Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

malinka1982 (offline)

01-09-2010 17:46:05

Płock
Moja droga to co czujesz to prawdopodobnie ruchy maleństwa. różnie są odczuwane


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

malinka1982 (offline)

01-09-2010 17:47:31

Płock
Ja przy córce miałam jakby takie stukanie od środka, a teraz własnie motylki. A jeśli chodzi o płeć to wolałabym córeczke. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kaaskaa (offline)

01-09-2010 18:25:26

krosno
Malinko- zycze ci wiec zebys miala coreczke. :@
ja jeszcze nie mam zachcianek ani smakow na slodkie czy kwasne a podobno po tym mozna poznac co sie w sobie nosi hi hi. lekarz powiedzial ze dlugo nie bede wiedziala co mam bo tak malenstwo jest polozone.
wiesz najpierw myslalam ze te motylki to jakies wzdecia ale nic takiego nie jadlam. tez myslalam ze to ruchy dziecka ale moj maz uwazal ze to za wczesnie. :sm191:


madziusiapl (offline)

01-09-2010 19:23:21

Lublin/Uk
Hej dziewczyny.
Wrocilam z pracy i strasznie mnieboli kregoslup w okolicy krzyza. Boli mnie tak juz od miesiaca. Podobno im dalej tym gorzej... Nie chce nawet myslec...
Kaaskaa mysle ze to ruchy dziecka. Ale ci zazdroszcze hot smiley Meza nie sluchaj! Co on jako facet moze o tym wiedziec?!

Malinko przez dwa lata pracowalam dla kobitki ktora miala dwojke malych dzieci 2 lata roznicy. Wcale nie bylo jej trudno starszego chlopczyka zaczela uczyc siadac na nocnik zanim na swiat przyszla coreczka. Wiec jak sie mala urodzila to on byl w miare samodzielny i jak starszy brat dzielnie jej pomagal. Jako rodzenstwo sa swietni az milo popatrzec a teraz maja jeszcze trzecie do kompletu i sobie swietnie radzi. (Chlopczyk ma 4.5, coreczka 2.5 i najmlodsza coreczka 0,5.)
Miewam zachcianki. Przed ciaza prawie nie jadlam jablek a teraz to po 6 dziennie ale konkretnej odmiany wiec musze specialnie sie po nie wybierac do sklepu. Jem tez duzo kwasnego wiec ktos mi powiedzial ze bede miala dziewczynke. Bylo by fajnie ale u mojego meza w rodzinie nie urodzila sie dziewczynka od 25 lat wiec on mi tlumaczy ze pewnie bedzie chlopak. Choc ja sama nie wiem skad tak w duszy czuje ze to dziewczynka. Mam nadzieje ze powiedza mi na drugim USG (7.10). To moja ostatnia szansa bo w Anglii robią tylko 2 USG najpierw w 12 tygodniu a potem w 20-tym. Juz sie nie moge doczekac. Ciagle wymyslam nowe imiona i czytam na necie o wozkach? Mam nadzieje ze nie jestem w tym osamotniona? Wy taz tak macie czy to tylko ja mam obsesje??
Ale sie rozpisalam! To dlatego ze nie mam z kim pogadac o ciazy bo w pracy same singielki nawet nie mysla o zwiazku a na mysl o ciazy to im gesia skora staje deba.
Dobrze ze mam was!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kaaskaa (offline)

01-09-2010 19:46:12

krosno
madziusiapl- i ty poczujesz ruchy dziecka. a jesli chodzi o plec to podobno tak jest ze na kwasne to dziewczynka a meza rodzina sie nie przejmuj kobiety maja silniejsze geny hi hi. ja tez patrze za wuzkami i ciuszkami i roznymi innymi zeczami. mam dwie siosry duzo starsze i obie sa w usa i nie pozwalaja mi nic kupowac duzo mnie ominie i z tego sie nie ciesze.sama wolalabym kupowac rozmaitosci dla malucha, a tym czasem prawie wszystko juz mam kupione nawet chodzik. my tez mamy juz propozycje imion dla chlopca i dziewczynki kubus lub julia. ja naprzyklad nie mam teraz wogule apetytu i martwie sie ze schudlam. wiesz mam kolezanke co w angli zaszla w ciaze i w 10 tyg przyjechala do polski na wesele i poronila. lekarze mowili ze to przez puzne zdjagnozowanie ciazy przez lekarza w angli. mam nadzieje ze masz dobra opieke lekarska. ja mialam juz 3 usg a na ostatnim dostalam 3 zdjec malenstwa.
fajnie ze jest z ims popisac. a krzyze przestana ci bolec jak pewnie urodzisz. duzo wypoczywaj i odprezaj sie


