Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

Agatka46 (offline)

17-08-2010 12:17:38

Kraśnik
Anula25 do do faktu zabobony, że jak włosy pomaluje to dziecko rude będzie to tym się akurat nie martwię gdyż mój mąż jest ryżawy więc jest duże prawdopodobieństwo dziedziczenia tongue sticking out smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

Anula25 (offline)

17-08-2010 13:31:47

Szwecja
Agatka46 ja tam w zabobony nie wierze ale juz sie tak ich nasluchalam ze glowa mala . moja rodzinka uwielbia sluzyc "dobrymi radami ".
ja mam nadzieje ze nasza dzidzia tez wloski po mezu bedzie miala-czarne i kreconesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

17-08-2010 13:40:28

Kraśnik
Mi na szczęście rodzina nic o żadnych zabobonach nie mówi... więc mam spokój...ufff - tzn moja siostra ma 3 worki ubranek bo swoich córkach dla nas- nie biorę ich jeszcze bo sama uważam ze to za wcześnie nie ze względu na zabobony. Uważam że nie ma jeszcze sensu kupowac czegokolwiek dla dziecka.... pozatym później mogą być ładniejsze rzeczy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

krzysia (offline)

18-08-2010 07:10:52

Zgórznica
to prawda ze lepiej nie farbowac wlosów do konca pierwszego trymestru. ale teraz sa takie farby ze nie ma sie co obawiac,ewentualnie pasemka na folie wtedy farba nie ma stycznosci ze skóra. Ja osobiscie jestem fryzjerka i od samego poczatku mialam kontakt z farbami i inna chemia. obecnie jestem w 1 tygodniu i wszystko jest ok.pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

krzysia (offline)

18-08-2010 07:11:38

Zgórznica

KiniaMalinia (offline)

18-08-2010 08:43:08

Kraków
zgadzam się. w strachu o farbowanie chodzi też o wdychanie amoniaku, więc wystarczy farbować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub...po prostu na balkonie smiling smiley

dzisiaj USG - nie mogę się doczekać


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

18-08-2010 10:22:58

Katowice/UK
Hejka lutoweczki!
Ja tez farbuje wlosy, chociaz to tylko pasemka.
KiniaMalinia - Daj znac jak wrocisz z usg.
krzysia - a ty mialas juz kolejne usg?
Pozdrawiam i zycze milego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]

ilonka24 (offline)

18-08-2010 15:58:11

Gorzów Wlkp.
Witam Was lutoweczki smiling smiley
ASTRID czytalam, ze wizyta u stomatologa powinna odbyc sie po prostu w kazdym trymestrze ciazy chociaz raz.
Ja tez mam do Was dziewczyny pytanie, jestem w 11 tygodnu ciazy, mam termin na marzec, w zwiazku z tym zastanawiam sie czy macie moze mdlosci ?? czy dalej Was mecza? Ja wlasciwie od samego poczatku czuje sie zle, mdlosci, nudnosci mecza mnie dzien w dzien, kazdy zapach mnie doprowadza do mdlosci juz nie mam sily !


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

krzysia (offline)

18-08-2010 18:07:26

Zgórznica
nie ewa nie mialam teraz dopiero od 18 tygodnia jest. do tej pory bylam na 3. W srode mam wizyte wiec dowiem sie pewnie o termin usg


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania0685 (offline)

18-08-2010 18:17:51

Czechowice-Dziedzice
Agatko ja pytałam lekarza o to farbowanie włosów i powiedział że każdą farbą rozpuszczalną w wodzie można ( te rozpuszczalne w amoniaku odpadają) ja właśnie też zamierzam w końcu coś zrobić z tymi paskudnymi odrostami. Byłam dziś na usg maluszek jest zdrowy, piękny i baaaardzo ruchliwy cały czas się kręcił i wierciłtongue sticking out smiley co prawda siusiaka jeszcze nie było widać ale pan dr. powiedział że na takie 70% będzie chłopakgrinning smiley termin z usg porodu niezmienny 26 luty.
z ciuchami u mnie tez coraz gorzej, o i le z bluzkami jest jeszcze spoko tak w spodnie już nie wchodzę (3kg+) więc jak est ciepło to mam rozciągliwe rybaczki trzy pary a jak chłodniej to zakupiłam już parę ciążowych więc już sobie w nich chodzętongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.