Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

Agatka46 (offline)

24-02-2013 06:40:59

Kraśnik
Hej dziewczynki.

Ewa z tą ospą mnie przeraziłaś! I mam sylemat chyba zaszczepię Olkę na ospe bo normalnie masakra. Tylko że musimy odczekaĆ teraz ponad 6 tyg bo byłyśmy w szpitalu na zapalenie płuc.

Wajo super że z nocnikiem idzie do przodu.. moja zaczęła wołać w szpitalu...nie wiem skąd jej się to wzięło i tak już zostało... i super.

My oduczamy pojedyńczo.

Pierw zaczęła sama spać na swoim tapczaniku, potem skończyliśmy smoka, teraz woła na nocnik i już od kilku nocy nie woła jeść w nocy ( niestety do tej pory musiała chociaż 40 ml zjeść w nocy). Także jakoś to się nam tak układa...

A chciałam podziękować za pochwały dla mojej Olki... ja myślę że bardzo dużo żłobek zrobił.
Wcale nie jest takakś wybitniacha..... każde dziecko uczy się w swoim tempie.

Ale ostatnio kiepsko u niej z zaypianiem. No i nie bardzo chce spać w dzień a jak nie śpi w dzień to śpi bardzo zle w nocy i snią jej się koszmary jakieś. A jak śpi w dzień to i lepiej usypia wieczorem i nie budzi się w nocy.
Tylko nie wiem jak ją zmusić do spania w dzień. Ehhh

Miłej niedzieli kochane.


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

miniulka27 (offline)

24-02-2013 14:45:13

Gniezno
Moja spi w dzień 2 godzinki przewaznie,nie mam problemów z zasypianiem.Tylko ciagle mamusia i mamusia co do łóżeczka my już nie mamy go bo Kasia spi ze Mną a w dzien tez na tapczanie tylko miejsce zabierało.
Wszystkiego najlepszego dla Olusia
Ja teraz wkleje zdjecia Kasi jakie udało mi sie zrobić warkoczyki


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

24-02-2013 14:51:24

Gniezno
Oliwka ma dłuzsze i bardziej gęste Kasia ma lichutkie takie.Kiedy wkleje swoje to dopiero Wajo bedzie mi tutaj zazdrościć ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

24-02-2013 15:16:47

heloł

nie mam czasu pisać, czytałam Was i wklejam misterną fryzurę Poldka. znaczy się ledwo daje sobie związać trochę kudełków na czubku głowy (żeby jej w oczy nie właziły), a i to w biegu. na zdjęciu rajstopki nie mają kolorowego wzorku. gupia matka dała po prostu 2 letniemu dziecku flamastry, a dziecko nie zawahało się ich użyć w swoim mniemaniu w najlepszy sposób tongue sticking out smiley

wajolet26 (offline)

25-02-2013 12:50:28

Łódź
Helo w poniedziałek smiling smiley

Maja bo Ty się nie znasz takie rajstopki to teraz moda tongue sticking out smiley a nie takie gładkie... przynajmniej dziecko szczęśliwe smiling smiley

Miniulko widziałam Twoje włoski smiling smiley i zazdroszczę troszkę bo ja w życiu takich nie miałam winking smiley


Moja śpiocha my już po spacerku, zupka młodej się gotuje a ja się lenie...nie chce mi się...
dostałam esa z urzędu pracy że mnie na rozmowę zapraszają odnośnie tego dofinansowania... ehś zaczynam siem stresować.. nie wiem o czym tam będą ze mną gadać...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

25-02-2013 16:06:48

Gniezno
WajoWezwanie na kiedy,zaś napisz co tam i nie stresuj sie,oby poszło po twojej mysli.Powodzenia buziaki
MajuniaPola cudowna jak zawsze ale ona ma super włosy gęste i długie a flamasty oj miała białe rajstopki i porobiła sobie kreski i kropki i jest ciekawie.buziole

Moja dzisiaj zrobiła kupe w gatki a obok niej dwa nocniki,szału idzie dostać eh
Cycka pije juz troszke mniej tzn.z 3 razy na dobe a jak tutaj odłuczyć w ogóle jestem za miękka
Ojciec Kasi dzisiaj przychodzi juz na sama mysl boli Mnie brzuch i jestem smutna,kiedy ona da nam spokój.
Buziaki dla was zmykam bo Kasia sie budzi


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

25-02-2013 16:11:42

Łódź
Heh mnie się tak nie chciało a nasmażyłam dla nas placuszki z jabłkiem a dla S parówki z serem żółtym w naleśniku.... ehś nie ma co smiling smiley

Miniulko jutro mam to spotkanie - będę musiała ich przekonać aby dostać to dofinansowanie... więc jutro napiszę co i jak...
trzymaj się jakoś na tym spotkaniu...
a tym że Kasia kupala zrobiła w majty nie przejmuj się...moja też robi chyba ze stęka a ja jestem w pobliżu i zaraz ją sadzam... za to siku już nie robi w majty... nie jest źle... jak to się mówi konsekwencja.. tak samo z karmieniem piersią...

buziaki !!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

28-02-2013 16:04:37

Gniezno
No karmie Kaie tylko teraz na noc praktycznie z 3razy,już nie jest xle moze sama sie odłuczyć powoli zeby tylko z butelki chciała pić.
I co Wiola jak na spotkaniu.
Dzisiaj sie dowidziałam,ze moja kuzynka jest w ciązy bardzo sie ciesze tylko szkoda bo mieszka w Anglii tak szybko dzieciątka nie zobacze.
Buziaki 3majcie sie kobietki


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

28-02-2013 17:12:07

Łódź
Rozmowa super smiling smiley ale i tak muszę czekać na decyzję dyrekcji...czy dadzą kasę czy nie... mam nadzieję że też "zakwalifikują" mnie na studia... i wszystko się uda!!!

Ela mam nadzieję ze Kasia szybko da Ci "spokój" smiling smiley


i znów nastała cisza....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.