Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

TackaBezWacka (offline)

29-08-2012 22:27:38

Gdynia
Tak więc witajcie smiling smiley

Zajrzałam dziś na forum rano z myślą taką czy nasz Kasia urodziła a tu taka wiadomość ale okna nam wstawiali nowe i nie za bardzo miałam czas na pisanie.
Poza tym u nas wszystko dobrze poza tym że mały ma jeszcze kaszel. No i że nie możemy znaleźć mieszkania i dupa sad smiley żadne nam nie odpowiada przeważnie są za drogie albo na innej dzielnicy niż byśmy chcieli sad smiley spodobała nam się jedna wieksza kawalerka no ale haloooo przeciez wymarzylismy sobie dwupokojowe więc odpadło i nie wiem czy w ogóle wyprowadzimy sie we wrześniu sad smiley Piotr ciągle pracuje i tez mamy mało czasu dla siebie a Kacper tak tęskni za nim no i ja też ehhh... sad smiley

Nocnikowanie ehhh... u nas tez kiepsko Kacper zwraca uwage tylko wtedy jak leci mu juz po nogach krzyczy i pokazuje na nózki nic poza tym sad smiley

Dałyście czadu sama czytając wpisy sie wzruszyłam jak wszystkie niecierpliwie czekałyście na wieści od Kasi to cudowne że tak się zrzyłyście my tu bywamy już rzadko czasem mi przykro że o nas nie pamietacie ale cuż chciałoby sie siedzieć częściej ale się nie da sad smiley
Ja juz na forum jestem zalogowana ponad 2 lata smiling smiley

Askastar zdjęcie cudowne, głosik oczywiście oddany smiling smiley

Trusssska super że jedziecie we trójkę smiling smiley

Elliot Julka jaka juz duża smiling smiley

Jejciu jaka z Grosi duza dziewczynka, pamietam Kacperka był taki chudziutki i maleńki smiling smiley
Zdjęcie całej rodzinki przesliczne no tylko Oleńki brak smiling smiley

keyTi (offline)

29-08-2012 22:51:55

Sosnowiec
witam się i ja na chwilkę.
Mała ciągle przy cycku wisi, normalnie nie daje rady, ciągle się drze bo ciągle by jadła.

Ja już chcę piątek. I marzę by było ok wszystko i byśmy mogli isc do domu.
ehh kochana ta moja mala, dziś mnie "całowała" po ustach, A tak naprawdę z otwartą buźką szukała cycka ;D

teraz śpi wiec lece pod prysznic i też skorzystam, nic nie spałam w ciągu dnia bo goście od współlokatorki nie dali. A noc też była kiepska.


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley

TackaBezWacka (offline)

29-08-2012 22:57:25

Gdynia
No Kasiu byle do piatku nie ma to jak u siebie w domu i w spokoju. Swoja droga ja bym tych gości od współlokatorki pogoniła nie lubie czegoś takiego sama źle znosiłam czas po porodzie nie mogłam sie zajmowac Kacperkiem, dłogo spałam w dzień i błagałam żeby iść juz do domu i jeszcze tego brakowałoby żeby jacyś mi tam obcy ludzie łazili u nas własnie odwiedziny w sali nie ma tylko w osobnym pomieszczeniu a dzieci ogladac można za szybą i to było dla mnie przynajmniej bardzo dobre rozwiązanie. Aj zazdroszcze ci takiego maluszka na serio ale nie możemy teraz miec drugiego choć bardzo bym juz chciała ehhh...

anisiunia (offline)

29-08-2012 23:03:23

Wioska
KASIU ja pamiętam że moja mała pierwsze dwa miesiące wisiała na cycu i czasem ciężko było.Trzymam kciuki żeby wszystko było ok i żebyście w piątek wyszły do domu.
TACKA oczywiście że o Tobie pamiętamy:-DA co do mieszkania mam nadzieję że znajdziecie.Ja czasem też bym chciała iść na swoje.Ale na dzień dzisiejszy nie stać mnie mimo że G. Jest kierowcą i nie powiem nawet zarabia ale większość kasy wydaje sam na siebie. Życzę zerówka dla Kacperka:-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

TackaBezWacka (offline)

29-08-2012 23:35:29

Gdynia
No tak!! Jak ja jestem to sama....

Anita znam to mój P. ma wg mnie głupie podejście bo on musi miec to, to i jeszcze to orginalne i firmowe. A ja tam wole kupić więcej za mniej czyli np. więcej ubrań małemu ale za to taniej często sie rzremy o to jego podejscie do markowych rzeczy. Ja tez mam nadzieje że znajdziemy i to dwupokojowe
tak bardzo bym chciała żeby Kacperek miał juz swój smiling smiley

Dobra uciekam spać spokojnej nocy :sleeping_baby_55:

Jolan (offline)

