Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

Ewa2060 (offline)

31-07-2012 10:38:21

Katowice/UK
Hejka!!!

A co tu taka cisza??????
Gdzie was wywialo????grinning smiley

U nas dzisiaj pogoda barowa, spacerku za pewne nie bedzie, no chyba ze stanie sie cud i sie wypogodzi, w co za bardzo nie wierze.

Dzisiaj ma nas odwiedzic polozna zwazyc mala ( ciekawa jestem ile wazy, spadek wagi w 6 dobie miala tylko 40 g wiec malusio), a potem ma przyjsc srodowiskowa, bedzie zadawac mnostwo glupich pytandiabełek

Maja to ja chyba tez bede musiala w weekend zachorowac, moze wtedy go to czegos nauczy, chociaz..... chyba nie, bo zapewne moja mamuska wkroczylaby zeby mu pomoc, wiec poczekam az pojedziegrinning smiley

Lece cos przekasic bom glodna.

Chyba sobie wstawie kolejny suwaczek tym razem wagowy.spinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

31-07-2012 11:55:04

heloł

Ewa - nie widać Twoich suwaczków spinning smiley sticking its tongue out moja w 3 dobie spadła o 300g.

byłam na szczepieniu. płacz głosny,ale krótki. dałam radę sama,bez N,a trochę się obawiałam,ze bandytki nie utrzymam,bo przy poprzednich szczepieniach,to armagedon moody smiley waży 12.535 mierzy 83 cm. pod koniec maja ważyła 12.460,także ciut tylko przytyła i wcale nie urosła tongue sticking out smiley włąśnie się gnom kotłuje w łóżeczku,minut już 40 wielkie oczy coś przed chwilą cisza zaległa,na razie nie sprawdzam. jeść idę szaleniec

ps.
Ewa - już widzę suwaczki,to chyba mój komp,speedy gonzales ich nie mógł otworzyć przewracjący oczami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-31 11:56 przez majunia.

wajolet26 (offline)

31-07-2012 14:35:46

Łódź
hej jestem wczoraj jakoś mi się nie chciało pisać... no ale dziś już jest oki smiling smiley

Polyanko ale ja nie mam tak często że S się młodą zajmuje... kiedy ja śpię... są wyjątki tak jak teraz w niedzielę za co mu jestem wdzięczna smiling smiley co do kartki świetny sposób wtedy wiesz co "masz" a co jeszcze brakuje smiling smiley nie lubię się pakować i to szczególnie w dłuższą podróż ....

Ewa heh faceci smiling smiley mój też czasem myśli że siedzenie w domu z dzieckiem to sama przyjemna sprawa smiling smiley dziecko wszystko samo koło siebie robi a my mamy leżymy z czterema literami i nic nie robimy ... ha ha ha... i jak ile waży Ewunia ??

Maja no to Twoja panna mało waży smiling smiley ciekawe ile moja... ja za tydzień w środę się przejdę i zobaczymy ... ale znając życie i tak będzie na podium stała tongue sticking out smiley a co do Twojego N i "kocyka" heh no wiesz może myślał że dziecku upodobania się zmieniły tongue sticking out smiley


u nas pogoda średnia... co chwilę się chmurzy troszkę popada... a ja muszę iść na zastrzyk ... na tą rwę... i miałam podjechać jeszcze na miasto ... ale nie wiem jak to będzie... nie mam folii... ale pojadę wezmę parasolkę .... no chyba że się rozpada i dupa blada będzie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 08:24:55

heloł

u nas już słońce. ja zaraz na spaciren. królewna wstała o 5 eye rolling smiley no ale już trzecia noc bez mleka grinning smiley z tym,że dalej śpi niespokojnie... obawiam się,że w piatek,jak N będzie miał przy niej dyżur nocny,to przy pierwszym,badź drugim jęku ją nakarmi diabełek on się boi,że córcia mu się rozwyje,rozbudzi i godzinę w środku nocy będzie musiał się z nią bawić,to zatyka flachą na zapas... no nie mogę mu wytłumaczyć,że dziecię trzeba przetrzymać,a niech się kręci. ja już kiedyś z Polą wytzrymałam 5 czy 6 dni u mojej mamy bez nocnego karmienia. i co ? przyjechał tatuś. nie dość,że dał jej mleko tuż po półcnocy,to następne o 4.30,noszszsz angry smiley

