Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

karolina_slonce (offline)

08-07-2011 11:29:31

Warszawa
Majunia Zosie teraz zrobiła sie bardziej pulchna, bo tak to była długa a chuda, odkad dostaje kaszke to chyba tak przybrała
Astrid jak tylko będzie taki konkurs to na pewno smiling smiley
Monia co oj oj smiling smiley

A moja Zosia nie łapie sie za stópki, skarpet tez nie sciąga sad smiley łapie sie tylko za kolanka... kurcze i znów jest do tyłu w rozwoju sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

08-07-2011 11:36:51

Monia - dzięki,polegam na twoim zdaniu,w końcu coś z sensem...grinning smiley
najwyżej zadzwonię do inspekcji pracy,żeby mieć podkładkę,że dowiadywałam się u źródła

my z N też kurduple,ale za to w szerz...ho,ho! kiedyś była między nami różnica 45 kg,teraz się zmniejsza,oczywiście dzięki mniemoody smiley zacznę się poważnie martwić jak spodnie N zaczną na mnie pasować,albo o zgrozo okażą się któregoś pięknego dnia za małeLOL

a co do libido,u mnie nawet nie 0 tylko poziom minusowy
proponuję handelek wymienny-ja Mamirze kiloski,a Madziusia może podzieli się swoim temperamentemwinking smiley


a co do pieluch to jeszce przypomniało mi się jak Cezary Pazura opowiadał w jakims wywiadzie,że jak jego pierwsza córka była mała,to jego brat przywiózł mu zza granicy prawdziwe pampersy.u nas wtedy królowała tetra.a że brat nie miał pojęcia,że są różne rozmiary,wziął pierwsze lepsze z brzegu...
Pazura z namaszczeniem założył małej "zagramaniczną"pieluchę,zapięcie wyszło mu pod szyją i stwierdził zdegustowany,że ten zachód jest nieźle przereklamowanygrinning smiley

Karolinka - Zosia wcale nie jest do tyłu,po prostu do tej pory miała inne rzeczy do robotysmiling smiley
moja kuzynka ma 2letnią córeczkę,która mówi dosłownie kilka słów. cieszyła się dopóki nie spotkała w autobusie babki z dzieckiem w tym samym wieku-dziewczynka mówiła całymi zdaniami...najgorzej porównywać,bo można się niepotrzebnie podłamać...
co nie znaczy,że nie sprawdzam codziennie czy Pola przypadkiem nie zaczęła podciągać się do siadu,ale lipa...
powinna też próbować przewracać się z brzuszka na plecy.nawet nie ma takiego zamiaru...
nie śmieje się też,nad czym najbardziej ubolewam,bo my z N mamy identyczne poczucie humoru i mało nam brakuje,żeby się tarzać po podłodze ze śmiechuLOL
ostatnio N zmartwiony zapytał:
-a co by było jakby Pola nie miała poczucia humoru?
a ja na to z grobową miną:
-to by były niezłe jaja...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 11:51 przez majunia.

mamira (offline)

08-07-2011 12:59:14

Majunia jak chcesz to oddam Ci trochę mojego libido bo m już zaczyna stękać że go zajadę grinning smiley
Tego o Pazurze nie słyszałam ale fajne to było. Wyobraż sobie że tata mojego szwagra jak został z nim sam a też dostali pampersy z USA to zamiast założyć mu pieluszkę założył mu podpaskę bo nie wiedział jak się z tym pampkiem obejść grinning smiley
Karola ja jestem troszkę (ale tylko ciut ciut grinning smiley) mniej zbereźna bo lubię tylko w łóżku ale kiedyś jak mieliśmy stare łóżko które strasznie skrzypiło to czasem jeździliśmy na sexik w aucie ale mój M obrósł tłuszczykiem i stało się to niewygodne smiling smiley
A co do zdjęcia to teraz mi się przypomniało gdzie widziałam to body! Ty to pokazywałaś na forum! A ja kupiłam takie same ale szczerze to mała miała je raz ubrane bo niby to był roz. 74 a młoda w nie już nie wchodzi. A zdjęcia cudowne! Moja ma też zdjęcie w tym body ale sama bo M nie lubi mieć robione zdjęć (dziwak! grinning smiley)
[link widoczny po zalogowaniu]

U nas stopy też w ruchu a zdejmowanie skarpet już mnie dobija grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

