Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Wagus (offline)

12-11-2011 22:15:24

Kraków
Ewelka Kochana nie martw się na zapas buziak od dziecka, na pewno nic nie zawaliłaś, jesteś super mamą, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, na wizytę u laryngologa na spokojnie Kacperka przygotuj i idźcie jak najszybciej żebyś się uspokoiła. A co synuś na to? Żalił się kiedyś że gorzej słyszy?

Regnum wszystkiego najcudowniejszego z okazji Twojego dzisiejszego święta :joliecouette:

Ewelka26 (offline)

12-11-2011 22:22:36

Dzięki Wagussmiling smiley
On badanie będzie miał w szkole,nie boi się,bo miał już jedno.Jakoś wśród dzieci dał sobie zobic bez problemu.Oczywiście w domu też mu dużo tłumaczyliśmy.
A co do słuchu to nigdy się nie skarżył,że nie słyszy.Czasami jak go wołałam to nie reagował,ale jak wołałam Kacper masz to nawet po cichu słyszałsmiling smileyMam nadzieję,że to nic poważnego i tego się na razie trzymam....smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Lena2011 (offline)

12-11-2011 22:32:11

Witam i ja wieczorową porąsmiling smiley
Wszystkiego najpiękniejszego dla 7 miesięczniaków!!!
Regnum - wszystkiego najsłodszego!
Ewelka - trzymam mocno kciuki, aby z Kacperkiem było wszystko oki i Twoje obawy okazały się na wyrost!
Ja dziś zerwałam się troszkę wcześniej ze szkółki, bo coś nie miałam ochoty tam siedzieć... Jutro wpada teściowa i jakoś wolałam jeszcze ogarnąć tam i tu, no i musiałam ciasto upiecgrinning smiley
Bejbi - ja też miałam gorsze momenty w małżeństwie, ale na przykładzie mojej koleżanki mogę Ci napisać, że warto walczyć o miłość, choć z drugiej strony - boje musicie tego chcieć! Nic na siłę... trzymam kciuki, oby się ułożyło! A Twoją wagą się nie przejmuj! Wrócisz z czasem do swojej wagi, choć wiem po sobie, że może być mega ciężko...


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Bejbi (offline)

12-11-2011 22:42:30

Młynki
Jak spędzacie wieczorek?

Ja się nudzę..


[link widoczny po zalogowaniu]

Bejbi (offline)

12-11-2011 22:52:41

Młynki
Mam pytanko jaki sobie awatarek mam ustawić, żeby wam się ze mną kojarzył winking smiley?


[link widoczny po zalogowaniu]

Lena2011 (offline)

12-11-2011 23:00:23

Uciekam do łóżeczka - jutro znów muszę rano wstawać na uczelnie... Także życzę kolorowych senków!!!
Buziaki Kochane!


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-12 23:09 przez Lena2011.

Lena2011 (offline)

13-11-2011 06:56:58

Dzień dobry!
Ja jak zwykle przy porannej kawusismiling smiley Dzisiejsza nocka już była przespana, córci nie zebrało się na nocne zabawy, hihi!
Ja niestety zaraz muszę uciekać, ale mam fajne ćwiczenia, także myślę, że szybciutko mi zlecismiling smiley
Życzę Wam kochane mamusie udanej niedzieli!
A Bejbi Tobie przede wszystkim rozwiązania problemów małżeńskich - bo pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe a przede wszystkim i spokojne dziecko! Wiem, że ta zasada nie zawsze się sprawdza, ale skoro Ty chodzisz smutna, czy nawet i nerwowa to Twoja Emileczka to wyczuje i może właśnie to było powodem, że ostatnio płakusiała...
Pozdrawiam cieplutko w ten jakże zimny poranek!!!


