Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

kasiag121 (offline)

14-11-2011 14:54:12

Witam się i jawinking smiley

Weekend długi i udany się zakończył.....a od poniedziałku chodzę wściekła i załamana....oczywiście nie mogę być wiecznie wesołaprzewracjący oczami

Wiecie co....naprawdę jestem wściekła...byłam dziś u swojego szefa żeby zapłacił mi za urlop wypoczynkowy a ten BURAK mnie wyśmiał i powiedział,że chyba jestem śmieszna....że nic mi się nie należy....że już u niego nie pracuję itp i itd....gdzie mam umowę na czas nieokreślony!!!!!!!!!!!!!!!!! No i muszę buraka podać do sądu.....jejku normalnie usiąść i płakaćpłacz

W sumie to opowiem Wam całą moją historię związaną z moją pracą........Pracowałam dla tego HAMA dziesięć lat!!! Uwielbiałam swoją pracę (byłam sklepową.....chemia,kosmetyki i totolotek)...Szef zawsze był ze mnie zadowolony....aż do mojego ślubu...jak wyszłam za mąż nie ukrywałam że staramy się o dziecko....a jak doszło to do szefa to nagle zaczął gadać że mnie zwalnia i że w ogóle nie chce mnie u siebie.....zaczął mnie sprawdzać....kontrolować no a jak nic nie mógł na mnie znaleźć to przysłał mi wypowiedzenie za porozumieniem stron.......oczywiście go wyśmiałam że absolutnie nie zgadzam się na żadne "porozumienie stron"...jak już to na wypowiedzenie trzy miesięczne!!!!!!! No i miałam go o to podać do sądu....a właśnie w tym czasie okres mi się zaczął spóźniać i byłam pewna że po przez nerwy.....zrobiłam test i były dwie kreseczki!!!!!!!!!!! Poszłam do gina i się okazało,że jestem w ciąży z Antosiem już szósty tydzień!!!!!!!! No i oczywiście BURAK nie mógł mnie w tym wypadku zwolnić.....księgowa kazała mi zniszczyć to wypowiedzenie no i powiedziała że nadal jestem jego pracownikiem. A ja tak uwielbiałam swoją pracesad smiley Normalnie jestem załamana.....jak on może mnie tak traktować....jak można tak traktować kobiety w ciąży albo matki????????????


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

korale (offline)

14-11-2011 15:00:05

lena2011 głosik oddany,
czy ktoś jeszcze bierze udział? w mikołajkowym konkursie, czy tylko Lena i Waguś i głos idzie tylko raz odddać tak?

waguś a ty masz chyba najwięcej tych lajek co smiling smileysmiling smiley

regnum, no niestety nie wiem jaka płeć dzidzi a już nie moge się doczekać , w czwartek mam badanie, ale mój gin robi usg co drugą wizyte tak i pewnie teraz sie nie dowiem, ostatnio było za wcześnie wiec dopiero za miesiąc a dzidzia już sie wierci w brzuszku coraz więcej, poza tym mam na prawde spory brzuszek z wojtusiem tak nie miałam hehe ale przy 2 takich urwisach może szybko zrzuce

dziewczyny ale sie objadłam, zrobiłam spaghetti z klopsikami mniaaam pyszne, a wczoraj mnie naszło i piekłam piernik mam taki mega szybki przepis i łatwo sie robi ciasto pyszne wilgotne pyyycha... ok dobra koniec o tym obżarstwie smiling smileysmiling smileyciąża

zaraz mąż wraca z pracy pędze obiadek wstawić on niestety spaghetti nie ruszy ani żadnego makaronu więc nieraz objady 2 dla nas robie, weekend miło upłynął wczoraj byliśmy na imieninach jak małego ubierałam to wpadł w szał nie dał sie ubrać nieraz to jest go mega ciężko ubrać niema to jak lato mniej ciuchów mniej płaczu..

