Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

askastar (offline)

26-08-2011 20:06:23

Witajcie:-)

upalnie dzis bylo,Lena odpadla jak ja ubieralam po kapieli heh:-).to dobrze, bo i jak ide sie wykapac i zaraz mecz:-D.Ostatnio Lena bije rekordyslinienia sie-dzis sie zaplula tak,ze gora pampka byla mokra-ciekawe czy to zwiastun zebow.

Angeling-gratuluje zebola:-)
TBW-slicznie wygladacie-oj zlamie Kacper kilka serc:-).Badz konsekwentna z Piotrkiem, niech wie,ze ma obowiazki.
Keytisuper zdjecie na hamaku:-)
Maya-super,ze wrocilas:-D. co do biustu to mam problem w druga strone-mam takie pelne piersi,ze zastanawiam sie czy mleka nie ma (a nie karmie prawie 3 m-ce).mam wieksze niz przed ciaza. Nie chce takich,niewygodnie mi. Moj G jest innego zdania heh.ostatnio powiedzialam mu, ze jak tak chce to niech sobie je bierze i ponosi;-P

Mala ostatnio tez mniej mleka pije, mysle ze to przez upal. w zamian daje jej serek homogenizowany bo totezmleczne. Pije malo-125ml na dzien, czesto zostawia z 40ml.Ale je duzo owocow a sokiem tez sie "napije" wiec nie panikuje.
Kurcze,ostatni lajtowy tydzien mam, ale musze do mamy pozanosic kojec,fotelik, pampki,ubrania jakies.tak chcialam isc do pracy,a teraz coraz mniej mi sie chce heh.
a to Lena z wczoraj:


Milego wieczoru:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alinka20 (offline)

26-08-2011 20:23:18

Witam Wieczornie

Juz u mamy, spakowałam wszystko i wypad
nie zniose wiecej..
mąż jeszcze w pracy ale trudo bedzie chciał to przyjedzie nie to nie.............

dzakonda (offline)

26-08-2011 20:27:25

rybnik
hej mamuski!!!Maya milo Cie tu zobaczyc!!synus slodki!!chłopiec w łóżeczkuEwcia sto lat,spelnienia marzen!!!!!!!!!!!!! a my may dwa zebolki dolne jednynki,maly juz chodzi za raczki raczej raczkowanie go ominie bo juz prawie smiga sam!!staje w lozeczkuchłopiec w łóżeczku kochana wspolczuje ,jednak mam nadzieje ze twoj facet zmadrzeje i przejrzy na oczy ze ma wspanialego syna ktorego trzeba utrzymac !!!!!


[ebobas.pl]

dzakonda (offline)

26-08-2011 20:31:09

rybnik
i z mamusia smiling smiley


[ebobas.pl]

Layla (offline)

26-08-2011 20:57:20

Bydgoszcz
Tacka i Dzakonda - ładnie wyglądacie z chłopakami, Dzakonda - Iggy za chodzenie się nie bierze, rusza jedną nogą,ale bardziej to wygląda jak by chciał motor odpalić.
Aśka - zdjęcia Lenki jak zwykle wymiatają, jak Ty to robisz, że są takie ładne, chodziłas na jakieś kursy czy po prostu taka zdolna jesteś?
Alinka - też kiedyś wróciłam do mamy, mężem to wstrząsnęło, następnego dnia przyleciał z kwiatami i jeszcze nimi po głowie dostał, a ponieważ to były róże... to miał całą twarz podrapaną, ale dobrze mu tak, zasłużył... Moja siostra zawsze się śmieje, że było Boże Ciało w maju, bo miała cały pokój w płatkach róż...
Iggy dopiero zasnął, ostatnio coś sobie poprzestawiał i koło 21 robi kupe, i czeka ze spaniem na to sranie chyba smiling smiley



kurde, lata tu jakiś komar, albo kilka i wciąż mnie żre... juz mam chyba 5 bąbli,a jednego zabiłam Igorowi na buzi.



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 21:01 przez Layla.

sylcia1989 (offline)

26-08-2011 21:36:39

Ewciu wszystkiego najlepszego, niech Ci się życie dalej ukałada pomyslniesmiling smiley !!! sto latekurodzinowe balonikiurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki



dobranoc.............smiling smiley

Maya (offline)

26-08-2011 21:49:44



krycha ,Layla smiling smileydziękuję Wam za wskazówki odnośnie biustu;]]]

askastar, dzakondaLOL również miło Was widzieć

Alinka 20 co sie stało, ze wyprowadziłaś się do mamy??


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jolan (offline)

26-08-2011 21:53:07

małopolska
Ewa wszystkiego naj…naj, spełnienia marzeń buziak od dziecka
Angeling gratuluje ząbka.
TBW mały śliczny, mamusia zresztą też.
Maya ja używam tego samego serum co Layla, efekt minimalny ale zawsze coś, no i pięknie pachnie.
Askatar mała jak zawsze cudna.
Alinka co się stało??? Trzymaj się.
Dżakonda mały wygląda na zdjęciu z rowerkiem na co najmniej roczek, oczka ma cudaśne, duży chłopak.
Layla oczka Igora są urzekające, piękniutkie te nasze grudniowe chłopaczki.
My dzisiaj miałyśmy sądny dzień, mała tak krzyczała, stękała i złościła się od rana jak jeszcze nigdy. Spać nie, jeść nie bardzo, na rękach chwilę i też krzyk. Współczuje tym które tak mają na codzień bo ja po jednym dniu takiego marudzenia czuje się jak po całym dniu ciężkich robót. Do tego pogoda też małej napewno daje w kość, a ząbek nie może sie przebić, chociaż juz lekko stuka pod łyżeczką. Z nosa leje się Zuziolowi straszny katar i kicha co chwilę ale to pewnie tak jak tamtym razem od zęboli. Zapodałam małej paracetamol i nasivin i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej confused smiley

Maya (offline)

26-08-2011 22:02:53

Jolan
biedna Twoja córcia.... polecam maść na dziąsełka
Dentinox Jest ciut silniejsza niż ta Bobodent
Jak już ząbek się przebije to będzie lepiej;]]]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

askastar (offline)

26-08-2011 22:27:07

dzieki dziewczyny za komentarze:-)
Layla-zdolniacha jestem:-P, a tak na serio, to fotografia to moja pasja, aparat mam zawsze i jakos tam mi sie w glowie "ubździ" jakiej ujecie to probuje aby takie wlasnie zrobic:-). i z tego tez powodu musze dokupic jakis zewnetrzny dysk bo powoli miejsce mi sie konczy heh. Ale dla usprawiedliwienia dodam,ze dysk wewn mam maly tylko 40GB;-)
Jolanjak Lena miala taki cieknacy katar tez byla nie do zniesienia. na drugi dzien bylo lepiej. to dla niej tez meka-pomyslcie jak Wy sie czujecie jak macie taki katar.
Maya-ROberto sliczny!!!,a ten jezyk cudaśny heh.

U nas nalot komarow jakis-je jestem pogryziona,mala tez-a myslalam,ze moze jej sie uda i bedzie miala "niepijalna"krew dla krwiopijczyń.

Zmykam do lektury-korzystam z ostatnich dni wolnosci:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.