Wajo - a co ile bierzesz te zastrzyki na rwę? to strasznie boli...to się da wyleczyć?

idę przebrać gnoma,bo chodzi i śmierdoli,musi mega kupsko :confused:

wajolet26 (offline)

01-08-2012 08:45:49

Łódź
hello my też już nie śpimy grinning smiley my też zaraz mykamy na spacerek smiling smiley Wika w nocy coś tam popłakiwała... ale zaraz usnęłyśmy ... i spałyśmy do 7 ...

Maja co do zastrzyków biorę codziennie oprócz weekendu przez 3 tygodnie... zastrzyki bolą ... i niestety ból po zastrzykach nie przechodzi w piątek idę znów do neurologa ciekawe co teraz wymyśli... mam nadzieję że już da na jakieś prześwietlenie a nie kolejne zastrzyki <te teraz kosztują ok 70zł> ....

dobra lecimy na spacerek szkoda siedzieć w domku tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 10:46:05

Wajo - ło matko i córko,współczuję sad smiley no też mi się wydaje,że powinien dać skierowanie na prześwietlenie...

my już po wędrówkach krajoznawczych. pod koniec spaceru Pola o mało nie zasnęła w wózku. ciekawe dlaczego??? szaleniec po 10 padła w domu. ja się zastanawiam,czy nie paść również,ale trochę mi żal chwili spokoju winking smiley

Ewa2060 (offline)

01-08-2012 10:58:47

Katowice/UK
Helloooo!!

My na nogach od 7.00, zreszta jak co dzien.
Pogoda do niczego szaro, ponuro i zaraz zacznie podac, chociaz zimno nie ma, wiec zapewne znowu bedziemy sie kisic w domu.sad smiley

Maja to o ktorej ty poszlas na spacerek, ze juz jestes po. Moj maly zapewne pojdzie spac dopiero kolo 12.00, 13.00 na pewno nie wczesniej.
Ja jestem ciekawa ile moj wazy, ostatnio w lutym wazyl 11,550, domowa waga pokazuje 13,100 (ale w ubraniu), przejde sie w ktorys dzien go zawazyc, jak sie pogoda poprawi.

Wajo wspolczuje bolu, mnie kiedys tez dopadla rwa, poszlam do lekarza rodzinnego ktory oznajmil ze jestem za mloda na rwe ( to bylo jakies 6 lat temu), dopiero inny lekarz przepial mi zastrzyki po ktorych przeszlo, mam nadzieje, ze ci szybko przejdzie.
Jesli chodzi o wage to Ewunia wazy 62,8kggrinning smiley, a Sarunia nie zostala wczoraj zwazona bo polozna nie przyszla, dzwonilam do szpitala ma byc dzisiaj, zobaczymy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 11:11:15

Ewa - pozazdrościć Ewuni takiej wagi tuż po urodzeniu 4 dziecka [link widoczny po zalogowaniu] . na spacer poszłam o 8.40, bo po I. Pola wstała o 5, po II. i tak zazwyczaj o tej porze wyruszam,bo potem Poldek śpi,tak mniej więcej od 10.30-11 , po III. u nas upały,później żar z nieba,staram się iść wczesniej i wykorzystać "chłodniejszą" temperaturę. dziś tak było chłodno,że z włosów na karku mi kapało grinning smiley

Ewa2060 (offline)

01-08-2012 11:48:02

Katowice/UK
Maja powiadasz waga dobraszaleniec eee tam za duzo, jak zjade do 55kg to bedzie ok.grinning smiley
A to ja pozazdroszcze wam pogody, juz bym ten upal wolala niz ciagly deszcz i brak slonca, normalnie deprechy mozna dostac.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-08-2012 12:27:56

Ewa - co racja,to racja,jak świeci słońce to się inaczej na świat patrzy smiling smiley ja po urodzeniu Poli ważyłam 67.5,potem dałam czadu,przytyłam do 71 i zaczęłam się odchudzać. prawie rok do tego dojrzewałam grinning smiley

słońce słońcem,ale i tak nic mi się nie chce [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.