czerwcówki 2008

Wysłane przez haania 

elizabeth78 (offline)

16-11-2009 21:34:45

Trójmiasto
U nas cały dzień mrzawka i mgły sad smiley. Dobrze, że chociaż w miarę oki z temperaturą było...

Oli jakoś ta pogoda nie przeszkadza, w sumie dopiero przed chwilką zasnęła, jak zwykle koło 20-tej już ładnie śpi. Dziś coś w nią wstąpiło. Skakała po łóżku, aż w końcu uciekła do babci. Dałam jej jeszcze pół godzinki na szaleństwa, a potem znów do łóżka. Zamknęłam drzwi i jak laska znów zwiała, to przynajmniej nie daleko. Chwilę postukała w nie krzycząc: otóz, otóz..., po czym wytargała pudło z zabawkami i się trochę pobawiła (w totalnych ciemnościach). Chyba nudno jej było tak samej, bo za chwilke wskoczyła do mnie do łóżka, przytuliła się i za jakieś 10 minut odleciała. Na szczęście.

Dzis też wymyśliła super zabawę - pchała sobie łapy do gardła, aż do odruchów wymiotnych, apotem się z tego śmiała eye rolling smiley. Nie trudno przewidzieć jak się to skończyło - po prostu się obżygała eye popping smiley. Oczywiście wielce zdziwiona... Eh, normalnie pomysłowość dzieci nie ma granic.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

erka (offline)

16-11-2009 21:41:29

International
Twoja niunia mówi już "otóż"?? Supersmiling smiley
Fakt - dzieciaki to potrafią wymyślić zabawy...


...

elizabeth78 (offline)

16-11-2009 21:56:24

Trójmiasto
To ma być "otwórz", ale brzmi jak "otóz"... Zawsze tak do babci drzwi skrobała, żeby wejść, a moja mama jej powtarzała - jak chesz wejść, to mów; otwórz. No i się zaczęło winking smiley. Teraz jest cała ceremonia. Olka wali w drzwi i krzyczy: otóz. Babcia się pyta: a kto tam? No i Olka krzyczy: Ola, po czym zostaje wpuszczona. Powtarza to dziesiątki razy, bo moja mama ma zwyczaj zamykania się w pokoju, a Olka jak widzi zamknięte drzwi, to chce mieć je otwarte i tak w kółko smiling smiley


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

erka (offline)

16-11-2009 22:18:21

International
haha, supersmiling smiley Moje kluski nie potrafią powiedzieć swojego imienia, potrafią tylko siostry i to nie do końca. Zuzia mówi na Hanię "Jania", a Hania na Zuzię "Dziudzia" smiling smiley


...

elizabeth78 (offline)

16-11-2009 23:02:45

Trójmiasto
Wiesz co erka ja już sama nie wiem czy cieszyć się czy płakać z gadulstwa mojej małej... Czasem japa jej się nie zamyka, praktycznie już od dawien dawna. Chodzić zaczęła późno, ale dziabać niemal od razu. Trzeba już się normalnie pilnować ze slowami, bo lubi nas zaskoczyć powtarzając to i owo. Mój szwagier jak wraca z pracy, to czasem głośno na wejściu krzyczy "banda" - laska już to podchwyciła i jak tylko go widzi, to wrzeszczy: "banda". Co do imion, to czasem jak nie może się dowołać taty, to zaczyna krzyczeć: Adam (to imię mojego męża) - skubana zakodowała sobie, że ja tak do niego mówię i mi odpowiada winking smiley. Ale ostatnio hitem jest świnka Peppa. Ola takie spodnie z Peppą na nogawce i szybko nauczyła się, że jak mówimy 'świnka', to ona kończy Pepa. Nawet jak na obrazkach w książeczce widzi świnkę, to od razu pokazuje, że Pepa. Niestety ostatnimi czasy jej się odwidziało i radośnie krzyczy 'pipa' grinning smiley - nijak nie mogę jej wrzucić z powrotem na dobre tory winking smiley


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

erka (offline)

18-11-2009 22:49:19

International
haha. Mój mąz też ma na imię Adam i to było pierwsze chyba słowo zarówno Zuzi jak i Hanismiling smiley Dalej czasmi mówia do niego po imieniu. Ale za to za każdym prawie mężczyzną: na obrazku w telewizji czy na ulicy krzyczą "tata" - wyobraź sobie przerażenie w oczach takiego przechodnia, kiedy jedna z bliźniaczek krzyczy na niego "tata" grinning smiley


...

inno (offline)

20-11-2009 15:34:42

ależ tu cicho...


[link widoczny po zalogowaniu]

Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo...

KRAV MAGA [link widoczny po zalogowaniu]
Nie ważne gdzie, nie ważne kiedy... nie ważne kto...
Każda kobieta jest w stanie obronić się sama...

Kobiecy duch inności [link widoczny po zalogowaniu]

Moje prace w [link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

20-11-2009 17:44:36

Trójmiasto
Jak wszyscy siedzą cicho, to jest cicho winking smiley

Z newsów mogę dodać, że byłam wczoraj z młodą na szczepieniu. Na szczęście jak narazie ostatnia dawka, bo z Olką to jakaś masakra.
Oczywiście jest towarzyska, wygadana, uśmiechnięta, ale do czasu... Wystarczy, że ja pani doktor zaczyna badać i już mina się krzywi.
Próba położenia jej, to już wrzask na maksa, a wkłucie tylko dopełnia obrazu wielkiej rozpaczy. Na szczęście jakoś to przeżyliśmy.
Laska wyrasta mi poza centyle, na szczęście tylko wzrostowo. Ma 85,5 cm (97 centyl) i 12,5 kg (70 centyl).


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

kwiiatek (offline)

30-11-2009 18:07:22

Poznań
ooo a ja dopiero was odkryłam winking smiley



Anielica (offline)

04-12-2009 13:31:45

Ostrołęka
Brawo Kwiiatek- archeolog!!! winking smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.