Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

elliot3 (offline)

22-09-2012 11:55:37

hehe, KeyTi, też popatrzyłam na to zdjęcie Aniuli, i też sobie pomyślałam, że to nasza Aniula....
Dziwne też, że usunęła posta.

Kurde, szkoda, mi tego forum, jest bardziej przejrzyste niż tamto, poza tym nie ma takiej fajnej galerii... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylcia1989 (offline)

22-09-2012 21:08:38

cześć,a a ja będę pisała tylko tutaj.Ponieważ 3 dzień próbuję się zalogować tam i mam problemy. Nie wiem czemu,nawet mój T mi pomagał, dobrze wpisalismy banalne hasło a wyskoczyło, że znowu błednie. Prziecież te hasła nie tylko tam musze wpisywać juz nie raz to przerabiałam i nigdzie nie było z tym aż takiego problemu i zwyczajnie się wkurzyłam. Wybrałam hasło łatwiutkie przez f5 i to nie pomogło. Mało tego wpisze kilka razy i potem już się nie mogę zalogować, bo błednie. Tu nie miałam z tym problemów. Z reszta jest tu bardziej wesoło, kolorowo. Mam sentyment....

Maya (offline)

23-09-2012 07:31:06

Dzień Dobererk;]

Sylcia rozumiem Twojego nerwa...
Mi sie tam fajnie pisało... A dzisiaj wyskoczyło, że nie mam uprawnień po zalogowaniu się...
Szkoda

Byliśmy wczoraj odwiedzic siostrę i dzieciaki....
Młodzi ożywieni szczęśliwi... Rozmowni i uśmiechnięci jak nigdy...;]
Później odwiedziłam Kuzynkę, która jest Przy Nadziei;];]
Dałam mi koszulkę dla Robcia...Taka właśnie jak chciałam.Przywiozła mi....
Wróciliśmy wieczorem w jednym kawałk ale coraz bardziej boję sie jeździć autem
Już takie dekle czasami prowadzą, w ostatniej chcwili zmieniają pas... Nosz bym rozwaliła łeb
takiemu palantowi!

Miłego dzionka tym, które tu wdepną;];];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

23-09-2012 08:29:08

Wioska
Heloooo
Maya ja też nie mam uprawnień na tamtym forum :whipping: noż cholender a tak fajnie mi się pisało!!Ale zauważyłam że została utworzona grupa i niby w niej jestem ale dostępu i tak nie mam :use_hammer: ciekawe jak reszta dziewczyn????????????
My wstałyśmy przed 7.00 i zjadłyśmy śniadanko.G. śpi ale dalej ze sobą nie rozmawiamy i nie wiem co dalej będzie!!

A mnie chyba choroba bierze bo kicham jak szalona i gardło boli smutny
Uciekam bo tyle ludzi w domu a nie ma kto sie dzieckiem chociaż na chwilę zająć!!!

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-23 08:36 przez anisiunia.

elliot3 (offline)

23-09-2012 09:13:48

hihi, no właśnie, ja też nie mam uprawnień...
KeyTi pewnie coś kombinuje... winking smiley

piękna pogoda, jedziemy w góry i na pstrąga grinning smiley, mniaaaaaaam

miłej niedzieli


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martunia1 (offline)

23-09-2012 09:16:44

hej!
U mnie również problem z wejściem , też nie mam uprawnień -szkodasad smiley
słonko świeci od rana i zaraz nad morze na spacerek jedziemysmiling smiley

Maya (offline)

23-09-2012 09:22:58

No to miło, że nie jestem sama... Pewnie to nie KeyTi wina tylko albo czegoś nie kliknęłyśmy wcześniej
albo nie wiem... W każdym razie nie zostałam osamotniona hehe

U nas tez śliczna pogoda ale troche mroźno...;];]

Robal maltretuje kable... Juz nie mam siły na to dziecko;]]
Wczoraj do 23ej z lampką nocna siedział na tapczanie i nie chciał iść spac w ogóle

Udanego i słonecznego;];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aniula888 (offline)

23-09-2012 09:53:59

Lubcza
Chcąc, niechcąc... powróciłyśmy tutaj winking smiley hehe Mnie też się nie udało zalogować ;( Nawet nie wiem co której odpisać bo wczoraj nie miałam czasu do kompa zasiąść. M chory... ale wcale się na mnie nie gniewał, że pojechałam na to poltrowanie. Tzn... bardzo krótko. Darunia oczywiście spała z nami od północy. ech... nie wiem jak ją odzwyczaić. Dziś rano zdjęłam jej pieluchę i mówię, że ma wołać jak będzie chciała siku. Mała poszła się bawić i za chwilę krzyczy "o nie!!!!" więc pytam " co się stało?" a ona na to "nasiurkałam do mamy laczka" (bo chodziła w nich po domu). No to ubrałam jej skarpetki i za chwilę woła... "o nie... obrzydliwe...." ja na to "co się stało?" a ona "obsiurkałam spodenki". Tak mi się chciało śmiać. Ale cwaniak z niej jak nie wiem.... Mówię, że mogła wcześniej zawołać to by zrobiła na kibelek a nie w spodenki. A ona na to " Nie wołać, można wyprać." (że nie musi wołać, skoro można wyprać.) No normalnie wysiadam.
Miłej niedzieli Kochane. Mam nadzieję,że KeyTi jakoś nas odblokuje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Layla (offline)

23-09-2012 10:08:07

Bydgoszcz
hello

ja tez nie mam uprawnień do tamtego forum, więć wracam tu - w sumie myslałam, że Was tu znajdę smiling smiley

u nas świeci słonko, Iggy prawie zdrowy, coś mu tam jeszcze w nosie chrapie, ale ogólnie jest ok, ja jakoś dogorywam

miłej niedzieli



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

keyTi (offline)

23-09-2012 12:03:04

Sosnowiec
kurdeeeeeee przepraszam Was bardzo sad smiley wchodzę teraz na forum i się okazuje że nie możecie pisać. Wrrr juz nie wiem jak mam to pozmieniać. Teraz już powinno być ok.
dajcie znać


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.