29-08-2012 23:36:19

małopolska
Keyti mała jest prześliczna taki pączuś słodziutki. Masz rację co do wielkośći rodzonego dzidziusia. Mój syn ważył 4100 a Zuziolek 3600 i różnica w porodzie jest niesamowita. Pierwszy poród to był ból nie z tej ziemi, ja prawie traciłam świadomość a drugi też okropny ale dużo mniejszy. I jeszcze jedno nie poddawaj się z karmieniem, duże dziecko potrzebuje dużo mleczka, ja odpuściłam po tygodniu bo synuś ciągle chciał jeść, wszyscy powtarzali, "masz za mało pokarmu bo on ciągle płacze" więc dałam sobie spokój i to był błąd. Jak czytałam o Olinku to aż mi się smutno zrobiło, bidulka kochana, po co on zamknął te drzwi do nie na nocsad smiley
TBW nikt o tobie nie zapomniał kochanabuziak od dziecka jak masz chwilkę to zaglądaj. Ja też czasami jestem kilka dni aktywna a później przez brak czasu mnie nie ma, chociaż czytam codziennie. A Ty pracujesz teraz gdzieś? A i avatar cudny
Anisiunia zazdrość to jest nieciekawa sprawa, niestety nie chcę Cię martwić ale u żadnej mojej koleżanki się to dobrze nie skończyło. Jak Ty masz udowodnić, że nic nie zrobiłaś, wg. mnie technicznie niemożliwesad smiley Może dziewczyny wpadną na jakiś pomysł.
Byłam dziś z Zuziolkiem na placu zabaw. Wchodzimy a mała od razu złapała za swoje ulubione łopatki i "to moje", wszystko inne pożyczy oprócz jednego zestawu, sknerusek małygrinning smiley
Powiedzcie mi czy Wasze dzieciaczki chcą same wybierać sobie ubranka, bo moja jak się uprze, że czegoś nie założy to koniec...nawet podstępem się nie da:confused:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-29 23:37 przez Jolan.

TackaBezWacka (offline)

29-08-2012 23:47:22

Gdynia
Jolan Staram sie zaglądac jak mam tylko chwilke bo tak to mi Kacper nie da usiaść nawet na chwilę żeby napisać ale tez czytam raczej codziennie.
Ja teraz nie pracuje nigdzie po pierwsze nie mam z kim zostawic małego bo mama mi odmówiła pomocy, na żłobek czy nianie mnie nie stać. Ustalilismy z P. że jak Kacper bedzie mieć 3 latka to pójdzie do przedszkola a ja do pracy ale nie wiadomo jak wyjdzie w praniu.

Kacper raczej zabawkami sie dzieli zresztą on tylko chwile usiedzi w piaskownicy, za to dorwał dzis wózeczek z lalką jednej dziewczynki i z nim spacerował po całym placu i ciagle robił tej lalce cacy-cacy, pokazywał gdzie ma oczko, nosek, buźke i dawał jej całusy smiling smiley
Ubierać to sie od zawsze nie lubi musze mu czym rece zając żeby w spokoju go przebrać, najchętniej by łaził na golasa smiling smiley

keyTi (offline)

29-08-2012 23:57:27

Sosnowiec
Wpadlam po prysznicu jeszcze na chwilke.
Jolan on zamknął bo zawsze ma zamknięte. Odkąd ma swój pokoik i pewnie nie pomyślał. Tylko ja sie budze na każdy jęk a on nie.
Dostał rano opierdziel bo we mnie aż sie gotowalo. I pewnie gdyby nie teście to byśmy sie poklocili. Przemyslalam to, głupio zrobił ale już za późno. Żal tylko Olinka ;(
Ehh chce już do domu.

Ola jeszcze nie wybiera ciuxhow. Widocznie Zuziol modnisia. Olka tylko czasem ze CHCE z misiem bluzkę czy coś.


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley

keyTi (offline)

30-08-2012 00:08:12

Sosnowiec
Tacka życzę by sie udało z tym mieszkaniem. Fajnie ze jestes.szcesliwa. a dzidzior też na pewno bedzie. Naczytasz sie w najblizszych tygodniach co u mnie to ci sie odechce winking smiley
Anitko dzięki winking smiley

I wszystkim Wam dziękuję za komenty co do Najmłodszej i naszej 3.
Tak macie rację do szczęśliwego rysunku brak tylko Oli. Już niedługo....

Dobranoc ;*


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley

elliot3 (offline)

30-08-2012 00:17:54

hej, KeyTi, trzymaj się Kochana,
jejku, jak Ci współczuję sytuacji z Olinkiem, biedna Mała.
A Najmłodszą karm piersią, ale myślę, że nie trzeba Ciebie do tego namawiać.... Dasz radę smiling smiley
Dobrze, że już po wszystkim... A ja myślałam, że następny poród jest łatwiejszy i mniej bolesny... ech
Rodzinka super! smiling smiley

TBW, nikt Ciebie nie zapomina... winking smiley

Layla, tak mi się przypomniało, też ostatnio kupiłam tą pastę jabłkową, trochę nią Jula myła zęby, ale potem przestała... Jak przestała, to zobaczyłam, że ta pasta jest dopiero od 3 roku... ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 00:31 przez elliot3.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.