Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

MyszkaKiszka (offline)

02-03-2013 07:49:05

Witam Was wreszcie słonecznie smiling smiley

Mayu- wypróbuj mój system z melisą....zaparz dla siebie i Roba smiling smiley U mnie działagrinning smileygrinning smileygrinning smiley Wiem,wiem podła matka ziołami poi dziecko....ale z tym czortem, diabelskim pomiotem nie da się wytrzymać..... Więc z rana woła :mimisia melisa zróbsmiling smiley
Smerfetko - ciągoty mam nieraz do sprzątania, ale rzadko grinning smiley Zazwyczaj staram się mieć posprzątane, ale jakoś jazd na tym punkcie nie mam...trochę umiaru trzeba mieć moim zdaniem. Ale maseczki, peelingi itd jak najbardziej smiling smileyUwielbiamsmiling smileyI powiem Wam, że robimy je razem z moim małżonkiem grinning smiley To chyba nie jest nic złego, że facet oczyszcza twarz czy nakłada maskę na stopy, no nie?smiling smiley

A druga sprawa, że świat kobiety- nawet nie pracującej- nie powinien ograniczać się do sprzątania i dbania o dom....W sumie nawet o to spięłam się z....a już Wam chyba nie muszę z kimwinking smiley Bo usłyszałam jaki to mój mąż biedny jest bo wraca z pracy wieczorem a następnego dnia zmywa, prasuje czy odkurza.... NO dramat, prawda? Ehhh....zła żona go do roboty goni a sama paznokcie maluje.....A powinnam kapcie w zębach przynieść i piwko otworzyć.... No i dostałam opinie lenia....za co mój mąż tak się wściekł, że piana leciała....I się nie odzywam do niej.

Co do stażu....mogę zapomnieć....byłam,pytałam....zostałam zlana ciepłym moczem.....zrozumiałam przesłanie....Co zrobić..... Ale może z pracą się ruszy....w razie czego się dowiecie pierwsze smiling smiley

Dzisiaj pewnie na wieś do dziadka wyskoczymy, Robuń pogania kury a my złapiemy świeżego powietrza winking smiley A wieczorem idziemy na pępkowe do znajomych. Jeszcze musimy coś kupić dziecku.Doradźcie mi (jak zdążycie do wieczorawinking smiley) Co kupić mamie,coby z kosztami nie zaszaleć?tongue sticking out smiley No i czy tatusiowi świeżemu kupować coś?Bo ja pojęcia nie mam:/

A i jeszcze pytanie mam.Czy wasze maluchy przeciągają slowa? Bo mój jak nieraz coś mówi to brzmi to tak: pan piloooooot, albo daj dużo mleka byłoooooo.....
Poprawiam go co chwila i potem ładnie mówi ale nie wiem co mu grinning smiley

Miłego dnia kochane smiling smiley

Napewno miły będzie jak słonko tylko świeci grinning smiley


[/ur

Maya (offline)

03-03-2013 20:31:41

Hej;];];]

Myszka
Rozumiem Twojego nerwa odnośnie "oskarżeń"... Mnie by one tez w piekliły
Chyba mieszkanie jest wspólne i razem powinno sie o nie dbać a nie, że jedna strona
Powinna według ( swojej mamusi) traktować mieszkanie jak hotel bo pracuje zawodowo...
Ty pracujesz w domu
Wychowanie dziecka na dobrego człowieka to cięzka praca !!!

Ja często piję melisę i czasami też dawałam trochę do soczku Robciowi...ale co
TY nic nie ziała...Może za mało;];]

Spóźniłam się na propozycję prezentu dla dzidzi
Ale dla takiego maluszka to prezenty jeszcze są zbędne
Najlepiej zainwestować w pakę dobrych pieluch
np pampers sensitive czy jakoś tak bo to się zawsze przyda...
Matce Polce bukiet kwiatówa ojcu flaszkę ale czegoś dobrego;];]


Smerfetka co tam u Ciebie??? Jak weekend??;];]



Miłego wieczorku


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MyszkaKiszka (offline)

05-03-2013 20:57:07

Hej dziewczynysmiling smiley

NIe było mnie trochę....bo zaczęłam pracę w poniedziałek smiling smileysmiling smileysmiling smiley Narazie się uczę, ale i tak się cieszę. Nie ma mnie po 9 godzin dziennie ale jakoś damy radę winking smiley Co nas nie zabije to wzmocni prawdawinking smiley Mały stęskniony bardzo, ja również sad smiley Miejmy nadzieję że będzie ok.

