś o tym jak już jest wszystko z dziećmi ok - to nagle musi coś się pojawić (problem) "żeby nie było za słodko"...Myślę że z Kacperkiem to nic poważnego - gdyby tak było to już w szpitalu dowiedziałabyś się o tym.
- A nie przechodził Kacperek ostatnio przeziębienia lub grypy ? Czasem po tych choróbskach pozostają takie "chwilowe" problemy...

- Dzisiaj moja Iza - wróciła wcześniej że szkoły - okazało się że w szkole wymiotowała i ogólnie żle się czuła....nie ma gorączki - wiec myślę ze to takie chwilowe osłabienie - więc z dzisiejszej szkoły muzycznej nici...a może to dobrze niech sobie odpocznie...mam nadzieja że nic z tego nie wyniknie.

Kasia: Burak i ćwok...z tego Twojego pracodawcy...eh nie ma co mowić postrasz go inspekcja pracy - zobaczysz to działa...
Guga: Podłoga jeszcze się trzyma - he, he....
Aga: Zgadzam się kończy się jeden etap - zaczyna następny - czyli : "małe dzieci mały kłopot, większe dzieci większe kłopoty...he , he"


Pozdrowienia


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 16:36 przez SABINA74.

kasiag121 (offline)

14-11-2011 16:35:07

Lena ....wasze znalazłam ale muszę polubić też wpis św.mikołaja żebym mogła napisać swoją historię




Dobra już wszystko wiem.....znalazłamwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 16:38 przez kasiag121.

regnum (offline)

14-11-2011 17:13:11

Bejbi (agateCzka/ czy jakich jeszcze nicków używasz na innych forach?)- a dlaczego się już u nas nie pojawiasz dziś? Taka aktywna byłaś ostatnio... Chciałam Ci powiedzieć, że żadna z nas nie da się namówić na inne forum, na które wyślesz nam zaproszenie. Nie skusi nas ani cytuję " forumowy tata ktory na dniach bedzie razem z grafikami robic nasze forum wizualnie styl itd takze forum bedzie bardzo cieple i przytulne tylko trzeba cierpliwosci", jest tu nam dobrze i nie potrzebujemy forumowych koni trojańskichsmiling smiley Może dziewczyny na innych forach (nie będę wymieniać tutaj jakichś 10ciu, które znalazłam z datami do sierpnia na nick Agateczka ani tych, które aktualnie są okupowane przez "Bejbi"winking smiley dały się skusić, ale u nas nic nie wskurasz (ani pisząc na wirtualnej ani na niemieckiej klawiaturze)smiling smiley Pozdrawiamysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

kasiag121 (offline)

14-11-2011 17:22:50

Wiecie co.....mi to tylko szkoda tej BEJBI córeczki.....biedna mała.....ciekawe jak ona jest tam traktowana???? Jak ona napisała,że płacze cały dzień.....Normalnie tylko szkoda dzieckaprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gorzata_84 (offline)

14-11-2011 17:25:27

Bydgoszcz
regnum Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś.thumbs up

Co za bezczelność!

Jak tak można!?

Nie widzę miejsca w tym forum dla takiej zakłamanej osoby jak ta Bejbi!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

14-11-2011 17:26:05

kasiag masz całkowitą rację i prawo mysle też jest po twojej stronie, trzeba walczyć o swoje. Szkoda że tak wyszło ale Ty się nie denerwuj, nic nie poradzisz, że to taki człowiek, dasz radę i wywalczysz swoje !!

korale tak slysząłm, że drugim razem szybciej brzuszek wyskakuje więc się niczym nie martw, kurcze myślałam, że to tylko moja Anitka tak mało je, ale widzę, że nie tylko. U nas to też po tacie hehe tylko ja mam łatwiej bo jego ulubione jedzenie to kanapki grinning smileyD:

paterusek to tak w tym kawale, że babka nie zna liter heeh u mnie bylo podobnie w badaniach do prawka ... dzwonili dzwonkiem i coś mowili i potem trzeba bylo powiedzieć co mówili a ja się zamyśliłam i potem się ich pytam o co chodziło grinning smiley

bejbi ja też mam nadzieję, że to prawda co piszesz i nic z nami nie kręcisz .. tłumacz się teraz grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

korale (offline)

14-11-2011 18:01:46

waguś wstawie zdjęcie brzuszka jak mo ktoś zdjęcie zrobi hehe narazie męża nie ma wrócił z pacy zjadł obiad i poszedł do garażu garaż po remoncie wiec sprząta.

wojtuś wykąpany śpiewa w łóżeczku, czasem sie zastanawiam czy go gardło nie boli od śpiewania tych arii operowych hehe

dziewczyny regnum,lilii,lena głosiki tzn lajki na was oddałam smiling smiley

z tą bejbi to nie wiem zbytnio o co chodzi... zobaczymy..??

tynka no mój mąż też kanapki lubi, pozatym mięsko, ziemniaczki i buaczki może jeść co dzień, a za to zupy,makarony, ryż,pomidory,ogorki i masa innych rzeczy odpada mam jednak nadzieje że wojtuś jedzenie po mamusi odziedziczy i będzie jadł wszystko oprócz czerniny ble..hehe

hehe wiecie co przeglądam takie ogłoszenia z mojego regionu i zawsze wchodze na sprzedaż różności sa tam nieraz fajne rzeczy dla dzieci i ogólnie wszystko i teraz czytam ktoś napisałam "sprzedam teściową a gratis dołoże teścia".. ktoś jaja sobie robismiling smiley


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 18:07 przez korale.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.