Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Makatka (offline)

10-05-2010 22:58:20

To znowu ja....
dołączam sprostowanie..... do gina chodzę normalnie państwowo na NFZ i stąd moje zdziwienie, że tak mnie potraktowała. Od dłuższego czasu jest moją lekarką ale pierwszy raz spotkało mnie coś takiego. Poza tym nie chciała dać mi karty ciąży (zostawiła ją u siebie w mojej karcie) i nie pokazała nawet wyników cytologii, którą robiłam na poprzedniej wizycie.
Zastanawiam się nad zmianą lekarza sad smiley
Dobrej nocy życzę wszystkim :*

Makatka (offline)

10-05-2010 23:01:07

Jako pierwsza mam zaszczyt powitać nową Grudnióweczkę.
Cieszę się, że do nas dołączyłaś Jolan.

Agatka2012 (offline)

11-05-2010 07:31:20

Makatka ,przecież kartę ciąży, ciężarna powinna mieć zawsze przy sobie , tak na wszelki wypadek!!!! Co to za lekarka??? A na te badania to ona ma obowiązek dać Ci skierowanie, przecież płaci za to NFZ!!! Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu? Ale do takich ludzi to zaufania za grosz nie mam...


Basia z dzieciaczkami :-)


herbaciana (offline)

11-05-2010 08:32:57

Białystok
JOLAN witamy w gronie lodami i kapustą kiszoną winking smiley
AGATKA kochana ja w ogóle nie mam założonej karty ciąży.zrobił mi usg,pobrał cyto,dał skierowanie na wyniki i stwierdził,że poczekamy do nast wizyty tj. do tego piątku z papierkową robotą.na szczęście dla mnie zmieniły się prawa do becikowego i już nie trzeba być 10tc u gina.u mnie może nie chciał ze względu na moje poronienia,nie wiem...
jutro jadę wyniczki robić(płatne 100%)200stówki aż mnie zgięło w pół jak babka mi cennik wystawiła :/


[link widoczny po zalogowaniu]

trussska (offline)

11-05-2010 08:35:29

Witaj Joansmiling smiley
Makatka to ja juz nie rozumiem;/ karte powinnas miec przy sobie, a wyniki ma obowiazek Ci pokazac, to sa Twoje wyniki...ja mam wszystkie w domu...a karte w torebce...i jesli to NFZ to powinno byc za darmo...chociaz sa takie, ktorych nie refunduja np. awidnosc Toxo...ja bym sie zastanowila nad zmiana...

a jak u Was Gwiazdeczki samopoczucie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka2012 (offline)

11-05-2010 09:09:40

herbaciana ja też jeszcze nie mam założonej karty. Dopiero 18 idę na kontrolę z wynikami i wtedy będą mi zakładać. Ale skoro Makatka już ma , to powinna ją dostać. W poprzedniej ciąży też miałam założoną kartę koło 8 tygodnia i od razu ją dostałam, lekarz kazał mi ją mieć zawsze przy sobie.


Basia z dzieciaczkami :-)


herbaciana (offline)

11-05-2010 09:15:16

Białystok
no to jak ma to ginka nie może jej u siebie trzymać smiling smiley czasami chora jest nasza służba zdrowia.
lecę spać jeszcze.


[link widoczny po zalogowaniu]

trussska (offline)

11-05-2010 09:51:07

Oj...dziwna ta nasza sluzba zdrowia...
jejku Herbaciana dlaczego tyle za badania? Nie rozumiem;/

a samopoczucie u mnie dzis fajniusie, zreszta mam tak od zmiany witamin...czuje sie swietniesmiling smiley
i mam tyle energii do pracy, ze az sie dziwiewinking smiley
w domu kwiatki na balkonie sadze...alez sliczne sa, tylko ten durnowaty deszcz pada...i mi te niszczy, wiec gonie mojego Misiaka, aby sciagal te skrzynki smiling smileysmiling smileysmiling smiley alez sie zlosci, ale w koncu jego pomidorki tez tam sawinking smiley

Wczoraj szczepilam mojego psiaka...i 50 zl poszlo...ale dzis cos moj Maluch sie zle czuje, nawet na dwor nie chce isc...

a powiedzcie mi Kochane, macie psiaki, bo ja mam slodziaka, wielkiego wlochatego, cieplutkiego...golden retriverka - mala krowke tak zwanawinking smiley

i do Mamusiek juz majacych dzieci, macie psy? Jak one sie przystosowaly do sytuacji z nowym czlonkiem rodziny?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka1973 (offline)

11-05-2010 10:15:17

Turek
WITAJCIE GRUDNIÓWECZKIciąża
Ja kartę ciąży miałam założoną już na pierwszej wizycie, czyli w piątym tygodniu. Wszystkie robione badania są wpisywane w kartę, a wyniki gin mi oddaje.
Kartę ciąży mam zawsze przy sobie, to przecież dokument potwierdzający nasz odmienny stan.
Chodzę prywatnie do lekarza, więc wszystkie badania finansuję ze swojej kieszeni. Czasem jest tak, że muszę z czegoś zrezygnować, aby opłacić wizytę.
No cóż, czego nie robi się dla swojego dzidziusia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elliot3 (offline)

11-05-2010 10:31:23

Witajcie Kochane,

ja też kartę ciąży miałam założoną na pierwszej wizycie (7 t.c.), choć na wstępie powiedziała, że założy na następnej...także nie wiem, o co tu chodzi wielkie oczy
Wiem, że przy sobie powinno się nosić oryginał wyniku określenia naszej grupy krwi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.