Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

monia74 (offline)

14-05-2011 23:16:20

Konin
aj Madzia,Ty jak coś bombniesz to z fotela można spaść,no ale skoro laski takie nie kumate i nie wiedzą co dzieci jedzą to trzeba się z nich po nabijać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

14-05-2011 23:32:25

Lublin/Uk
Cos z innej beczki. Moja kolezanka, ktora jest spora ok100kg laska grinning smiley poszla do mcDonalda i mowi do ekspedienta: podwujne frytki, big mac i dietetyczna cole bo jestem na diecie. Koles malo sie nie udlawil LOL

Kto reprezentowal polsce na konkursie eurowizji. Cos mi sie pomieszalo i nie widzialam naszego reprezentanta?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

15-05-2011 07:29:50

Bielsko- Biała
Madziusia niejaka MAdga Tul, ale odpadla z połfinalach, były w srodę. Kto w ogole wygral , bo nie dotrzymałam do konca tego festiwali kiczu?? Nieźle polewaliśmy z mężem, oglądajacgrinning smiley
Dziewczyny właśnie się wybieram do spowiedzi trzymajcie za mnie kciuki, bo nie wiem czy ksiadz da mi rozgrzeszeniegrinning smileygrinning smiley dobrych 5 lat mnie tam nie było.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

15-05-2011 09:34:02

Kraśnik
Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam ale jakoś nie miałam weny twórczej, trochę podczytywałam ale tez nie za bardzo. Niestety i moje karmienie piersią się powoli kończy mała aby 2 razy w nocy je pierś w dzień butle...( tak juz od 1,5 tyg) chociaż staram się i w dzień jej dawać... no ale już przyzwyczaiła się do butli. To moja wina bo karmie ja aby z 1 piersi bo jak dawałam jej drugą darła się w bo jej sutek nie pasował. No ni mam nadzieję że chociaż nocne karmienia pociągnę trochę... żeby chociaż trochę miała tego pokarmu... okresu nadal nie mam i zastanawiam się czy jak jeszcze trochę karmię to chyba mogę nie mieć...

Trochę mam stres jak Ania bo też mieliśmy w środę akcję bez zabezpieczenia ale przerwane w porę.... ale wiem że zawsze przed wytryskiem wylatuje coś tam i może zawierać plemniki... no ale muszę być dobrej myśli bo na razie nie chcemy 2 dziecka...

A Olcia moja rośnie, jest taka pocieszna... dużo się śmieje, gaworzy, krzyczy a z tatusiem rozmawia o rowerku i innych ważnych rzeczach... nadal chodzi w tych nieszczęsnych szelkach... w 4 miesiącu znów zmiana na inne ustrojstwo żeby mogła kolanka prostować... ehhh na razie poprawy w prawym bioderku brak sad smiley
We wtorek idziemy na szczepienie, zdecydowałam się na skojarzoną bo pierwsze szczepienie strasznie zniosła... cały dzień non stop się darła i nic nie pomagało. Ja już od urodzenia małej schudłam 22 kg... przy czym mam o 3kg mniej jak przed porodem... ale jeszcze musi ubyć ok7 bo 2 lipca mamy wesele i muszę się wylaszczyć grinning smiley


Pozdrawiam was wszystkie i nasze lutowe dzieciaczki ucałujcie


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

monia74 (offline)

15-05-2011 10:34:03

Konin
Hej Laski
Madzia ta Twoja koleżanka to niezła jest,ja też bym na miejscu kolesia sprzedawcy udławiła sie ze śmiechu smiling smiley
Eurowizję wygrał Azerbejdżan,(nie wiem jak poprawnie to sie pisze. ) Zaśpiewali tak spokojnie i rytmicznie bez jakichś tam uniesień . Nasza Magda miała świetny kawałek-niestety polityka europejska jest taka w całej Europie,że Polska nie jest nikomu potrzebna.
Polyanka trzymam kciuki za Ciebie bo ja w sumie też zapomniałam jak to się robi....
Agatko nie powiem że będzie dobrze,ale mogłoby być bo mała męczy się najbardziej.Powiedz,jeśli nie było w bioderku panewki to czy to można w taki sposób wyleczyć?

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

15-05-2011 13:00:54

Kraśnik
Lekarz twierdzi że tak... panewka jest prosta w powinna być jak zakulona tak aby usadowiła się w niej kość udowa. Myślę że będzie dobrze ale trzeba duzo czasu na to.


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

mamira (offline)

15-05-2011 14:15:14

Hej dziewczyny!
Ja tylko na chwilę bo jestem mocno zestresowana. Miałam dzisiaj prawie wypadek samochodowy i jeszcze mała ze mną jechała. Opiszę Wam później co się stało.

