Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

moniczka_grudzien (offline)

29-09-2010 22:08:36

Częstochowa
Madziusia moja szwgierka ma właśnie ten Jumper X i powiem ci ogólnie nie widzę w nim jakiejś rewelacji. Prowadziłam go kilkakrotnie i jak dla mnie to za tą cenę mogliby się bardziej wysilic. Strasznie denerwowała nas na spacerach parasolka przeciwsłoneczna , która ma zbyt słabe mocowanie i ciągle gdzieś nam się odpinała.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka_grudzien (offline)

29-09-2010 22:13:15

Częstochowa
Ewa tez się zastanawiałam nad Emilką ale jednak mężowi bardziej przypadła Maja smiling smiley Wogóle to dla dziewczynki wszystko jakoś mi się łatwiej wybiera a dla chłopczyka jest już trudniej. Widziałam ten wózek który masz zamiar kupic. Mnie się podoba. Ogólnie szlaję na punkcie koloru zielonego jeśli chodzi o wyprawkę dla dzidzi. To też kolor neutralny dla chłopczyka i dziewczynki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka_grudzien (offline)

29-09-2010 22:18:43

Częstochowa
Ewa podoba mi się Grun-Kreise. cappuccino-kreise, Grau-kreise, Limone-Blume. A tobie jaki kolorek przypadł do gustu ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

29-09-2010 22:22:45

Lublin/Uk
Co do wozka to sie jeszcze pozastanawiam. A jak poznam plec to wybiore kolor. Plan jest ze jak bedzie dziewczynka to wybierzemy bardziej babski ale taki zeby i chlopiec mogl jezdzic i odwrotnie.
Co do imion to dla chlopca nie mamy wogole a dla dziewczynki az za duzo wiec czkam do nastepnego czwartku i wtedy sie zaczne martwic.
Moniczka a nie mozesz pojsc rozpieta i sobie przewiesic jakas apaszke albo cos w tym stylu? Bo potem to i tak zdejmiesz okrycie wieszchnie jak juz bedziecie w restauracji.

A propos wesel to w przyszlym roku w czerwcu zeni sie brat meza i wlasnie sie dowiedzialam ze dwa tygodnie przednim slub bierze merza siostra cioteczna. Narzeczona szwagra chodzi wsciekla z tego powodu . W sumie to nie wiem czemu. Jak zazartowalam ze miedzy dwoma slubami zrobimy chrzciny to myslalam ze mnie wzrokiem zabije... Nie rozumiem czemu jej drugie wesele tak bardzo przeszkadza. Jak ja bralam slub to dwa tygodnie po moim brala slub kuzynka meza i wcale mnie to nie irytowalo. Ale moja przyszla szwagierka to zawsze ze wszystkiego jest niezadowolona.

Nie wiem czy to normalne ale czasem boli mnie brzuch tak jak na okres??






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

29-09-2010 22:37:47

Bielsko- Biała
Madziusia a boli cię środek brzucha czy bardziej w pachwinach. Sprobuj zlokalizować ból, bo jak po bokach to jest ok. Ja w kazdym razie nie znoszę żadnego bólu brzucha i byle kluciem sie denerwuję.
My jeszcze nie mamy wybranych imion, bo szczerze mówiąc nie możemy dojść do porozumienia. Mąż uważa ze za bardzo kombinuję i wymyślam. Też wlaśnie mowiłam mu o Emilce, Julce, lub Zosi. A on woli Anię bo taka ladna i prosta. Dla chłopca nie mam pojęcia. To co mi się podobało to już wybraliśmy przy pierwszym.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

29-09-2010 22:45:16

Katowice/UK
moniczka - mi sie podoba zielony i czerwono - granatowy, ale wlasciwego wyboru dokonam po poniedzialkowym usg.
madziusia - mnie tez czasami boli brzuch, wlasnie tak jak na okres, w poniedzialek po usg, zapytam polozna czy to normalne, na pewno znowu bedzie mnie kula, zeby pobrac krew jak ja tego nie lubie sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka_grudzien (offline)

29-09-2010 22:46:18

Częstochowa
Madziusia chyba tak zrobię pójdę w rozpiętym, no chyb, że coś jeszcze wymyślę do tego czasu. Nie martw się takim bólem brzucha jak do okresu, bo pewnie ci się macica rozciąga. Chyba że ból jest mocny to skonsultuj to z lekarzem.
Polyanka ja też to co dla chłopca mi się podobało to już wybrałam przy pierwszym (Bartek) teraz już był większy dylemat ale i tak poradzilismy sobie świetnie a synek z dwóch wybierze jedno i po krzyku . On się badzo cieszy, jak może decydowac z nami w sprawach dotyczących dzidzi smiling smiley Ostatnio dzidzia kopnęła a on akurat w tym czasie miał przystawione ucho do brzuszka i bardzo się cieszył że bobas kopnął go w ucho smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

29-09-2010 22:49:08

Lublin/Uk
Boli mnie raczej po bokach tak kujaco i na srodku tk mniej ale to nie jest jakis silny bol. Podczas okresu bywalo gorzej.
Uwazam ze wybrac imie dla chlopczuka jest duzo trudniej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

29-09-2010 22:50:56

Katowice/UK
Dziewczynki mam problem i nie wiem jak go rozwiazac, a polega na tym, ze starszy syn chce siostre, a mlodszy brata, ciekawe co ja mam w tej kwesti zrobic, szkoda, ze nie jestem w ciazy blizniaczej, kazdy z nich bylby zadowolony, gdyby sie trafila parka.LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka_grudzien (offline)

29-09-2010 22:51:00

Częstochowa
Aj Ewcia ja tam mogę chodzic na wszelkie badania związane z dzidzią. Nie wiem czemu ale czuję się jakoś pewniejsza jak usłyszę, ż wyniki są dobre. Gorzej jak idę z synem na pobranie krwii bo chce mi na głowę wskoczyc tak się boi. Straszny ma uraz do igły i strzykawki bo bardzo chorował jak był mały i często był w szpitalu albo miał zastrzyki sad smiley A teraz śpi i już słyszę jak kaszle, pewnie coś załapał w przedszkolu więc pewnie bedziemy musięli się wybrac do lekarza sad smiley Jak ja tego nie lubię jak on choruje. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.