Mayu- na mojego już przestała działać melisa ale teraz kochane dziecko jest winking smiley Dziś przy usypianiu powiedział mi" mamo leż dużo tutaj " smiling smiley i się popłakałam praiwe jak mnie wtedy przytulił smiling smileysmiling smileysmiling smiley A odnośnie tych uwag o mężu biednym i sprzątaniu....to hmm....koleżanki uwagi .... grinning smiley Mój mąż ma zdanie ,że nawet jakbym nie pracowała to przecież dom się sam sobą nie zajmuje i dziecko też. Teraz nawet bardziej to docenia i dziwi się jak ja to ogarniam wszystkowinking smiley A teściowa....kochana kobieta i murem za mną stanie smiling smiley Nawet jak bym racji nie miała grinning smiley I każdemu bym takiej życzyła smiling smiley

Smerfetko ahoj.....winking smiley

Uciekam się ogarniać i może coś w tv zerknę winking smiley


[/ur

MyszkaKiszka (offline)

09-03-2013 12:41:08

Dziewczyny żyjecie ???sad smileysad smileysad smileysad smiley


Tu się tęskni ......


[/ur

Maya (offline)

10-03-2013 10:56:06

Hej;]

Żyję...

Nie miałam humoru nastroju i w ogóle... Wybaczcie...

Myszka!!!! Gratuluję pracy i mam nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowana oraz, że połączysz to ładnie z rodziną;];]

U nas OK... Rob siedzi na nocniku ;];] ale sam sobie go przyniósł nawet tam cos zrobił hehe;];] Mam nadzieję, że będzie się przyzwyczajał do niego.... Do przedszkola zaniosłam deklarację i oby... sie dostał... Tez musze iśc do pracy bo kasy jest mało... pożyczki i w ogóle dolina finansowa...

Udanego dnia
Smerfetko pachnie Twój rosołek;]] Poczęstujesz??;];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

smerfietka (offline)

10-03-2013 11:52:32

Bytom
Cześć Dziewczyny smiling smiley

Fajnie, że tęsknicie winking smiley

U mnie taka cisza bo padł mi mój ukochany laptop i raczej nie ma szans żeby go przywrócić do życia sad smiley
Jestem odcięta od świata bo w pracy nie mogę, a jak wracam do domu to nie mam jak bo M. bierze swojego
laptopa do pracy a prawie ciągle się mijamy...
No ale dziś się dorwałam i nadrabiam smiling smiley

Nartika gratulacje Kochana the finger smiley ale miałaś się odzywać a tu cisza... Napisz chociaż krótko smiling smiley

Myszka jestem pod wrażeniem, że tak szybko udało Ci się znaleźć pracę smiling smiley Myślę, że jakoś to
wszystko pogodzisz smiling smiley Mąż będzie miał okazję wykazać się jeszcze bardziej niż zwykle winking smiley
My też niektóre zabiegi kosmetyczne robimy razem grinning smiley A mój M to straszny Pieszczoch i jak tylko mam czas
i ochotę to M. to wykorzystuje i robię mu peeling, maseczkę, pedicure, wklepuję balsam i takie tam winking smiley
A dla siebie zostaje mi 5 minut winking smiley No i ile bym czasu nie poświęciła to jemu zawsze jest mało grinning smiley

Ale skoro obojgu nam to sprawia przyjemność to dlaczego nie? Skoro mamy dla siebie tak mało czasu
w tygodniu to jak już nam się uda spotkać to się rozpieszczamy winking smiley

