Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Carolinee (offline)

15-10-2010 15:36:00

Kraków
Gratulacje Wagus !! Mówią, żeby się nie nastawiać, ale po takiej informacji trudno nie zwracać się do swojego maleństwa bardziej osobowo niż do tej pory smiling smiley

Witaj alatg - sporo już tych kwietnióweczek... i oby tak dalej grinning smiley

Osito widać, że nie tylko w Polsce mamy powody, żeby narzekać na służbę zdrowia :| Moja sąsiadka z 1,5 córeczką pojechała wczoraj do szpitala, bo Mała miała niczym nie dającą się zbić 39 stopniową gorączkę, a lekarka stwierdziła, że taka temperatura nie jest niczym strasznym i następnym razem niech przyjedzie dopiero jak dziecko bedzie mialo 40. Ręce opadają angry smiley


Prosimy o głosy w konkursie "Dobra zabawa z dziadkami" : [ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

15-10-2010 17:21:06

Kałuszyn
Cześć Dziewczyny
Nie ma mnie ostatnio bo po prostu nie mogę zebrać myśli.
bylam na usg w środe i lekarz powiedziała że wszystko jest ok ale kazal uważać.
Po raz kolejny lekarz powiedział że to chlopiec.
Ale nie tym sie martwie.
nie mam na leki dla Patryka tylu ludzi prosilam chodzilam rozdawalam ulotki 1% podatku i co sie okazało dostalismy niecałe 1300zł nie starczy nawet na miesiąc leczenia.
A więc czuje się zle bo martwie sie o Patryka odlożyłam troszke pieniedzy ze kupie cos dziecku na wyprawke, juz nie mowie o wozku ale o jakis pieluchy czy srodki czystosci skad ja na to wezme,ale po prostu leki dla Patryka sa najwazniejsze, martwie sie strasznie co bedzie dalej, tak bardzo pragne tego dziecka choć nie wiem co dalej mam robić, jestem załamana przepraszam jak mnie przez chwilke nie bedzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

olga2009 (offline)

15-10-2010 17:30:11

kasiahetman podaj KRS fundacji, która przekazuje Twojemu synkowi pieniądze na leczenie. Ja z pewnością przekażę 1% dla Twojego Patryczka. A koniec roku tuż, tuż i rozliczenia roczne się posypią. Ja prowadzę swoje biuro rachunkowe, mam mnóstwo klientów, więc może i oni zechcą przekazać pieniążki akurat dla tej fundacji. Głowa do góry. Będzie dobrze!!!!buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulaa26 (offline)

15-10-2010 17:46:44

Kraków
Kasiu, możesz jeszcze raz podać stronkę tej fundacji dla Twojego synka? Myślę, że każda z nas jakoś pomoże, uszy do góry ! Cieszę się że z maleńśtwem wszystko dobrze.


Ja dziś byłam na badaniach krwi i moczu. Na szczęście wszystko ok. We wtorek mam wizytę.

Miałąm dziś straszny sen w śnie. Najpierw śniło mi się że jestem na korytarzu szpitala, widzę dużo kobiet z maleńkimi dziećmi. I nagle odchodzą mi wody. Tak się przestraszyłam, że się "obudziłam". Siedziałam na łóżku skulonaw kałuży krwi... Strasznie się bałam, obudziłam męża, kazałam mu dzwonić na pogotowie. Poszłam do łązienki, weszłam do wanny, i wtedy sięzorientowałam że dalej ŚNIE ! Bo my mamy prysznic w domu, a śniłą mi się wanna mojej mamy...
Gdy się obudziłąm naprawdę, byłam zlana potem, strasznie zestresowana i oczywiśćie skoczyłam do łazienki sprawdzić czy wszysko ok. Na szczęście to był tylko sen..... Ale był tak straszny, że aż musiałąm się nim z Wami podzielić.


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

15-10-2010 17:50:12

Kałuszyn
Cytuj
olga2009
kasiahetman podaj KRS fundacji, która przekazuje Twojemu synkowi pieniądze na leczenie. Ja z pewnością przekażę 1% dla Twojego Patryczka. A koniec roku tuż, tuż i rozliczenia roczne się posypią. Ja prowadzę swoje biuro rachunkowe, mam mnóstwo klientów, więc może i oni zechcą przekazać pieniążki akurat dla tej fundacji. Głowa do góry. Będzie dobrze!!!!buziak od dziecka
Kochana az sie popłakałam ze szczescia
dziękuje z całego serca dziękuje, ratujesz mu życie, a przez to ratujesz je mnie.
Tutaj masz wszystko
[link widoczny po zalogowaniu]
tylko pewnie jak juz wiesz musi być w celu szczególowym że to dla Patryka i jego numer w fundacji

Jeszcze raz dziekuje dziekuje dziekuje


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

15-10-2010 17:52:50

Kałuszyn
ulu rowniez strasznie Ci dziekuje za pomoc
a co do snu to rzeczywisci straszny ale mnie zdarzaja siepodobne
Podobno to normalne i czesto spotykane


[link widoczny po zalogowaniu]

MICZKA31 (offline)

15-10-2010 17:56:05

DWIKOZY
sabina74 jeśli chodzi tylko o profilaktykę przeciwgrzybiczną w ciązy to polecam feminellę c - to są poprostu pałeczki kwasu mlekowego z witaminą c - 100% skuteczności bo poradzi sobie nawet z delikatnym grzybem(witamina c ma takie wlaściwości) a dodatkowo jest bezpieczny calkowicie... nie ma co sie zatem faszerowac lekami których nikt nie da ci gwarancji że są bezpieczne. bo skąd wiadomo że przyszlej alergii u bobasa nie wywoła właśnie ten lek.... badania robią raczej pod kątem poważniejszych schorzeń... chyba

lena84 (offline)

15-10-2010 20:32:08

Poznań ( Okolice )
Witam wieczorkiem!!!
kasiahetman Jeśli potrzebujesz np. jakichś rzeczy do ubrania to ja mogę cosik Ci przekazać po swoim synku! Myślę,że i inne osoby również pomogą, na naszym forum kwietniówek 2010r. już została napisana prośba z zapytaniem o pomoc dla Ciebie przez Ssylwia. Kochana głowa do górysmiling smileypOzdrawiam gorąco

kwietniowa mama Gracjanka żartowniś 2010


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

lena84 (offline)

15-10-2010 20:34:36

Poznań ( Okolice )
kasiahetman chodzi mi oczywiście o ubranka dla fasolki w brzuszku. pisze to ,bo wyżej jakoś dziwnie brzmiąco napisałam tego posta


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm

SABINA74 (offline)

15-10-2010 20:47:14

Sosnowiec
MICZKA - Dzięki za radę - mam feminellę c vagin w domu, faktycznie jest łagodniejsza od innych środków.
kasiahetman - pomożemy.

- Co do snów to faktycznie mam podobne - a już myślałam że ze mną coś nie tak...
POZDRAWIAM !


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.