nie moge się świąt doczekać pierwszych z małym uwielbiam boże narodzenie ten klimat świąt, te przygotowywania , teraz pierwsze świeta z małym to już wogóle czekam ..

mój mały nieraz zje pół słoiczka, a nieraz 2 łyżeczki właśnie ugotowałam mu zupke z pomidorkiem i warzywami i kurczakem zobacze jak wstanie czy zje,woli owoce , nieraz to sie martwie czy za mało nie je teraz przed spaniem wypił troszke tylko mleka więc jak wstanie spróbuje z zupką, on chyba po tacie będzie bardzo wybredny w jedzeniu i tylko schabowego będe robić na obiady

ok uciekam bo mąż zaraz wraca a obiad zimny smiling smileysmiling smiley


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

14-11-2011 15:00:27

Kraków
Kasiag nie przejmuj się tylko idź do Państwowej Inspekcji Pracy i zgłoś nadużycie, no niestety ludzie potrafią być burakami i nie przejmują się że kobieta jest matką czy że jest w ciąży.
Korale w konkursie biorę w tej chwili udział ja, Lena2011, Regnum, Liilii, chyba w tej chwili lajków mam najwięcej i oby się to nie zmieniło winking smiley Wrzuc jakieś fotki brzusia smiling smiley
Mojej córci idą ząbki strasznie dziś płaczliwa, jakby ją ktoś ze skóry obdzierał sad smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 15:05 przez Wagus.

korale (offline)

14-11-2011 15:06:39

kasiag co za prawdziwy BURAK!!! też sie wściekłam jak to przeczytałam , ja nie rozumiem jak można tak traktować kobiety w ciązy i matki!! i dobrze że akurat wtedy zaszłaś w ciąże ale tym bardziej nie rozumiem takiego człowieka byłaś dobrym, oddanym pracownikiem,który w dodatku lubił to co robi więc to już wogóle skarb mieć takiego pracownika a on takie coś ci wywinął a tyle czasu tam pracowałaś co za ludzie!!! zrób tak jak pisze waguś i niech patrzy... tylko współczuje ci że lubiłaś te prace a teraz taka sytuacjasad smileysad smiley


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiag121 (offline)

14-11-2011 15:08:21

Ewelka a czy u Ciebie w rodzinie jest ktoś kto niesłyszy? Bo u mnie w szpitalu po porodzie pytali czy w rodzinie ktoś niesłyszy i jeśli tak to dawali dodatkowe skierowanie na dokładne badanie słuchu......to dodatkowe badanie robiło się około 2miesiąca życia dziecka....ja na takim badaniu z moimi dziećmi byłam....moja mama jest głuchoniema,a siostra niedosłyszy....
Moje dzieci słyszą i jest wszystko oki.....ale powiem Ci kochana,że jak byłam w ciąży to bardzo się bałam czy aby urodzę zdrowe dziecko (po śmierci dziecka mojej siostry....miało niedotlenienie mózgu i problemy z sercem) bardzo się bałam....bałam się niedotlenienia mózgu.....i mówiłam,że jeśli by miało problemy ze słuchem to to dla nas nie był by problem....że dla nas to żadna choroba bo miałam ją w domu na codzień.....
Ja oczywiście trzymam MOCNO MOCNO kciuki za Twojego synka aby było wszystko dobrze,ale nie martw się....z tym da się żyć...moja siostra świetnie daje sobie radęwinking smiley Moja mama zresztą teżwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiag121 (offline)

14-11-2011 15:13:22

KORALE WAGUS dzięki......no naprawdę lubiłam tą pracę.....ja nie wiem co ja zrobie jak skończy mi się wychowawcze.....gdzie ja sobie znajdę pracę??????????? U nas tak ciężko z pracąsad smiley A mi już tak się chce iść gdzieś do pracy......normalnie załamkasad smiley