Ania0685 (offline)

01-09-2010 20:55:13

Czechowice-Dziedzice
Hej dziewczyny
Tak czytam i czytam o tych motylach i chyba coraz bardziej zaczynam wierzyć w to ze moje łaskotanie w brzuchu które czuje od dwóch dni to moja dzidziasmiling smiley takie to dziwne i nieznane mi uczucie a też nie jem nic po czym mogło by mi wiercić w brzuchutongue sticking out smiley a jeśli mowa o brzuchu to rośnie i jest coraz większy już spokojnie pomykam w ciążowych spodniach bo na inne nawet nie patrze tak wiem że się nie zmieszczę.
kaaskaa- mam termin na ten sam dzień co Tysmiling smiley ciekawe czy się nam potwierdzi
na usg idę 15-tego mam nadzieje że poznam już płeć bo już mnie kuszą zakupy,dziś przez 1,5 godziny oglądałam wózki mam upatrzone trzy (może macie jakieś które możecie polecić ?) ale nie kupie dopóki nie wiem czy to on czy ona, a jak już Wam pewnie wspominałam mam małego bzika na punkcie odpowiednich kolorówtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaaskaa (offline)

01-09-2010 21:09:14

krosno
hej ania0685 - ciesze sie ze jest jeszcze ktos kto ma taki sam termin jak ja. zobaczymy czy sie sprawdzi a ja motylki tez czuje od 2 dni. fajne uczucie i dosc nieznane do tej pory. tez juz chce wiedziec czy to on czy ona. usg mam 8 wrzesnia moze cos sie dowiem ale jest tak polozone ze na ostatnim nic nie mozna bylo zobaczyc. chopla na punkcie kolorow i zakupow chociaz wiele mnie ominie a szkoda. nie rozgladalam sie jeszcze za wozkami a to jedyna rzecz jaka bede kupowac. wiec chyba tez pora sie rozgladnac. brzuszek widac i rosnie ale ja jeszcze chodze w swoich spodniach. gorzej z biustem bo musialam sie wybrac na zakupy. smiling smiley


KiniaMalinia (offline)

02-09-2010 08:32:06

Kraków
heja Dziewuszki!

widzę, ze szczyt waszej aktywności przypada na wieczór smiling smiley

co do wózków - najlepsze są quinny i maxi cossy, ale polskie coneco też sa ok. My kupiliśmy już wózek, bo polowaliśmy na konkretny model i kolor na aukcjach internetowych. Kupiliśmy Quinny w kolorze złotej zieleni 3 w 1 za 1/3 ceny, wiec polecam aukcje.

Motylków nie mam i zaczynam wam chyba zazdrościć, aczkolwiek obawiam sie, ze mój Franek/ Oliwier jak się odezwie to wielkim hukiem, dlatego się nie niecierpliwię dziecko na rowerku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 08:32 przez KiniaMalinia.

Agatka46 (offline)

02-09-2010 09:18:20

Kraśnik
Hej dziewczyny. Dużo nowych postów się pojawiło, jestem w pracy i nie bardzo mam czas czytać... ale chce napisac że chyba tez czuje ruchy dziecka... chociaż mówią że jak na pierworódkę to mało mozliwe... ale tak łąskocze mnie od środka tak fajnie.... nigdy tak nie miałam i to w tym miejscu co jest dzieciątko smiling smiley ale fajno... za tydzień w piątek mam koleją wizytę i doczekać się nie mogę smiling smiley
Pozdrawiam i witam nowe mamuski Lutowe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

Ewa2060 (offline)

02-09-2010 09:33:57

Katowice/UK
Hejka, witam z rana.
KiniaMalinia- ja tez nie czuje ruchow maluszka, ale nie ma sie co martwic, wszystko w swoim czasie, a tym ktore juz czuja to tylko zostaje pogratulowac.
Ja dziewczyny to mam nowy problem, nie wiem czy powazny, ale prosze o Wasze zdanie, a mianowicie chodzi o moja wage, ktora caly czas leci w dol, za niedlugo polowa ciazy, a ja jeszcze nic na plusie, a raczej na minusie jak narazie, w poprzednich ciazach nie mialam takiego problemu, wiec nie wiem czy to normalne, chyba polece do Polski na wizyte z jakims odpowiednim lekarzem, bo tym angielskim to ja do konca nie wierze.
Pozdrawiam i zycze milego dnia, u mnie zapowiada sie piekny dzien sloneczko swieci, wiec jest ok.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.