Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

mamira (offline)

08-07-2011 16:46:34

No widok musiał być super jeśli akurat Twój M miał ubraną tą koszulkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

08-07-2011 17:13:41

Bielsko- Biała
Seks na tapecie a mnie tu nie byłogrinning smiley kurde, ale u mnie tak samo ostatnio Majunia jak u ciebie ,lubię o tym gadac, z robieniem to juz gorzej.
Moja Jula też narazie nie sciąga skarpet ani nie bawi sie stópkami, ale czytałam ze to niemowlaki robia w 6 miesiacu, wiec daję jej jeszcze czas. Plan na 5 miesiąc zrealizowany, tzn piszczy z radości, chwyta zabawki, przekłada z rączki do rączki. Tylko jeszcze nie przewraca sie z brzuszka na plecy..trochę mnie to martwi, ale myślę ze nadgoni.
Dziś mielismy wycieczkę na Błonia i złapała nas burza, byście widziały jak leciałam z małą w wózku do auta, a jak skakała na wybojach!!smiling smileywytrzepalo ją i teraz śpi juz 3 godzinęgrinning smiley Pierwsza burza zaliczona, a ja byłam mokra łącznie z majtkami
Super zdjecia małych kibicekgrinning smiley
A zapomniałam dodać ze moje dziecko ma już 5 miesiącysmiling smileyszok leci ten czas


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 17:20 przez polyanka.

mamira (offline)

08-07-2011 17:19:33

Polyanka chciałabym Cie widzieć taką umoczoną grinning smiley Biedna Julcia wytrzęsiona! Penie nie wiedziała o co kaman smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

08-07-2011 17:25:41

Bielsko- Biała
Mamira nie bardzo wiedziała bo darła sie wniebogłosygrinning smiley mama robi z siebie wariatkę leci jak szalona, dziecko o malo z wózka nie wyskoczyło, a do tego te grzmoty ją przerażaly, mnie samą równiezsmiling smiley nie boję sie burzy jak jestem w domu, ale już na zewnątrz to co innego. A już najlepsze było jak pod autem nie mogłam złożyc wózka, zaczelam się tak śmiac ze łzy mi leciały po policzkach, cały makijaż splynął, ale co tam, potem pojechałam w takim stanie jeszcze na stację zatankowaćgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

08-07-2011 18:01:25

Polyanka - ja bym chciała zobaczyć tę akcjęLOL
wszystkiego co najlepsze dla Juleńki z okazji 5 miesiąca:joliecouette:
moja Pola też się nie przewraca na plecy z brzuszka

Miniulka - a mi się wydaje,że znajdziesz fajnego chłopa w najmniej spodziewanym momencie,tak jest najczęściej...smiling smiley
a z tym urzędem pracy to jakaś porażka...

Monia - pogrzebałam w necie i rzeczywiście-musi być ciągłość i musi mi wyrazić zgodę na wychowawczy,a wypoczynkowy mi się jak najbardziej należy! szkoda tylko,że od razu nie złożyłam wniosku o wychowawczy po wypoczynkowym,bo N twierdził,że nie można,a ja wyczytałam,że owszem...cóż,najpóźniej mogę to zrobić 2 tyg przed planowanym wychowawczym i tak też zamierzam uczynićsmiling smiley


u nas czerwonej pupy ciąg dalszyangry smiley
wietrzyłyśmy się dziś sporo.kładłam Polunię w samym body,bo mam dość chłodno w mieszkaniu i obawiałam się całkiem jej rozebrać.efekt-przebierałam ją z 6 czy 7 razy,body było podwinięte,ale przy takiej wiercipięcie to bez znaczenia,zasiusiane wszystko po szyjęmoody smiley
w końcu posmarowałam pupsztala tormentiolem,bo już pomysły mi się kończą...zobaczymy,zostaje jeszcze zmiana pieluszek

monia74 (offline)