Wszyscy znajomi w pracy mówili że to dar o Boga,że akurat w tym momencie udało mi się zajść w ciąże a staraliśmy się pięć miesięcysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 15:16 przez kasiag121.

gorzata_84 (offline)

14-11-2011 15:17:34

Bydgoszcz
Cześć widzę że mamy nową kwietnióweczkę
Bejbiskoro jesteś nowa to dziwi mnie fakt z kąt 90 postów u Ciebie?
pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

regnum (offline)

14-11-2011 15:34:05

kasiag- pędź do Inspekcji i nie miej wyrzutów nawet. Nie pracowałaś tam miesiąc, żeby się tylko zaczepić i zajść w ciążę, tylko 10 lat qrcze... Facet nie rozumie, że taka kolej rzeczy- prawie każda młoda kobieta, którą przyjmie do pracy, prędzej czy później pójdzie na macierzyński. A jego zachowanie kwalifikuje się nawet pod dyskryminacje- jakbyśmy żyli w Stanach, to wróżyłabym Ci niezłe odszkodowanie z tego tytułu. Nie ma co się dołować. Niestety nie ważne jak nas traktują dobrze w pracy i jak ją lubimy, to i tak jesteśmy przez nich kochane tylko do momentu, kiedy na nich zarabiamy (oczywiście tu uogólniłam, bo sama mam byłą super szefową, która jest nadal super mimo, że sama od niej odeszłam do innej pracy).
korale- u mnie też ubieranie kończy się szałem... ubieram na raty w międzyczasie robiąc przerwę na siedzenie na przewijaku patrzenie z góry na pokój- inaczej by mnie podrapała tak, że nigdzie byśmy nie wyszły. Też czekam na ten świąteczny klimat (na razie mam w Obi i w Praktikerzewinking smiley )

Odebrałam dziś kolejne 116 zdjęć mojej panny. Czas powpisywać daty i włożyć do albumusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

paterusek (offline)

14-11-2011 15:58:40

Łódź
Kasiag współczuje debila za pracodawcę sad smiley na szczęście moja firma jest super byłam tam zatrudniona od marca a w połowie sierpnia poszłam na zwolnienie i absolutnie nikt nie robił żadnych problemów, a na święta nawet dostałam premię tak jak inni ...

Dziewczyny polecam zabawki z biedronki, byłam dziś, zostawiłam Olka zakaszlanego z babcią i poszłam na zwiady, kupiłam mu na Mikołajki takie pluszowe kręgle są świetne każda figura ma taką dopracowaną mordkę, boskie no i był super pociąg z grzechotkami też pluszowy i zestaw pluszowych klocków, a każdy po 45 zł, narazie kupiłam tylko kręgle, bo dużo wydatków przed nami a ciągniemy na jednej wypłacie... a było mnóstwo innych fajnych rzeczy normalnie bomba... i w porównaniu do zabawek gdzie indziej ceny przystępne, na stronie biedronki jest katalog także sobie zajrzyjcie!!!

Ewelka doczytałam o co chodzi, na pewno będzie wszystko dobrze, może maly się zagapił, albo coś odwróciło jego uwagę i badania wyszły złe
Wstyd się przyznać, ale ja też kiedyś miałam badanie słuchu do pracy i babka do mnie gada co mam robić, a ja się zamyśliłam, weszłam potem do tej kabinki założyłam słuchawki ta mi dała coś do ręki a ja sobie słuchałam tych dźwęików, za moment przybiegła czy ja nie slyszę smiling smiley więc jej mówię, że słyszę, a ona to czemu pani nie naciska zrobiło mi się głupio, okazało się, że jak tylko usłyszę dźwięk to mam naciskać przycisk na dżojstiku który dostałam do ręki grinning smiley

kasiag121 (offline)

14-11-2011 16:12:33

Boziu gdzie ja mam znaleźć te wpisy św.mikołaja???? Bo ja widzę tylko wpisy użytkowników ebobas?????


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.