Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

kociczka (offline)

22-10-2010 10:25:17

Lörrach
Mr. GreenWITAM!!!

Umnie pochmurnie i zimno...Dosc sie wyspalam!!Dzis pieke makowca smiling smileybo jutro wybieram sie na zabawe Andrzejkowa...Taka razem z dziecmi!!W tym roku zorganizowali wczesniej wiec mi super pasuje...bo miejszy brzuszek hi hi...
Michele sobie potancuje z tatusiem ,a mamusia poplotkuje!!A moze nawet tez troche potanczy ,zobaczymytongue sticking out smiley

Herbaciana-super ze Gabi ladnie przybiera gratki:sleeping_baby_55: A zmiana fryzury potrafi czynic cuda hi hi..Super ze jestes zadowolona z fryzjera!!!

Joanna28 (offline)

22-10-2010 10:29:19

Elbląg
Witaj ewa80 mamuśki tutaj bardzo chętnie wspierają i przyjmują do swojego gronasmiling smiley szybko się o tym przekonałamgrinning smiley
Layla to byłaś małą niedobrotką he he ja mam nadzieje, że moja córcia pójdzie w e mnie bo byłam grzeczna, ładnie mamie spałam, jadłam na śpiącego ale w brzuszku szalałam ha ha a jak...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna28 (offline)

22-10-2010 10:32:36

Elbląg
kociczka u mnie też pochmurno ale dzisiaj nie pada, co do wypieków tez dzisiaj piekę ciasto z jabłkami mniaam, mój M robi dzisiaj szybsze imieniny i mam troszku pichcenia ale oczywiście z przerwami na odpoczynek, zrobiłam już sałatkę warzywna i zaraz zabieram się za ciacho i śledzie w oleju...
Herbaciana bardzo się ciesze, że córcia tak ładnie rośnie i zdrowieje, będziecie mieli mam nadzieje piękne święta razem kochanasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

TackaBezWacka (offline)

22-10-2010 10:38:58

Gdynia
Witam babeczki ciąża

Ja coś dzisiaj chodze nerwowa :/
wszystko mnie drażni grrr...:use_hammer:
My dzisiaj na zakupy jedziemy po
pampersy, kosmetyki itd. grinning smiley
Rano byłam na badaniach morfologia,
poziom żelaza, szczoszki i tyle tongue sticking out smiley
Pada, zimno i najlepiej siedzieć w domku zakurzona kanapa

Kociczka nie poznałam cię na NK tongue sticking out smiley
już przyjełam smiling smiley
Brawa dla Gabrysi silna dziewuszka po mamusi dziewczynka w łóżeczku
Ewa witamy w naszym gronie tongue sticking out smiley

trussska (offline)

22-10-2010 10:41:35

Witam Kochanesmiling smiley
a u mnie piekna zlota jesiensmiling smiley
wiec pozdrawiam sloneczniesmiling smiley

dzis z moim psiakiem mamy eksmisje do rodzicow na weekend, moj M. remontuje pokoj dla Marcelka...

no to upieke mu ciachosmiling smiley i muffinki na ostrosmiling smiley a niech maja chlopaki do tego remontuwinking smiley

co do wyprawki...hmmm...w sumie to ja nie mam jeszcze nicsad smiley
oprocz ciuszkow od znajomych, ktorych nawet nie ogladalam....
mam nadzieje, ze zdaze ze wszystkim....


Gabi caluski do ciotki...alez z Ciebie dzielna dziewczynkasmiling smiley super supersmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Layla (offline)

22-10-2010 10:42:42

Bydgoszcz
Joanna - mała niedobrotka to mało powiedziane - bylam małym potworem - nie chciałam jeść, spałam tylko u taty na brzuchu, nikomu nie dałam się dotknąć. Potem okazało się, że mam skaze białkową, niestety poźno wykrytą i część tych objawów można zrzucić na skaze, reszta to już mój charakter smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna28 (offline)

22-10-2010 10:49:42

Elbląg
trussska to dogadzaj chłopakom, ładniej wyremontują he he, ja zjadłam naleśniczki od teściowej ze srem a teraz zmykam do kuchni przygotować znowu co nieco...na pewno jeszcze zajrzę do Was kochane...:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

enni (offline)

22-10-2010 10:49:54

hahaha-joanna -jeśli chodzi o abrę to dobrze sie orientuję co to za sklep,mam w skrzynce ciągle reklamowe gazetki :p
layla- nie martw sie ,to że nie będzie spała ,nie znaczy że będzie płakała.Moja córcia też bardzo mało spała,ale nie płakała jakoś dużo.Za to synuś...ehh czysty tatuśsmiling smiley on ciągle spał,jego interesował tylko mój cycek i podusia-święte dziecko:sleeping_baby_55:karmienie piersią haha 16 godzin na dobę snu to dla niego było zdecydowanie za mało jak na noworodka,tyle to przesypiał jak miał z 2 latka.Oby niuńka wzięła przykład z braciszka,bo mama przy trójce i tak będzie miała co robić ,a czas szybko zleci i niestety powrót do pracy :use_hammer:


Jeny jak ja dziś spałam ,całą noc,dzieci do szkoły posłane i znowu w betki,niedawno wstałam smiling smiley
Tez dzis jedziemy na zakupki do markietu,pogoda pod psem,to i tak nic ciekawszego nie zrobię.Może promocja pamperów będzie smiling smiley


Joanna28 (offline)

22-10-2010 10:51:15

Elbląg
Layla no to ładnie koleżanko he he, ciekawe czy dzieciątko odpłaci tym samym he he...Ale charakterne kobity są potrzebne na tym świecie więc dobrze jest pokazać czasem pazura ha ha...grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martynaczw (offline)

22-10-2010 11:04:04

Człuchów
Hejsmiling smiley
Jestem grzeczna leże i wypoczywam a wczoraj miałam takie silne skurcze że łzy same ciekły a jak tylko ustąpiły zasnęłam z tego wszystkiego , okropna męka... Jak sobie pomyśle o skurczach do porodu to aż gęsią skórkę mam...;/
Witaj Ewa w naszym gronie po suwaczku widzę że mamy ten sam termin czyli 22 listopad?smiling smiley
Ola to na pewno hormony uwierz mi bo mam to samo jestem coraz bardziej nie znośna ja się dziwię co niektórym że jeszcze ze mną rozmawiają ech..;/ mam nadzieje że po porodzie ta jędza ze mnie wyjdzie...
Herbaciana świetnie Cię rozumiem nie ma nic lepszego niż fryzjez od razu samopoczucie poprawia grinning smiley Buziak dla Gabrysismiling smiley
Miłego dnia!~smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575315, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.