Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

polyanka (offline)

13-05-2011 21:30:04

Bielsko- Biała
Monia, w galarecie? wiesz ze myslalam o tymbalikach drobiowych, ale juz chyba nie mam na to sił. Ciast wiecej nie planuję, bo dziś dzwoniła do mnie przyszła chrzestna mojej córy i mówila ze zamówiła jeszcze jakiś deser 'śląsko kupa' , pierwsze słysze prawdę mówiąc, to jest jakieś ciasto z duzą iloscią bakali i swieżych owoców.Podobno pyszne. więc i tak będzie tego za dużo. Ale wsród gości będzie kilku młodych chłopów, a oni lubią dobrze zjeśc więc lepiej żeby było za dużo, niż za malowinking smiley
Mamira to mieliscie wypasgrinning smiley tyle mięs , kto to robił???my poszlismy na latwiznę, bo takie korytko nie wychodzi drogo, a przynajmniej robota odpada.
Ale co myśliicie może później na kolację zrobic coś na ciepło jeszcze??Jakiś bogracz , albo barszczyk?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-13 21:38 przez polyanka.

wajolet26 (offline)

13-05-2011 21:34:19

Łódź
heh Mamirka winking smiley zazdrościć gwałtu tongue sticking out smiley <ale to brzmi> winking smiley
ja mam czerwone dni a później wizyta u gina i wypalanka i abstynencja - nie wiem ile sad smiley
Ale narobiłaś mi smaka smiling smiley
ja uwielbiam schabowego ananas i ser żółty na to <mniam> grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

13-05-2011 21:36:50

Konin
Polyanka ha ha -dużo bakalii i owoce powiadasz......no to może wyglądać jak kupa LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewcia21 (offline)

13-05-2011 21:43:24

Tarnowo Podgórne /Poznań
Hej dziewczyny smiling smiley

Kacperek juz od ponad godziny smacznie spi smiling smiley dzisiaj dostal w dzien kaszke bananowa i bardzo mu smakowala choc szybko sie zezloscil bo nie leciala mu jak trzeba z butelki a mial smoczek nr 3 bo z lyzeczki moj maly lakomczuch nie chce jescsad smiley on chce tylko ssac i koniec wiec wszystko narazie z butli od czasu do czasu staram mu sie podac z lyzeczki zeby zrozumial ze inaczej tez mozna zjesc mam nadzieje ze jakos sie nauczysmiling smiley

My jestesmy po 2 szczepieniu na pneumokoki strasznie sie wkurzylam bo pani doktor zapisala mi recepte na szczepienie i wykupilam 30 zl taniej niz w przychodni a byla inna pani doktor i mnie wyzwala ze wlasnej szczepionki nie mozna a mialam pieczatke z godzina odebrania szczepionki zanim dojechalam z nia do przychodni minelo jakies 5 min wiec brak slow !! wsciekla bo nie zaplacilam u nich ale ostatnio wydalam 80 zl wiecej niz jak szczepilismy w poprzedniej przychodni bo teraz po przeprowadzce jestesmy w innej przychodni i kasuja za szczepienia jak za zboże !!! masakra...

Co do Kacperka chrzcin to bylo 120 kawalkow miesa 5 rodzai surówki ziemniaki pyzy i rosolek na obiad do kawy byly Lody z owocami 3 rodzaje ciasta i torcik smiling smiley zeszlo sporo smiling smiley a bylo u nas 23 gosci. u nas dzisiaj byla gorsza pogoda wczoraj ominela nas cale szczescie burza bo bardzo sie boje smiling smiley teraz jestem w trakcie sprzatania mieszkania zeby na weekend bylo czysto