08-07-2011 18:24:36

Konin
majunia,mówiłam ze tak mi sie wydaje i nie pojmyliłam sie,co z twej szefowej za baba ze matki nie rozumie,zdziera jedna,kasy jej zal......wrrrrrrrrrrrr,takie to tylko:use_hammer:

polyanka-akcja warta oscarathumbs up

mamira ty czesto jestes u siory w Gdansku,w Gdyni na hali targowej sa takie rzeczy ze szok....wstap po drodze kiedys ,moze tak pod koniec lata spotkamy sie z Ania-77 bo ona do nas ma 60 km to gdzies tak po srodku?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

08-07-2011 19:28:48

Lublin/Uk
hej Laski
W realu sa takie body z godlem bez zmianki o tatusiu. Mam body dla Olka "I love my mumy" grinning smiley dostalam od kolezanki.
No to wybralyscie sobie temat na rozmowe @@@@@ Mezus tak daleko moody smiley Jak go odbiore z lotniska to chyba go zgwalce w samochodzie grinning smiley beda ze mna masi przyjaciele wiec beda mieli show LOL Albo wezme klucze od Karoliny nowego domu grinning smiley i na betonie smiling smiley
Majunia to moze wpadne do ciebie Ty zajmiesz sie dziecmi a ja Twoim N.
Na podrazniona pupcie sprobuj podsypywac maka ziemniaczana.
Polyanka ha ha LOL
Jak bylam mala i chodzilam z mama na spacery to ona mi celowo wkladala podpaski tak na wszelki wypadek bo dosc wczesnie wolalam na siusiu grinning smiley
Karolina Olo tez jeszcze nie wykazuje duzego zainteresowania nozkami. Dostrzega je ale ignoruje. Jedne dzieci wczesniej inne pozniej. Ladne masz zdjecie z Zosia pod suwaczkiem. Twoj maz musi byc bardzo zazdrosny majac taka slicznotke w domu smiling smiley
Wajo dwa miesiace szybko zleca mi zostalo tylko 3 tygodnie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

08-07-2011 19:40:38

Konin
Madzia wpadnij do mnie obrobić i mój ogródekLOLbo ostatnio tak mnie operowany kiedyś jajnik boli że aż szczeka a na słuch o @@@@@@ to aż mnie podwójnie zaczyna bolećsmiling smiley

Dziewczyny zrobiłam dziś naleśniki z duszonymi brokułami(zawinęłam) i polałam sosem tzatziki.Jezu.....mówię Wam-byłam przez moment w niebie....sex przy nich wysiadaLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamira (offline)

08-07-2011 20:07:09

Monia ja już dluga na hali targowej w Gdyni nie byłam ale skoro mówisz że można tam dostać fajne rzeczy to muszę tam zajrzeć. Co do spotkania to jestem za! U mnie na trasie Będomin- Gdańsk żadnych fajnych miejsc dla kobiet z dziećmi nie ma także mi jest obojętne gdzie się spotkamy. Dla mnie może to być nawet Gdańsk. A z przepisu skorzystam smiling smiley Brzmi smakowicie smiling smiley A co do sexu to u mnie wysiada tylko przy drapaniu po plecach. Ach jak to uwielbiam! M się śmieje że ja bym go za drapanie oddała grinning smiley
Polyanka ha ha ha ale się uśmiałam!! Na stacji musieli mieć z Ciebie ubaw po pachy! grinning smiley Przesyłamy całuski z Oliwią dla Julci! My mamy święto pojutrze smiling smiley
Madziusia jak napisałaś o tym @@ wśród ludzi to mi się przypomniało że chyba przed wczoraj czytałam artykuł na wp o ludziach w dachu od Wiedniu co nie mogli się pochamować i w bały dzień robili to w parku w środku miasta, a obok raczkował dzieciak. ktoś im foty porobił smiling smiley I byl jeszczde artykuł o dwóch homo którzy o 7 rano uprawiali @@ na dachu od garażu przed blokim mieszkalnym. I zobaczył to 7 latek. ech ludzie mają pomysły grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 20:09 przez mamira.

madziusiapl (offline)

08-07-2011 20:11:01

Lublin/Uk
To moje libido nie jest az tak wysokie... zwykle w sypialni '@@@@ jak zaczne marzyc o trawniku to pojde sie leczyc grinning smiley
Monia zrobie te nalesniki skoro seks zastepuja.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548610, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.