mamusie styczeń 2011

Wysłane przez biedrona16 

sw33tbaby (offline)

01-12-2010 22:43:22

Warszawa
Hossa hehe ....cos bede musiała wymyslic smiling smiley Smiac mi sie chciało na tych ostatnich zajeciach jak było o pielegnacji noworodka i o przewijaniu i przebieraniu i jak tatusiowie wydzierali mamusiom z reki ted lalki zeby je przewijac i ubierac ...tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hossa (offline)

01-12-2010 22:44:04

Świdnik
a propos tap madl tongue sticking out smiley [link widoczny po zalogowaniu]


Agatka - a jaki kierunek?

Sw33t - to tak jak u nas na tych zajęciach z karmienia tongue sticking out smiley... kołki smiling smiley jeszcze trochę i by laktację pobudzili u siebie tongue sticking out smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 22:45 przez hossa.

sw33tbaby (offline)

01-12-2010 22:46:48

Warszawa
Hehehe Hossa ten demotyw dobry tongue sticking out smiley
Moj to pokazuje jak trzeba dziecko karmic ....no zaczynam sie autentycznie tego bac ze mnie bedzie pouczał tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 22:51 przez sw33tbaby.

hossa (offline)

01-12-2010 22:51:29

Świdnik
No mi też ten demot wyjątkowo podszedl....ale nie wiem czemu go Ala do tej pory nie wykryła tongue sticking out smiley

Kurcze blade...skóra na brzuchu mnie żywym ogniem piecze.....ja isę już 3 razy dziennie muszę smarować czymś ,zeby się nie wściec..... chyba polegnę . Jak pół życia balsam czy oliwka to był przypadek jak miałam czas po kapieli tak teraz chyba nadrobiłam te wszystkie lata "posuchy" wielkie oczy wściec się można


sw33tbaby (offline)

01-12-2010 22:56:44

Warszawa
Mnie od jakichs 2 dni skora na brzuchu swedzi ale nie jakos masakrycznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agatka24 (offline)

01-12-2010 22:56:51

pedagogika resocjalizacyjna ciężko jest wysiedzieć ale na szczęście już prawie kończę, a co do tatusiów którzy ćwiczą na laleczkach, założę się, że jak przyjdzie co do czego oddadzą kobietą wolną rękę smiling smiley panika hihi dzidzia to nie zabawka, mój mąż miał tak jak urodziła się Karola, on wszystko miał robić, aż okazało się, że najzwyczajniej bał się ją skrzywdzić swoimi dużymi dłońmi smiling smiley tacy są faceci hihi ale mimo wszystko bardzo mi pomagał, mam nadzieję, że i tym razem się sprawdzi smiling smiley spadam do łóżeczka, rano trzeba wstać i zaprowadzić Karolę do przedszkola .... perspektywa wyjścia na pole już teraz mnie przeraża... dobrej nocki życzę grinning smiley

hossa (offline)

01-12-2010 22:59:52

Świdnik
Agatka - oj ....coś to forum mocno pedagogiczne hehehe

o ja bym nie była taka pewna czy nam tak szybko te dzieciaki oddadzą


Aguska28 (offline)

01-12-2010 23:05:15

e tam odrazu sie boją moj Arewk i Milene i Daniela odrazu na rekach dyzdałsmiling smiley nawet w nocy nie wstawalam do nich tylko mi ich do łóżka przynosil to zalezy tylko i wyłacznie od faceta czy chce sie zajmowac dzieckiem czy nie takie jest moje zdaniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sw33tbaby (offline)

01-12-2010 23:06:09

Warszawa
Hehe , ja tez bym tego nie była taka pewna....moj jest okrutnie przejety poki co rola tatusia
Aguśka ma racje ....wszystko zalezy od faceta ....moj starszy brat nigdy swojego synka nie przebrał a i na rece go rzadko brał


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 23:08 przez sw33tbaby.

Aguska28 (offline)

01-12-2010 23:10:54

GYGY sie popsulo?????


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.