Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Jolan (offline)

22-10-2010 14:44:56

małopolska
U mnie też strasznie wieje ale świeci też śliczne słoneczko.
Co do łóżek to ja chciałam sobie zrobić dobrze i w 4 miesiącu zamówiłam nowy materac, taki dopasowujący sie do kształtu ciała i wagi. Nie pomyslałam tylko o jednym, że niedługo najcięższa będę w okolicy pasa, haha i teraz brzuchol z pupą zapada mi się troszkę, a stary materac wyrzuciliśmy więc nie mogę go zmienić. Co do szerokości łóżka to ja ma strasznie duże i bardzo tego żałuje bo wolałabym mniejsze. I tak co rano budzimy się na jednej lub drugiej połówce koło siebie.
Po trzecim dniu polegiwania dziś mam znacznie mniej skurczy więc myślę że poprostu ostatnio przesadziłam z aktywnością, zobaczymy.
Uciekam robic naleśniki z owockami na obiadek bo obecałam mojemu synowi, a ja tez je bardzo lubię.

Agatka2012 (offline)

22-10-2010 15:19:33

dzidziak ja sama pierwszy raz kupiła Oilatum i mam tą emulsję do kąpieli


Basia z dzieciaczkami :-)


martynaczw (offline)

22-10-2010 15:48:06

Człuchów
A ja nadal nie wiem jakie kosmetyki najlepsze , ale chyba z nivea kupię krem przeciw odparzeniom na pupkę, a na pewno kupię sudokrem nie jest drogi a bardzo dobry już na odparzenia no i ja stosowałam przy atopowym zapaleniu skóry, też bardzo pomagało dzięki temu mam dzisiaj mniej blizn bo strasznie się drapałam...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka2012 (offline)

22-10-2010 16:08:17

Martyna to prawda że sudocrem jest dobry kupiłam małej największe opakowanie tj.250gr za 30zł w aptece, stosuję już 9 miesięcy a w pudełku ubyło 2/3 także jest bardzo bardzo wydajny i skuteczny przede wszystkim . U nas na podrażnioną pupę np. przez biegunkę spisał się rewelacyjnie ! Nie zamieniłabym go na żaden inny. Jak mała się urodziła to miała z Niemczech krem do pupci Penaten, też fajny kremik , ale już nie taki skuteczny przy odparzeniach , no i mało wydajny ...


Basia z dzieciaczkami :-)


martynaczw (offline)

22-10-2010 16:57:29

Człuchów
No ja jak byłam mała to lataliśmy po lekarzach bo miałam atopowe zapalenie skóry 1 rok leczenia i nie było żadnych efektów kupa maści i leków i nic nie pomagało tak się drapałam że tertaz na ciele mam pełno blizn , a sudokrem wspaniale sobie poradzi tam za bardzo nie pamiętam , ale pare tygodni i cholerstwo zniknęło... No i najważniejsze że nie uczulasmiling smiley
Ale tu dzisiaj straszna cisza.... A ja jutro mam wypad z mojego pokoju bede musiała leże znalezx gdzie indziej bo łukasz robi malowanko pokoju.smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

22-10-2010 18:21:11

Tak sobie przyjemnie gadacie a ja cały dzień przeleżałam - musiałam przeczytać nową książkę
( jedna z tych co lubię) tak mnie do niej rwało, że 400stron migiem przeleciało;];];]
Nawet sie nie przejmowałam obiadem bo były gołąbki od wczoraj poza tym m szedł na 13-21
do pracy wiec jak wróci usmaży sobie frytki;];]

Witam nowe przyszłe mamusiebuziak od dzieckaciąża;];];]

kociczko radość
ja uwielbiam makowiec..
U mnie to maż umie go piec i zawsze na Święta
wszyscy się nim zachwycamy Ale w tym roku może mnie to ominąć jak będę karmiła...
Dlatego podałaś mi pomysł..
Zmuszę go buziak od dzieckaaby mi upiekł teraz niam niam niam;];];]

Agatko 2012radość
miałam kiedyś szampon Penaten bo jak byłam mała to tez miałam problemy ze skórą głowy...
niestetyconfused smiley
Szampon był bardzo delikatny i skuteczny - jak wspominam.
Nie wiem jak jest z innymi kosmetykami tej firmy
Ale właściwie dlaczego nie spotyka sie ich teraz w sklepach...
One są niemieckie i tylko tam można je nabyć?