Maya u nas też nie jest kolorowo, też zastanawiamy się czy jak kupimy to czy tamto to
wystarczy na coś innego... Kurcze, mam wielu znajomych którzy co roku na wakacje jeżdżą,
zimą na narty, skaczą na weekendy w góry, wychodzą do kina, na baseny, mieszkania mają odwalone
i też zastanawiam się skąd na to wszystko brać? Nasze rozrywki sprowadzają się do obejrzenia czegoś
w TV, do wyjścia na spacer do lasu z Dominikiem albo w niedzielne popołudnie na kawę do rodziny...
I ja akurat to doceniam bo mnie to sprawia dużo radości smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ale od czasu do czasu też bym chciała "zaszaleć" i kupić sobie nowe dżinsy albo dobre buty, pójść do
kosmetyczki. A ciągle kalkuluję i zawsze kończy się na tym że kupię coś nie sobie tylko Dominikowi...
No a teraz jeszcze laptop padł a nie wybulę ot tak sobie ponad 1 tys. zł bo mi zwyczajnie szkoda...
Może uda mi się odłożyć co miesiąc po stówce i za jakiś czas się uda winking smiley

Póki co też złożyliśmy wnioski do 3 przedszkoli i pozostaje nam czekać na wyniki smiling smiley
Ale jakoś sceptycznie do tego podchodzę... Zobaczymy.

Maya my tradycyjnie polecamy swój rosołek bo nie chwaląc się znów wyszedł pyszny tongue sticking out smiley
Na drugie dziś mamy kurczaka z pieczonymi ziemniaczkami i surówką ale nie sądzę, żeby coś zostało grinning smiley
Zamiłowanie do jedzenia u nas rodzinne grinning smiley

Dziewczyny dużo o Was myślę i jak tylko będę mogła, będę się odzywać smiling smiley
Udanej niedzieli i nowego tygodnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

10-03-2013 21:12:48

[link widoczny po zalogowaniu]łuchajcie sobie...wreszcie ktoś powiedział prawdę publicznie!!!


Udanego wieczorku


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

12-03-2013 14:31:16

Hej

Udanego dnia dziewczyny!
U nas pewłno śniegu... Zima chyba wróciła....
A juz było tak pięknie.... Młody śpi Na szczeście zasnął...

Znacie jakiś preparat dla dzieci na apetyt...? Robcio zrobił sie takim
niejadkiem ostatnio do tego walnął buźką o krzesło ( oparcie drewniane )
i ma dwa siniaki...Wygląda jak dziecko z obozu... Niech już to
zaświeci na dobre to przynajmniej kolorku nabierze...

Jak tam u Was..
Pewnie zapracowane...

Miłego!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

smerfietka (offline)

12-03-2013 18:20:32

Bytom
Hej smiling smiley

My z kolei znowu walczymy z przeziębieniem :/

Maya nam oprócz żelaza oczywiście pomógł Multisanostol.
Dominik dostaje codziennie łyżeczkę 5 ml i nie wiem czy to jego zasługa
ale zaczął jeść więcej i co dziwne sam potrafi się upomnieć o jedzenie eye popping smiley
Nie jest tani ale moja mama kupiła mu to na moją prośbę zamiast kolejnej zabawki winking smiley
Poleciła mi go koleżanka, która ma synka 2 miesiące starszego i u niej też pomógł smiling smiley

My też już tęsknimy za słońcem i wiosną i cieplejszym powietrzem smiling smiley

U mnie w pracy robi się mała masakra ale zaciskam zęby i pracuję dalej...

Też mnie momentami łapie deprecha ale myślę, że to ta pora roku sprzyja takim
stanom ducha sad smiley Nie wiem, ale są chwile że normalnie beczeć mi się chce ;(

Na szczęście jak widzę tego swojego małego stęsknionego chuligana to robi mi
się odrobinę lepiej na sercu smiling smiley Z M. też mamy taki sobie okres no i wiecie jak to jest...

No nic, byle do wiosny winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

MyszkaKiszka (offline)

13-03-2013 12:17:31

Hej dziewczynysmiling smiley

Chyba ta pora roku tak dołuje.Za tydzień nam miniewinking smiley:*:*

Mój skarbek mały zaczął ładnie jeść.Sam dzisiaj z rana wołał bułę z Kiri smiling smiley Zjadł calutka.Potem z tatą zaliczyli kolejny dzień otwarty w przedszkolu smiling smiley Podobałlo się.Resztę relacji dostanę jak wróce z pracysmiling smiley
Smerfetko- teraz wiem już jak to się po całym dniu tęskni za bobaskiem sad smileysad smiley Współczuję .Też mi go brakuje.Na szczęście niedługo sobota smiling smileysmiling smiley

Tęsknię za słoneczkiem i ciepełkiem

Miłoego dnia


[/ur
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.