Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

herbaciana (offline)

10-05-2010 16:00:17

Białystok
oo jak miło smiling smiley
czekoladę jadłam i nic,czerstwą bułkę też,teraz m zrobił mi gorzkiej herbaty zobaczę czy pomoże,oby.


[link widoczny po zalogowaniu]

trussska (offline)

10-05-2010 16:07:31

oj...Herbaciana ja tam mam zaparcia, a nie biegunke...ale wcinaj czekolade...a moze wegiel?? w sumie nie wiem, czy mozna...;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

10-05-2010 16:23:06

Białystok
od 20 min spokój chwała Bogu,
z fajnych wiadomości (oprócz bloga) u mnie dziś słońce i +25st,małż dziś się mną opiekuje nadgorliwie co mnie cieszy,no i dostałam w końcu wypłatę !!!! jak mi przejdzie jadę z m na babskie zakupy już mi obiecał smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia1232 (offline)

10-05-2010 17:26:30

Bydgoszcz
MARTIK wiem co czujesz ja też straciłam swojego bombla...teraz juz by mialo przeszło roczek...głowa do góry wszystko się ułoży smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka1973 (offline)

10-05-2010 17:44:48

Turek
WITAM PO KILKUDNIOWEJ PRZERWIE
Mój laptopik odmówił mi posłuszeństwa, no i trzeba było oddać go do serwisu.
Martik, wiem doskonale co przeżywasz, ja straciłam trzy ciążesad smiley
Nie poddałam się i... znów jestem w ciąży.
Wierzę że Tobie też się uda, i tego właśnie z całego serca Ci życzęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

10-05-2010 18:41:04

coś mi tu nie gra....

22.04

Cytuj
wiechu1
cześć kobietki ja to jusz straciłam nadzieje na dzidze.sad smiley

28.04
Cytuj
wiechu1
chłopiec w łóżeczkucześćdziewczyny ja mam termin na 18stego stycznia i jusz nie moge się doczekać

dzisiaj
Cytuj
wiechu1
cześć kobietki ja mam troche pużniej nisz wy ja mam na 15 stycznia jestem w piątym tydodniu ciąży:jemiola:




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

herbaciana (offline)

10-05-2010 22:03:32

Białystok
Witam wieczornie kochane,
przeszło mi kibelkowanie,ale po auchanie chodziłam z torbą foliową na wszelki wypadek.m modlił się żebym tylko pawia nie puściła winking smiley
ponoć mężowie przejmują w pewnych przypadkach dolegliwości swoich ciężarnych żon-mój tak ma-zachcianki,nudności i alergię na niektóre zapachy,przyznał mi się dziś na stoisku z niemowlęcymi ubrankami...nie chciał nic mówić bo paniki bym mu narobiła.gosh,współczuję mu.no nic zrobiłam zakupy spożywcze na 2 tyg,opłaciłam rachunek za czynsz i miałam sobie spodnie ciężarówkowe kupić ale butik zamknęli i przenieśli do kwadratu sad smiley za to kupiłam sobie kozie mleko smiling smiley i banany.jutro maluję swoje chery,na bardzo jasny popielaty blond.zobaczymy czy blond mi wyjdzie czy siwy hyhyhy
na burzę się zbiera,gdzieś z warszawki się przypałętała,błyska i grzmi.

SYMPATYCZNA ja to bez komentarza zostawię.na innym portalu w ciąży z J miałyśmy 'koleżankę' która w konia robiła nas do 5 miesiąca,a później się okazało że to 16latka której nudziło się w domu.w ciągu tych 5 m-cy uśmierciła swoje 1 dziecko,z tym co była w ciąży,a 2 wcześniejsze oszpeciła rozszczepem kręgosłupa.mam dystans teraz do niektórych spraw.nie to że nie wierzę...ale po prywatnych info mam prawo być ostrożna

do jutra laski


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

10-05-2010 22:13:38

herbaciana - ortografia wskazuje na mniej niż 16 latkę LOL




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

herbaciana (offline)

10-05-2010 22:19:00

Białystok
Sympatyczna,w ortografię nie wnikam,choć razi po oczach mnie humanistkę(i mnie też czasem się trafi ciążowy 'byk') ale po innych info wnioskuję,że prawda leży za 7 górami,morzami i dolinami... grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Jolan (offline)

10-05-2010 22:58:00

małopolska
WITAM
Ja mam termin na 21 grudnia więc chyba najpóźniejszy z Was wszystkich. Czuję się dobrze, poza mdłosciami i sennością. Dzidzia była planowana ale nie sądziłam, że uda nam się już za drugim razem. Tym bardziej byłam zadowolona ze swoich dwóch kreseczek.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.