martynaczwradość
rozumiem Twoje humory... Sama takowe miewałam i również dziwiłam się że ze mną wytrzymują...
bo nie panowałam czasami zbytnio ani nad słownictwem ani nad emocjami
Potrafiłam wrzeszczeć i przeklinać a za chwilę płakać i lezec jak wór...
Później jak sie zastanawiałam to mogło to wyglądać jak bym miała
"nie równo pod sufitem"
Na szczęście to minęło... czasami teraz bierze mnie złosc ale rzadko

Jeżeli chodzi o kosmetyki to tak jak pisałyście Sudocrem na pewno
a co do firmy płynów i innych.. zacznę od Bambino i Nivea Baby a jak co to później wprowadzę inne;];];]

Zresztą nie wiem jak to jest( mamusie mi powiedzą)
Bo słyszałam że taki zupełnie malutki dzidziuś nie powinien
być myty jakimiś żelami płynami...
tylko mydełkiem dla niemowląt albo płynem ze specjalna oliwką już w składzie


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-22 18:23 przez Maya.

Agatka2012 (offline)

22-10-2010 19:26:56

Maya tak są niemieckie. Właśnie sprawdziłam na opakowaniu, ja używam dla małej oliwki penaten, mama, albo szwagierki mi przywożą


Basia z dzieciaczkami :-)


ewa80 (offline)

22-10-2010 19:41:57

dziewuszki wracając do kosmetyków, to emulsję do kąpieli Oilatum leje się do wody (chyba pół nakrętki) i taką wodą myje się dzidziusia, bez potrzeby stosowania już mydełka itp. wtedy ta woda jest jakby z oliwką, tyle że ma właściwości myjące i nawilżające skórę - to od drugiego m-ca śmiało można stosować; a noworodki najlepiej samą wodą , ewentualnie delikatnym mydełkiem;
a Sudocrem - macie racje - leczy w mig wszystkie małe pupki i nie tylko smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

sylcia1989 (offline)

22-10-2010 21:58:36

hej Kobitki wieczorowowinking smiley

Witam serdecznie w naszym gronie Ewosmiling smiley

JA chyba jutro pojadę do lekarza, ponieważ od paru dni odczuwam kłujacy ból po prawej stronie brzuszka zwłaszcza gdy się położę. Pisałam do położniej czy to normalne,ale odpisała mi, że potrzebna jest konsultacja z lekarzem.
Ogólnie najdłam się strasznie i to zrobiłam miks...rogalik z masłem, frytki, szklanka coli(nie potrafiłam się oprzeć), rybka, czekolada, ptasie mleczko o smaku cytrynowym, kulki z śledzia w zalewie, maślanka, snaky takie do pieczenia i teraz....strasznie mi ciężko. Mąż już poszedł na nocketongue sticking out smiley Będę miała problem wejśc do wanny hehe.
brzuszek też twardnieje mi każdego wieczoru jest jak skała, i wczoraj te skurcze...

Co do sudocremu, owszem też twierdzę, że jest świetny mimo, iż dzieci nie miałam wyprobowałam na dzieciach rodzeństwa i sobiewinking smileytongue sticking out smiley Co do maści do pupki mam specjalną podkradaną przez ciocie ze szpitala maść nowordokowa nie wiem czy kojarzyciesmiling smiley Można ją stosować co chwila tzn po każdym przemywaniu itd.A to ten Oliatum dopiero od 2 miesiąca tak? I włoski nim też można myć? A jakie mydełko delikatnie polecacie już do pierwszej kąpieli?

dzidziak miałam to samo z łóżeczkiem dzwonili, że od 7 do 10 dni a przyszło za 2smiling smiley

Pozdrawiam, spokojnej przespanej nocki życzę...

Layla (offline)

22-10-2010 22:11:05

Bydgoszcz
Z mamą poszalałyśmy na zakupach - kupiłam sobie dwie koszule do szpitala, nowy szlafrok (a co smiling smiley ), butelki dla synka - Tommyee tippee - w smyku była promocja dwie za 26 zł, smoczek z Krecikiem (mój ulubieniec - musze jeszcze małego w bajki zaopatrzyć), dwie myjki, grzechotkę, chusteczki do dupki - promocja jest w smyku - 5 paczek bambino za 20 zł. Do tego herbatki Hippa - rumiankową i koperkową - przecena jest w Rossmanie. I juz dłużej nie miałam siły chodzić, gorąco w galerii jak diabli.



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575315, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.