Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Aniaa (offline)

14-09-2010 18:57:45

Wodzislaw Slaski
madzia82 nie denewuj się,uwazaj na siebie,pij duzo żebys sie nie odwodnila i pisz jak sie czujesz bidulko.Trzymaj się


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

MICZKA31 (offline)

14-09-2010 19:26:31

DWIKOZY
TANIU do poczytania polecam ci 3 tomy "millenium" stiega larssona.... extra każda ma po ok 800 stron ale jest arcywciągająca. tak wiec 3 tygodnie masz już wypelnione jesli ci sie spodoba. mozesz też porosic kogos internetowego o sciagnięcie jakis fajnych seriali...ja osobiście uwielbiam 'dr.housa" i "dextera" smiling smiley))) jak zaczniesz oglądac ten drugi z seriali to zrozumiesz skąd ten potrojny uśmiech.

a tak poza tym to ja też w poniedzialek mam usg genetyczne i trochę sie boję.... bo te badania to pic na wode bo załóżmy że byloby coś nie tak.. i co wtedy? nic. a no wlaśnie.
mam jeszcze jedno pytanie jak tam z wagą dziewczyny. ja przytyłam już 4 kg a to dlatego że nie miałam mdłości ani wymotów tylko wilczy apetyt. mój mąż sie cieszył że ciągle jem chińskie na ostro (moja koleżanka twierdzi że jest potwooornie pikantne) to znaczy że bedzie chlopiec, ale nie wie że po porcji chińszczyzny zjadam paczkę bezów... uwielbiam mixy..

pozdrawiam

madzia82 (offline)

14-09-2010 19:38:58

Halo, teraz juz lepiej sie czuje, byłam o ogólnego, powiedział mi że mam pic dużo gorzkiej herbaty, ale znajoma lekarka poleciła mi paluszki i odgazowana coca-cole, podobno jest bardzo dobra na takie zatrucia żołądkowo-jelitowe, w sumie to dzisiaj nic oprócz sucharków, paluszków i herbaty nie przełkłam. Najważniejsze że wymioty i biegunka przeszła, do piątku mam L-4. W przyszłym tygodniu we wtorek wybieram się na badania, mocz, krew a w czwartek druga wizyta u gin. Już nie mogę się jej doczekać. Naraz nic nie przytyłam, przy wzroście 170 waga 58 kg. Przeczytałana necie że taka grypa żołądkowo-jelitowa jnie jest groźna dla maluszka. Troszeczke sie uspokoiłam.

martik (offline)

14-09-2010 19:44:05

Leverkusen
Witajcie!!!

Zdrówka życzę wszystkim chorym kobietkom smiling smiley
Mnie dopadł okropny kaszel ale już mam syrop więc mam nadzieję, że szybko mi przejdzie smiling smiley

Moja mała Nel odczepić się ode mnie nie może więc z ulgą ją oddałam tatusiowi, zdrzemnęli się oboje, to ja mogę posiedzieć na forum smiling smiley

Jutro na obiad zrobię ryż z warzywami, tak mnie dziś naszło smiling smiley no i nagle zachciało mi się startej surowej marchewki tongue sticking out smiley
Chyba moje mdłości zeszły dziś na niższy szczebel tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 19:45 przez martik.

Aniaa (offline)

14-09-2010 20:06:56

Wodzislaw Slaski
madzia82 ciesze sie,że troszke ci lepiej,mi tez cola i pepsi pomagaja na problemy zoladkowe,a mnie wlasnie boli glowa,zaraz mi peknie, Martik,marchewka z pokrojona pomarancza,sok z cytryny,cukier do smaku,pyyyychotka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

martik (offline)

14-09-2010 20:14:01

Leverkusen
Ja marchewkę taką lubię do obiadu- starta z cukrem smiling smiley do tego pyrki i jakieś mięsko smiling smiley
Teraz żywię się tylko chlebem z dżemem truskawkowym albo z serkiem kanapkowym smiling smiley

Nelucha się obudziła i marudzi tongue sticking out smiley

Co robicie?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

madzia82 (offline)

14-09-2010 20:17:03

Aniaa - czytam teraz w gazecie że "ból głowy ponoszą odpowiedzialność ciążowe hormony, albo zbyt niskie ciśnienie krwi. Mogą przepowiadać omdlenia. Być może ulgę przyniesie masaż skroni, zimny okład na czoło, możesz się tez położyć, unosząc stopy tak, aby były wyżej niż głowa. W ostateczności sięgnij po tabletkę z paracetamolem(Apap, Panadol). Jeśli bólowi głowy towarzyszą ból podbrzusza, problemy z widzeniem, to mogą być objawy zatrucia ciążowego. Nie bagatelizuj tego"

Aniaa (offline)

14-09-2010 20:21:35

Wodzislaw Slaski
dzieki Madzia,wziełam APAPa,ale tak sie czuje jakby mnie mialo cos rozlozyc,pije na litry herbatke z cytrnka,moze pomoze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

Wagus (offline)

14-09-2010 20:30:02

Kraków
Cześć,
Mnie też od wczoraj bola głowa, ale wzięłam wreszcie apap i przeszło. Ani masaż skroni ani zimne okłady nic nie pomagały. Bóle głowy w ciąży to jeden z uroków, mogą się dosyć często powtarzać. Można brać przeciwbólowe leki ale tylko te zawierające paracetamol bo nie są szkodliwe dla dziecka, oczywiście tabletki można brać z umiarem. Lekarz mi powiedział, że jeśli bardzo boli głowa to nie można się męczyć, bo dzidzia te bóle też odczuwa.
pozdrowionka

[link widoczny po zalogowaniu]

madzia82 (offline)

14-09-2010 20:31:32

Aniaa- a jak się czujesz ogólnie, masz jakieś mdłości, wymiotujesz, bo mnie męczyły, do tej pory nie moge czuć zapachów z lodówki ani czuc kiełbasy. Przytyłas juz coś? Chodzisz co 2 tyg. do lekarza czy co miesiąc? Ja co miesiąc. Byłaś juz na badaniach?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.