Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Joanna28 (offline)

04-01-2011 18:49:33

Elbląg
Cześć kobitki,

Pisała do mnie askastar że jeszcze w dwupaku, kroplówka nic nie daje, że chyba to trochę u niej potrwa.

I teraz wiecie co nie zabijcie mnie i nie skrzyczcie ale z tego wszystkiego zapomniałam napisać że Aga1984 urodziła sorki, wiecie jak to jest z maluszkamismiling smiley Violus to ją wykasowałaś z tabelkismiling smiley

Aga urodziła 30.12 o 20:25, Zosia ma 3450g i 56 cm, dostała 10 punktów.

Pisała że poród masakra, dostała o 12 oxy do 15 skurcze były znośne a od 15 do 20 z brzucha i krzyża parte prawie bez przerwy, po 20 podjęli decyzje o cc bo brak rozwarcia, wbijali się 6 razy w kręgosłup bo na sploty żylne trafiali a jak już się dobrze wbili to czuła cięcie skalpelem, znieczulenie na nią nie zadziałało, lekarz dwa razy ampułkę sprawdzał bo nie zdarzył mu się taki przypadek sad smiley ale piszę, że najważniejsze że ma już małasmiling smiley

Violus dane Nikolki do tabelki:

urodzona 28.12 o 13:30 3610g, 54 cm i 10 punktówsmiling smiley


Dzisiaj byliśmy w USC załatwiony akt urodzenia Nikolcia już zarejestrowana i ma już nazwisko tatusiasmiling smiley i jest pełnoprawną Elblążankąsmiling smiley

Powodzonka dla kociczkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

enni (offline)

04-01-2011 19:40:44

hmm.. to się aga namęczyła ,kurczę i słabo znieczulona podczas cesarki brr....

a ja już myślałam że askastar po..a tu jeszcze oczekująca
ciekawe jak kociczce idzie?poszło?

jutro znowu śmigam na ktg ,zobaczymy co u małej ,mam nadzieję ,że nie będę znowu siedziała 3 godziny pod dzwiami...

Nikola-witamy nowego obywatela Polskismiling smileysmiling smiley długo się czeka na pesel?






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 19:41 przez enni.

MyszkaKiszka (offline)

04-01-2011 20:30:13

Cześć mamusie smiling smiley
enni- na pesel czeka się dwa tyg... mniej więcej bo u nas mieli opóźnienie i mały recepty na mnie dostał u lekarza smiling smiley
Myślicie ,że kontrola u gin po 5 tyg to nie za wcześnie? Już się "uszczelniłam" i nic mnie nie boli i tak myślę żeby za tydzień iść smiling smiley I odrazu jakieś pigułki wziąć...krew nie woda jak to mówiąwinking smiley
violus dodaję dane do tabelki a właściwie uzupełniam- Bełchatów, poród sn , 53cm i 10punktówsmiling smiley
Bo taka luka wygląda brzydkowinking smiley


[/ur

keyTi (offline)

04-01-2011 20:45:17

Sosnowiec
Dziewczyny jak podajecie te krople Bobotic? po posiłku i mieszacie z wodą ? ja dałam je pierwszy raz popołudniu i mała miała dwie godziny kolke. Wiem, ze to nie działa tak odrazu ale mozliwe ze to po tym? do tej pory kolka była tylko w nocy, ja już nie moge sad smiley a co dopiero ona, bidulka moja.


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley

krycha (offline)

05-01-2011 00:38:55

KeyTi no wiesz roznie bywa ale mysle ze raczej to nie od leku. Ja te krople podaje przed karmieniem. Jak karmisz piersią to przed karmieniem 8 kropelek na lyzeczce tak po pare kropel. Moze sie buntowac bo dzieciom nie za bardzo smakuja te krople. A jak dajesz butle ze swoim albo sztuczmnym mleczkiem to do mleczka sie dodaje.
My jutro na wazenie i szczepienie.
A i dzisiaj byla polozna i powiedziala ze mozemy wyjsc na spacer i bylismy chwile smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

05-01-2011 06:24:58

Cześć Mamusie;];];]

Aga1984buziak od dziecka Gratulacje:dzwonki:
i dużo radości z córeczki;];];]

Kociczkabuziak od dziecka trzymam kciuki za łatwy poród

radośćmoje danego tabelki: Poznań, poród cc, 3290g, 55cm, 10pkt


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-05 06:25 przez Maya.

trussska (offline)

05-01-2011 08:59:53

Witamsmiling smiley

my ju zpo porannym karmieniu smiling smiley
Marcelek spismiling smiley

Violus moje dane: Marcelsmiling smiley 15.12., Wrocław, sn, 61, 4210, 9 pkt


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-05 09:00 przez trussska.

pietruszka (offline)

05-01-2011 13:57:18

Ożarów Mazowiecki
Cześć kochane

SKŁADAM SPÓŹNIONE ŻYCZENIA NOWOROCZNE DLA WAS I WASZYCH RODZIN

Rozpisałyście się ....koniecznie musze Was nadgonić...

Kurcze ostatnio strasznie brakuje mi czasu. Nie wiem czy za dużo wzięłam sobie na głowę? Do tego Milenka ma straszne kolki. Ona płcze,a ja z nią, bardzo mi jej szkoda sad smiley Teraz Malutka dostaje INFACOL na kolki i jest już troszke lepiej, ale przez poprzedni tydzień i poczatek tego, DRAMAT sad smiley
Poza tym niestety nie mam już mleczka w cyciach i z tego powodu też mam doła. Milenka pije mleczko początkowe ENFAMIL ...muszę jakoś dac radę, musze i już !!!!!!!!!

Violus możesz dopisać do tabelki, że Milenka urodzona siłami natury i dostała 10 pkt... smiling smiley


WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIĄ GRATULACJE SERDECZNE ,A MAMUSIĄ OCZEKUJĄCYM SZYBKICH PORODÓW


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka2012 (offline)

05-01-2011 15:00:06

Mój Michał też ma kolki i męczą go wdęcia, my dajemy sab simplex a dzisiaj dodatkowo kupiłam w czechach maść na brzuszek na wdęcia. Mam nadzieję że będzie coraz lepiej...płaczące dziecko
Zostałam sama do 20lutego, mąż wczoraj odleciał na 6 tygodni w delegację do Kanady... Nie wiem jak to przeżyję, najbardziej szkoda mi Agatki bo jest strasznie do niego przywiązana płacz


Basia z dzieciaczkami :-)


kachnak1 (offline)

05-01-2011 15:17:16

witam

violus ja prosze o dopisanie
Martusia urodzona sn 21 grudnia 2010 o godz 14.23, 2990 gram i 54 cm i 9 pkt

ja wlasnie mam chwile relaksu bo meza do pracy wyslalam a córeczka spi ale zaraz na mlecio sie obudzi.
kurde chyba zaczyna mi sie pokarm konczyc w dyduchach bo mala wyciagnie z jednegi i drugiego i po pol godz sie wierci i placze po butle!!!!

dobra uciekam bo glodomorek zaczyna sie budzic


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.