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zelek203 (offline)

13-11-2011 10:43:42

Nysa
Witajcie dziewczynkismiling smiley

Ale naskrobałyście że ciężko nadrobićsmiling smiley
U nas ogólnie ok, mała na antybiotyku więc mam nadzieję że będzie lepiej; no i od wczoraj RACZKUJEgrinning smileygrinning smileygrinning smiley kurcze nawet nie wiedziałam że taką radochę mi to sprawismiling smiley w ogóle to myślałam że będzie od razu chodzić bo tak długo pełzała że straciłam nadzieję na raczkowanie a tu proszęsmiling smiley

Wczoraj wreszcie się wyrwaliśmy na drinkasmiling smiley strasznie mi brakowało takiego wyjściasmiling smiley

Bejbi witaj co do twoich problemów to nie chcę się wymądrzać ale powiem ci że w moim poprzednim związku facet właśnie truł mi żebym schudła (sam wyglądał jak balon...), potem zaczęły się właśnie randki przez neta i 3 miesiące później rozstaliśmy się. Oczywiście było dużo więcej problemów i niedomówień między nami ale teraz już wiem że nie zawsze warto walczyć o miłość. Ja na początku walczyłam ale skoro mnie nie szanował to nie ma o czym gadać. To nie to samo co małżeństwo z dzieckiem, ty jesteś bardzo młodziutka i jeszcze pewnie wszystko można sobie poukładać i wyjaśnić ale jedno wiem lepiej czasem być samotną matką niż siedzieć w toksycznym związku który tylko krzywdzi dziecko. Nie doradzam ci co masz zrobić bo to musisz sama wiedzieć ale na pewno logowanie się na portalach randkowych nic dobrego nie da i to wiem z autopsji. Życzę żeby się wam ta sytuacja wyjaśniłasmiling smiley

wagus mam kliknąć tylko "lubię to"?? czy coś jeszcze bo jak nacisnęłam to nić mi nie wyskoczyło i nie wiem czy już zagłosowałam czy nie.

ewelka26 kochana trzymam kciuki żeby wszystko było ok z małymsmiling smiley

Już nie pamiętam co kto pisał, dlatego najlepszego dla wszystkich solenizantów, zwłaszcza te spóźnione bo troszku mnie nie było. Miłego weekendusmiling smiley

p.s. o wagus chyba już zagłosowałam bo teraz mam tylko że "nie lubię" czyli chyba poszłosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 10:47 przez zelek203.

tynka03 (offline)

13-11-2011 10:52:24

Tylko właśnie teraz młode mamy mają taki problem, że jak nie będą z ojcami dziecka to nikt inny ich raczej nie utrzyma, bo nie każda mloda mama jest samodzielna sad smiley Kiedyś wszystkie kobiety musiały się facetów trzymać, teraz na szczęście tak nie jest. Bejbi ja myśle, ze musisz to przemyśleć wszystko, żeby wiedzieć na czym stoisz i co z tym robić dalej. Może jakąś poważna rozmowa by pomogła czy coś ..

My mieliśmy jechać do Piotrka siostry i szwagra, ale Anitka troche przeziębiona i się boję czy nie zaraz małego sad smiley Dobra lecębo ziewa w chodziku i ciąga mnie za nogawki papa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

13-11-2011 11:26:53

Kraków
Witam,
Zelek głosik oddany, dziękuję grinning smiley Gratuluję raczkowania przez Laurkę, wiem co czujesz bo ja pękam z dumy jak widzę raczki mojej Wiki smiling smiley
Bejbi żeby dodać avatarek musisz wejść w ustawienia forum i tam wybrać avatar smiling smiley Powiedz mi Kochana jak długo jesteście po ślubie, ile Twój mąż ma lat, jak długo się znacie. Nie wiem jak wygląda Wasz związek ale pamiętaj spokój jest najważniejszy ze względu na Twoją córeczkę smiling smiley
Lena milego pobytu na uczelni smiling smiley
A my dziś wybraliśmy się na zajęcia na basenie, trochę nam tych zajęć przepadło przez tą chorobę Wiki no ale cóż, teraz będziemy nadrabiać smiling smiley Młodej strasznie się podobało, piszczała śmiała się i kopała nóżkami. Za tydzień znów idziemy o ile Wika się nie przeziębi.



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.