A tu przesyłam Wam link do artykułu na temat karmienia niemowląt, celiaki i mm.
Poczytajcie sobie:[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agaq (offline)

15-05-2011 14:42:36

Hejka. dziekuje za przywitaniesmiling smiley
Mam 34 lata....troszke to juz jest na karkusmiling smiley
Moja Asienka urodzila sie 1 lutego o 5 ranosmiling smiley Była duza kluseczka.. ale mimo to porod jej lepiej wspominam niz jej braciszka Fifiego, ktory ma 3 latka i wazył 2750 g. Nie wiem skad taka roznica miedzy nimismiling smiley
Moją niunkę kramie cały czas piersią... teraz wazy cos ponad 6 kg.. okaze sie za 10 dni na 2 szczepieniu. A ile mierzy to nie wiem,,,, u nas nie mierza dzieciaczków.
Chętnie wstawie zdjecie, ale musze polukac jak to sie robismiling smiley
Mała jest strasznie rozgadana... pleciuga z niej okropna, i taka kochanasmiling smiley
w ciąży tez duzo przytyłam ponad 20 kg i juz udalo mi sie zrzucic na szczescie... jeszcze tylko musze flaczka brzusznego wycwiczyć.smiling smiley
Pogoda sie u nas dzis skiepsciła...Jak ostatnio było ładnie to od ranka siedziałam na polku z łobuzami. Karmiłam na ławce i wracalismy dopiero na obiadek. I po obiadku znów na powietrze do kolacji....
A co do czapek, moja mała juz długo bez niej chodzi...chyba ,że jest zimno jak dzis . Nie raz strasze babeczki mi zwracały uwagę... że takie male dziecko bez czapki?
ja nie jestem z tych matek przegrzewajacych. w domku zawsze mamy chlodniej, i maluchy lubia chłodek. Starszy smyk wcale mi nie choruje, mała tez lubi takie nizsze temperatury.
wybaczcie ze pisze nieskladnie, musie sie wdrozyc w wasze forumowe zycie smiling smiley
Oj widze, zeby podlaczyc zdjecie trzeba link do niego.... a jak to sie kurka robi?
kiedys to robilam.... ale juz nie pamietam jak...
Jak pomozecie to cos wklejesmiling smiley
Milego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

15-05-2011 19:28:34

Konin
Hej Aga.Wstawiasz fotkę do galerii a potem pierwszy z góry link po prawej stronie dajesz do posta i pokazuje się zdjęcie jednorazowo.Pozdrawiam smiling smiley Ja też potem wstawie fotkę z zakupów.... Latem mamy zjazd lutóweczek i jeśli byłabyś chętna to dopisz się proszę na listę.Jak pokaże się na forum to wrzuci Ci linka gdzie się spotykamy,dodam jeszcze że to jest pod Łodzią w centrum aby było sprawiedliwie.To jest Aleksandrów łódzki. Lutóweczki mają także swój profilek na NK-gdzie również zapraszamy

Mamira zapewne przeżyłaś chwilę grozy-my niedawno też. Tak to jest że gdy Ty dobrze jedziesz to jakiś palant wjeżdża na Ciebie.


Lista chętnych na zjazd smiling smiley

1. Wajo + małż + Wika *
2. Monia + małż + Kalinka
3. Ania + małż + Alanek
4. Ewa+ moj pan + Nathaniel + Dawid + Denis
5. Magda (radmag) + MAŁŻ + TOMECZEK
6.Ela(miniulka27)+Kasia
7.Madziusia + Olek ( moze kochanek jezeli uda mi sie do tego czasu jakiegos znalezc)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 19:33 przez monia74.

madziusiapl (offline)

15-05-2011 20:19:14

Lublin/Uk
Witam sie!
Dzis z mezusiem bylismy na dlugim spacerku do okola pieknego jeziorka. Potem wstawie fotki. Olo wszystko przespal smiling smiley
Mamira artykuly ciekawe smiling smiley Opisz jak sie uspokoisz co sie stalo.
Agaq witaj w klubie mam wychowujacych bez czapki po angielsku grinning smiley
Polyanka trzymam kciuki ja chodze dwa razy do roku. W sumie to nie jestem pewna czy moja spowiedz sie liczy. No bo powinien byc zal za grzechy i mocne postanowienie poprawy itp No a jak kosciol uczy ze cos jest grzechem a ja tego wcale za grzech nie uwazam to jak moge za cos zalowac...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.