Co do dnia to kacperek budzi sie po 8-9 godzinach czyli 4-5 rano dostaje butle mleka pozniej ok 7,30 budzi sie i krzyczy na swoje rybki i czeka az mamusia wstanie tongue sticking out smiley biore go do lozka spiewam mu ulubione jego piosenki daje mu magiczny ocean i mu krece rybki i tam mu gra on sie kula po lozku i jakos sama nie wiem ale ja zasypiam i jak sie budze on spi tongue sticking out smiley dzisiaj tak spalismy sobie do 11 smiling smiley po czym poranna pielegnacja mycie buzki raczek nozek pupci przebranie w ciuszki dzienne i schodzimy na dol do jego lezaczka wlaczam tv i puszczam mu muzyke smiling smiley daje mu mleko i maly odplywa i mamusia ma czas na szybkie sniadanie umycie sie i zaraz maly krzyczy i zabawa albo wsadzam go do spacerowki i lecimy na spacer tongue sticking out smiley

wczoraj u nas bylo 24 stopnie maly mial body z dlugim rekawkiem koszule z krotkim na to i cienkie rajstopki przykryty byl pieluszka tetrowa oczywiscie obowiazkowo czapeczka ale bardzo cieniutka bo u nas mocny wiatrsmiling smiley i jest akurat smiling smiley .. ale sie rozpisalam.... koncze papapa


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania0685 (offline)

13-05-2011 22:03:14

Czechowice-Dziedzice
Hej dziewczynki wpadłam tylko żeby się Was zapytać czy to normalne że jeszcze nie dosalam okresu, Alanka karmiłam 1miesiąc wiec jestem już 2 po odstawieniu od piersi, mam trochę stresu bo kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale wiecie nic nie było bo w porę przerwaliśmy ale i tak się zastanawiam czy ja mogłam zajść w ciąże? tylko mnie nie wyśmiejcie za moje obawy, zawsze miałam nieregularne @ wiec może temu jeszcze nie mamsad smiley
robimy generalne przemeblowanie w mieszkaniu temu się nie odzywam ale już jutro wasz nadrobię i znów się poudzielam
buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

13-05-2011 22:08:33

Konin
Aniu zawsze są dwie opcje po porodzie;
Może być że jajniki nie pobudziły się do pracy i nie będziesz jeszcze mieć okresu lub też jesteś w ciąży
jednak brak okresu może spowodować nagły wzrost hormonu tarczycy co jest dość częste po CC albo nadżerka która rzadziej ma miejsce po CC. Jak by na to nie spojrzał to powinnaś zrobić test i na pewno udać się do gina po radę. Buziaki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewcia21 (offline)

13-05-2011 22:10:32

Tarnowo Podgórne /Poznań
Aniu cierpliwie poczekaj jak masz obawy zrob test i tyle smiling smiley ja 1 okres dostalam rowno mies po tym jak skonczylam karmic piersia. teraz juz bym dostala 2 ale przykleilam kolejny plaster anty bo nie chce miec okresu w taka ladna pogode smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Mamasita (offline)

13-05-2011 22:35:39

Monia74 - marchewka jak i jabłko są jednymi z pierwszych posiłków. Chleb niekonieczniewinking smiley no chyba, że też Wam pediatra kazała, choć wątpię

Polyanka - mamy chrzest z początkiem czerwca. Z racji dużej rodziny robimy w restauracji. Będzie rosół, faszerowane udka z kurczaka z ziemniakami młodymi i zestawem surówek, lody, ciasto i tort. Potem zimna płyta i sałatki - jarzynowa, grecka i jakaś ich firmowa.

Ania - test będzie dobrym rozwiązaniemsmiling smiley choć organizm potrzebuje sporo czasu, żeby unormować się hormonalnie po ciąży

Ewcia - canpol zrobił jedną fajną rzecz - butelka z łyżeczką na końcu, idealna do nauki jedzenia [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

13-05-2011 22:40:55

Konin
Ha Mamasita no właśnie pediatra zaleciła podawać raz dziennie skórkę czerstwego pieczywa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mamasita (offline)

13-05-2011 22:45:45

Monia74 - no cóż... więcej bym takiej pani nie odwiedziławinking smiley reakcje na zbyt wcześnie podany gluten są straszne, ale tak jak pisałam to moje zdaniesmiling smiley możesz poczytać jeśli masz ochotę na ten temat, pierwszy lepszy tekst [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.