mamusie styczeń 2011

Wysłane przez biedrona16 

sw33tbaby (offline)

18-01-2012 22:26:45

Warszawa
Spóżnione ale szczere życzenia dużo zdrówkai Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich dzieciaczków które obchodziły pierwsze urodzinki urodzinowe baloniki

Antz gratulacje !

Kamiśka od kiedy skonczyła rok to terroryzuje nas na maxa ....spi raz dziennie ok 1h i to na spacerze w domu nie uśnie więc jak z niąjestem to nic zrobićnie mogę,owłączeniu komputera nie wspomnę. Wstaje rano ok 9 miedzy 13-14 spi a póżnie wieczorem usypia dopiero między 22 a 23.W piątek zaczeła powoli sama chodzić więc teraz mam z nią 7 światów. Je na potęgę i wszystko ciagle woła mniam mniam .
Poskarżyłam się trochę,zaległe życzenia złożyłam i zmykam spać bo od rana znowu terror smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 22:32 przez sw33tbaby.

EWELINKA1987 (offline)

20-01-2012 09:58:53

ZABRZE
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Tobie sercem całym
moc uśmiechu i radości
szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Niech w takim dzionku jak ten
wszystkie troski umkną hen
i nie wracają wcale,
to wtedy będzie całkiem wspaniale!
sto lat Piotrusiu życzy e-ciocia i martuś



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzi1984 (offline)

20-01-2012 21:11:43

Koszalin
Piotrusiu
Życzymy Ci z Emcią wszystkiego co najlepsze!!!
Przede wszystkim zdrówka i żebyś był zawsze uśmiechnięty i radosny
Buziaki wielkie dla Ciebie buziak od dziecka
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Fasolinka (offline)

21-01-2012 11:53:10

Ewelinko, Madziu dziękujemy bardzo za życzenia. Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

carrie (offline)

21-01-2012 23:40:15

Łódz
Witajcie dziewczynki!

DLA PIOTRUSIA-NAJSZCZERSZE ŻYCZONKA Z OKAZJI ROCZKU,ZDRÓWKA I SAMYCH UŚMIECHÓW NA BUZCEsmiling smiley

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ RÓWNIEŻ MAKSIOWI,ATOSIOWI,JULII,NICOLASKOWI,MARTUSI,EMMIE,LAURUNI,MATEUSZKOWI I DOROTCEsmiling smiley)
Przepraszam ,że spóznione ale szczerasmiling smiley
Pozdrowionka.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

22-01-2012 12:03:30

Wioska
Wszystkiego Najlepszego dla :Laurki,Mateuszka,Dorci i Piotrusia!!

Przepraszam że tak póżno ale u nas horror byłsad smiley
Ala najpierw złapała znowu rota i ciągle wymiotowała przez trzy dni a potem dostała katarku i kaszlu!!Byłam dwa razy u lekarza i wszystko czyściutkie więc to lekkie przeziębienie ale kaszel miała straszny!!Dwa razy tak kaszlała że aż zwracała!!
Nakupiłam leków i nic jej nie dałam bo lekarz mówił że dawać dopiero jak będzie mocniej kaszlała!!A 150 złotych poszło :/
Najgorsze były te wymioty bo biedna tak się męczyła!!Na szczęście obyło się bez gorączki!!Ale z tych nerwów w ciągu tygodnia schudłamm 2 kilo bo nawet apetytu nie miałam!!
Najważniejsze że już jest dobrze ale szczepienie znowu sie odwlecze o trzy tygodnie!!
Pozdrawiam!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

25-01-2012 21:48:16

wejherowo
a tu pustoooooooooo

witam po dłuższej przerwie.

Wszystkim roczniaczkom spełnienia tych malusich marzeń smiling smiley BUŹKA buziak od dziecka

Zacznę od tego że Łucja zaczęła chodzić.
My też już po imprezie urodzinowej. Wyprawialiśmy urodzinki u moich rodziców w Gdyni i imprezka przeciągnęła się do 3 dni.Oczywiście już w mniejszym znacznie gronie.

anisiunia a próbowałaś z inhalacjami. ???
My już po szczepieniach, obyło się bez płaczu. Łucja waży 11,4 kg i mierzy 77 cm. Taki mały z niej klopsik.

[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia_89a (offline)

30-01-2012 11:01:56

Leszno
Witajcie smiling smiley My już po imprezie smiling smiley było super ale cieszę się że już po wszystkim i jest chwila spokoju smiling smiley
wstawiam jedno symboliczne urodzinowe zdjęcie - Maja z chrzestnym smiling smiley







[link widoczny po zalogowaniu]

WerCiaSZ08 (offline)

31-01-2012 14:39:11

Krzywaczka
Hej winking smiley

My wczoraj roczek skończyliśmy i zaczęliśmy chodzić winking smiley Szymek na imprezę katar złapał i nie mam za dużo zdjęć ale jedno takie z tatą się udało zrobić...


Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich roczniaków winking smiley;*

Szymon bardzo ładnie je no w sumie teraz trszkę nie za bardzo chce bo choróbsko tak na niego działa no ale jest bardzo grzeczny i pomalutku przechodzi katar niznośny

Pozdrawiamy ;**


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

31-01-2012 16:27:14

wejherowo
Dziewczyny co tu się dzieje że się dzieje tak mało?????????
:whipping:

Wercia a jak maleństwo w brzuszku??? Znacie już płeć????No i duży buziak dla Szymusia z okazji urodzinsmiling smiley Mały przystojniaczek smiling smiley

Sylwia89 Mania cudowna. No i jaką opaseczkę ma fajową. Łucja też miała na roczku podobne cudo ale szybciej je zdjęła niż ja założyłam. No i teraz nasz kwiatuszek leży w szufladziesmiling smiley

A u nas od wczoraj rozwolnienie. Dobrze że leci tylko dołem i Łucji apetyt dopisuje bo pewnie bym do lekarze z nią poszła a tak mam nadzieję że to na zęby.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.