08-07-2011 13:51:49

Mamira - ha,ha,z podpaską jeszcze lepsze niż z Pazurągrinning smiley

młoda leżąc na łóżku właśnie zgubiła jedną skarpetę i to tak skutecznie,że jej nigdzie nie mogę znaleźćmoody smiley
ja też non stop zakładam,a ona non stop ściąga...grinning smiley

trochę libido? biorę! lepsze to niż nic! a jak N by się ucieszył...chodzi i marudzi,ma do tego prawo biedaczek...sad smileywinking smiley

zdjęcie przefajnegrinning smiley muszę się rozejrzeć za tym ciuszkiem...

miniulka27 (offline)

08-07-2011 15:47:12

Gniezno
No ja niestety nie wstawie zdjecia z tatuśkiem.
Co do bujania to chyba musze kogoś znaleść bo robie sie taka marudna i nerwowa,
Dzisiaj mój tato wziął urlop żebym mogła iść sie na kuronia podpisać i jeszcze musiałam czekać,jeszcze mueszisc na spotkanie 2 godzinne dotyczące pracy i powiedzieli mi że jak odmówie oferte to mnie wyrejestrują a ja powiedziałam to co ja mam z Dzieckiem zrobic no ale cóż ich to nie interesuje,oferte ewentualnie przyjme a do pracy przyjde z Dzieckiem
Zmokliśmy jak nie wiem,duchota jest taka,że mała nie mogła zasnąć


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

08-07-2011 15:49:04

Gniezno
Mojej Kasi strasznie poci sie główka,ma mało włosków ale ciągle jest spocona,że wieczorem podkładam jej pieluszke pod głowe a potem jej wyciągam.Przybliża sie do mnie i śpi na boku


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

08-07-2011 15:52:23

Gniezno
Te body były u nas kiedyś w Kauflandzie ale nie kupiłam bo pisze kibicuje z Tatą wolałabym jakby pisało z mamą ale ja sie zbytnio sportem nie interesuje chyba,że żużlem ;-)
Kasia już nie chce na spacerku spać próbuje sie podnosić fika girkami,marudzi pierdoła,a jak ją wezme na rece to waszystko ok i sie śmieje.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki.Uciekam ,buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

mamira (offline)

08-07-2011 16:27:23

Majunia chłopom nie dogodzisz! Jak mają dużo sexu to źle a jak nie mają w ogóle to jeszcze gorze. I bądź tu mądry grinning smiley A tak szczerze to po porodzie libido moje wzrosło o 500%. Kiedyś trzebabyło mnie tydzień prosić a teraz to ja ciągle chodzę i skomlę smiling bouncing smiley
Miniulka jak są jakieś fajne napisy na bodziakach to tylko dla taty. Ostatnio chcialam małej kupić body z napisem : lalunia tatunia ale niestety nie mieli większych rozmiarów. Moja mała na spacerze też nie śpi tylko ogląda wszystko do okoła i molestuje metkę od wózka która na budzie odstaje. I potrafi to robić nawet godzinę grinning smiley

Jestem w trakcie sprzątania. Niestety na dworek nie możemy iść bo u nas jest jakaś epidemia much! Fuj tego są miliony! Okna muszę mieć zamknięte i się kisić. I tak już dzisiaj mam ich kupę wybite i tylko latam z odkurzaczem. ech jak nie urok to kupka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

08-07-2011 16:42:56

Konin
Karolinko to oj oj miało znaczyć ale dajecie.....to po mojemu.....smiling smileyFotki cudowne,ja mężusiowi dałam na dzień ojca koszulkę z napisem Najlepszy tatuś i wkłada ją na spacery z Kaliną a kobitki podziwiają,ostatnio jakieś turystki fotkę mu w parku robiły jak małą przewijał bo mu narąbałaLOL ale poradził sobiethumbs up

Kalina ma takie body ogólne z godlem jak Wasze a napis POLSKA i takie można kupić żeby tatuś nie widniał smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 16:43 przez monia74.

mamira (offline)

08-07-2011 16:45:44

Monia u nas w sklepie bida z nędzą i jaj jest coś fajnego to tylko dla tatusia. Dużo jest też dla babci i dziadka ale dla mamy to jest tyle co kot napłakał sad smiley No ale co zrobić jak się w takiej dziurze mieszka...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.