Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

magdab (offline)

05-01-2011 16:37:04

Witamy!!!!

Skoro uzupełniamy tabelkę to Violus proszę o dopisanie, że poród siłami natury! Dzięki!!!

Kachnak miałam w zeszlym tygodniu tak samo. Już myślałam,że po karmieniu. thumbs downKarinka jadła z obu piersi i za pół godziny znowu glodna, złościla się, prężyła... ja juz mialam dość. Dzwoniłam do położnej i powiedziała że w 3, 6 tygodniu i w 3 miesiącu jest tzw kryzys laktacyjny, dziecko rośnie, potrzebuje więcej a cycuchy nie wyrabiają. Miałam przystawiać mimo że wydawało mi się że cyce są puste, i że ten kryzys max 48 godz trwa i potem się wszystko unormuje. No i jakoś przetrwałyśmy, chociaż już mojego po mleko wysłalam ale ostatecznie go nie otworzyłam, ryczalyśmy obie... masakra.płacz
Acha jeszcze mowiła że z pokarmem to jest na zasadzie "ile z piersi wyplynie dzisiaj tyle organizm wyprodukuje jutro".
U nas w miarę się unormowalo w dzień i w nocy, tylko wieczory, tak po 20 glodomorek je z obu piersi, a reszte doby wystarczy z jednej.
No to tyle, idę bo "mleczarnie" czas otworzyćkarmienie piersią

Layla (offline)

05-01-2011 17:30:30

Bydgoszcz
A mój mały już drugi dzień prawie bez kolek - jaka ulga smiling smiley Zmiana mleka na Nan i Bobotic pomagają smiling smiley A Sab Simplex jedzie smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna28 (offline)

05-01-2011 19:54:20

Elbląg
Cześć wieczorowa porą,

Brak czasu na zaglądanie tutaj niestetysad smiley

Ale mam nowinkęsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Córeczka Askatar - Lenka przyszła na świat o 2:40, 3450g, 55cm przez cc


Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusismiling smiley




U mnie bez zmian, cycek, kupka, siusiu i lulusmiling smiley troszkę płaczu, rozglądania i uśmieszkówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

krycha (offline)

05-01-2011 19:54:44

Layla my też taki zestaw mamy i jest ok. Dzisiaj byl taki maly atak ale Marcelkowi sie nie odbilo i cierpial ale po chwili sie odbilo i byl juz spokojny a za chwile byla kupa smiling smiley
I bylismy na kontroli i jest super wazy 4080 g wiec w tydzien przybral wiecej jak wczesniej przez 3 tyg na samej piersi. Pani doktor mowila ze super.
I mam nowe włosy...kolor jak nasza Pietruszka...tylko nie wiem czy ona ma rude czy czerwone...ja mam rude smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

enni (offline)

05-01-2011 20:53:48

Witam .

Mam na imię Marta , jestem córką ENNI .
Chciałam tylko przekazać , że moja mamusia urodziła już córeczkę . dziewczynka w łóżeczku
Mała ma 59 cm i waży 4030 kg .
Mama czuje się dobrze . Jak wróci to poda paniom więcej szczegółów spinning smiley sticking its tongue out
Agnieszka ( masz dzidzius ) ma pełno czarnych włosów .
Bardzo lubi jeść . Mała ma teraz dokładnie : 6 godz i 51 min .
Mama urodziła tego skarba o godzinie 14.00 .
Teraz tylko czekać , aż wrócą do domku . smiling smiley

Pozdrawiam .


Layla (offline)

05-01-2011 21:14:48

Bydgoszcz
Kolejne dobre wieści - witamy Agnieszke na świecie smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pietruszka (offline)

05-01-2011 21:34:29

Ożarów Mazowiecki
ENNI SERDECZNIE GRATULUJE AGUSI






KRYCHA ja tez mam rude, nie czerwone, ale one tak wyszły na tej fotce smiling smiley Jak dasz radę to wrzuć fotkę z nowymi włskami


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-05 21:40 przez pietruszka.

keyTi (offline)

05-01-2011 21:51:20

Sosnowiec
Enni Gratulacje, szybkiego powrotu do domku i dużo zdrówka.


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley

krycha (offline)

05-01-2011 21:59:30

Marta pogratuluj mamusi i pozdrów ja serdecznie. Niech z Agnieszka szybko wracaja do domu. smiling smiley
Pietruszka tak myslalam ze rude ale Asia chyba pisala do Ciebie czerwona małpko i tak sie zaczelam zastanawiac hihi Postaram sie zrobic zdjecie ale ciagle nosze malego bo marudzi dzisiaj.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

05-01-2011 22:11:17

Raciborz, München
Witam sie i ja po ciezkim dzionku...

a teraz i ja jestem dobra wrozkasmiling smiley
KOCICZKA tez urodzila dzisiaj o 12.57 synka.....nazywa sie Amadeos - wazyl 3630g, dl.50cm.Porod ciezki przez CC....


Gratulacje Kociczka - wkoncu po drugiej stroniesmiling smiley
Enni gratki dla ciebie ....a jednak jestescie z Kocicza w tym samy dzionku rozpakowanesmiling smiley
Askastar - gratukitez dla ciebie i lenki - a wiec my juz na koncowce

a u nas dzisiaj ciezko...malenka ma kolki, wymiotuje....nie umiem sobie poradzic - tak mi jej zal, razem z nia plakac musze....bidulka
tez polozna polecila nam Sab simplex - zobatrzymy mam nadzeije ze jutro bedzie lepiej

violus do tabelki - Tamarka ur.27.12, 3055g, 50cm, 10pkt

spadam - moze zasne jak i niunka spikasmiling smiley








[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-05 22:22 przez alebazi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.