Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

herbaciana (offline)

10-10-2010 12:49:43

Białystok
Cytuj
Jolan
Herbaciana śliczna ta Twoja córunia, taka kruszynka.
Marzenka dobra decyzja, jak tylko masz okazje to wiej stamtąd.
Straszne są te hormony w ciąży, nie spałam do 4.00 bo miałam strasznego doła, że jak sie dzidzia urodzi to skończy się czas dla mnie bo już tylko opieka nad dzieckiem itp., itd. Ja jestem bardzo racjonalna i wiem, że to jest bzdura ale pierwszy raz w życiu nie mogłam nad tym zapanować. Nie spodziewałam się, że będę miała takie jazdy, mam nadzieję że więcej sie to nie powtórzy, haha.ciąża
Jolan ja tez miałam takie doły,teraz tez mam ale inne.hormony dają w kosc nawet po ciąży.dziecko fakt zmienia wszystko,zmieniaja sie priorytety,przede wszystkim jest się matką,ale nie mozna zapominac,ze jest się tez żoną i kobietą.
mimo ze nie mam Gabi przy sobie to i tak wstaję na karmienie co 3h,piorę,sprzątam,jeżdżę do szpitala,na 1 m-cu jest ona,a potem dopiero ja.czasem sie pomaluje,czasem ładnie sie ubiore,umówiłam się do fryzjera,jak nie padam na ryj to nawet z m się pomiziam...
nie łam się,będzie git smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

enni (offline)

10-10-2010 13:01:11

marzenka- z takim człowiekiem ,nie da się żyć sad smiley ,takie zaburzenia sie leczy...i mówię zupełnie powaznie
Herbaciana -mała jest po prostu..boska ,no i widzę ,że oddycha juz bez sprzętów smiling smiley

Dzisiaj spałam całą noc!! i do 10 rano smiling smiley,ale byłam w szoku jak się tak ózno wszyscy obudziliśmy
jolan-spokojnie,nie będzie zle,pracy będzie więcej ,ale ty będziesz jak nakręcona ,zrobisz więcej niż jakbyś była sama ,liczy sie organizacja czasu.Dzieci daja porządny zastrzyk energi i werwy..Tez mam trochę duże oczy ,ale wiem ,że sobie poradzę<Muszę! a to będzie cała trója ,a mąż ciągle w pracy.Fakt żę dzieci są już duże ,ale tez potrzebują uwagi,pomoc w lekcjach,wszystkiego dopilnować ,obowiązki domowe...a tu maluszek i ja sama,ale wierzę w siebie!!
Córę urodziłam jak miałam 23 lata ,trudna sytuacja materialna,brak własnego lokum i sobie poradziłam,za 2 lata poszłam na studia,a z dzieckiem to nie proste,do 15 praca,popołudniu ,dom i dziecko ,noc na naukę i tak 3 lata..a na 3 roku byłam w ciąży z synkiem , i znowu było trzeba się sprężyć.
Ha teraz zrobiłam się wygodna ,bo dzieci już same wychodzą na podwórko,są samodzielne,i będzie trzeba od poczatku.Ale trochę sie odmłodzę i ,i pamiętaj dzieci to nie tylko obowiązki,zmęczenie,to ogrom miłości ,cudowny uśmiech i już masz siłę na cały dzień smiling smiley).Musi być dobrzeżartowniś


Joanna28 (offline)

10-10-2010 13:03:32

Elbląg
marzenka89stg - współczuje Ci takich sytuacji a tym bardziej, że jesteś w ciąży i nie powinnaś się denerwować, ale wierze, że jesteś silna babka i dasz temu wszystkiemu radę Mr. Green u mamy na pewno będzie Ci lepiej, spokojniej. Trzymaj się ciepło buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jolan (offline)

10-10-2010 13:04:35

małopolska
Herbaciana ja wiem że będzie git, twardo stąpam po ziemi i dlatego tym bardziej mnie denerwują te zmiany nastrojów, bo ja zawsze panuje nad sobą a tu taka lipa. Z synem aż takich jazd nie miałam. Wczoraj mój M widział mnie pierwszy raz jak płaczę, praktycznie bez powodu i chłopak zwariował, nie wiedział jak się zachować na początku, ale przyszedł przytulił i było OK (chociaż nigdy nie byłam i nie lubiłam być biedną, słabą kobietką, haha). Przeprowadziłam z nim "poważną" rozmowę o tym jak mogę się zachowywać i z jakich powodów, a on mi na to że jemu to nie przeszkadza, że jestem teraz czasami taka sierotką.
A Ty do tego masz cały czas stresującą sytuację, myślisz o córuni, która w szpitalu, 2 chłopaków w domku i mąż więc Ty naprawde w tym zagonieniu masz powody do zmian nastrojów. I dobrze, że nie zapominasz też o sobie bo to chociaż na chwilę poprawia nastrój.

enni (offline)

10-10-2010 13:06:14

herbacian cyt."na laktację polecam herbatki z herbapolu(6.99zł) i z hippa(w rossmanie za 8.45zł) oby wam się nie przydały ",ja kupiłam z hippa,laktacyjną za 22 zł!!!! w aptece,złodzieje


herbaciana (offline)

10-10-2010 13:14:43

Białystok
Enni zdj w galerii bez rurek jest tuż przed pielęgnacją,cyknęłam na szybko-niunia cały czas pod tlenem niestety ma desaturację sad smiley ja zanim poszłam 1 raz do rossmana tez kupiłam hippa w aptece za 19zł :O (w granulkach jest w rossmanie za 12,99-ja kupiłam teraz w saszetkach)
Jolan trzymam kciuki za poprawe nastroju :*

lece do sklepu po kawe


[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

10-10-2010 15:25:37

Raciborz, München
hej dziewczyny
wlasnie przyjechalismy ze szpitala a maz znow musial do pracy - kiedys zabije chyba tego jego szefasmiling smiley
Lewa reke mam niepelnosprawnasad smiley Przy szykowaniu sniadania rozcielam sobie reke prawie chyby do kosci - ale teraz juz po wszystkim. Zaszyli - tyle ze bez jakiego kolwiek znieczulenia. Masakra
Teraz zamierzam zamowic reszte rzeczy dla niunki przez internet. Myslalam, ze wczoraj uda nam sie wszystko kupic - ale zdecydowalismy, ze zamowimy iz w sklepach drozejsad smiley Jak cos znajde to sie pozniej pochwale
Pozdrowka i milutkiej resztki niedzieli








[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

10-10-2010 15:44:01

Biedna alebazibuziak od dziecka
to tasakiem kroiłaś chlebek czy jak???
Dobrze, ze już po wszystkim ale zapewne Ciebie boli teraz
a Paracetamol nie koniecznie Tobie sprawi ulgę

Marzenka buziak od dziecka
serdecznie Ci współczuje takich relacji a teściem
i w ogóle podziwiam twoja mamę teściową że tyle lat wytrzymała z człowiekiem,
który nie chce znać własnego syna i wnuka...
myśl teraz o sobie przede wszystkim i dużo odpoczywaj...
A spać możesz 24 godziny na dobe i nikomu nic do tego
trzymaj się;];]

Byłam z pieskiem na kontrolispacer ze zwierzakiem
wszystko goi się dobrze - dostała tylko antybiotyk a za tydzień
zdjęcie szwów i koniec;];];]

Już śladu nie ma po jej apatycznym samopoczuciu
Radosna i rozwydrzona jak zawsze;];];]hot smiley

Jutro idę do lekarza Będzie mi mierzył dzidziusia dziecko ze smoczkiem
i może się wreszcie dowiem płci więc jak mogę WAS prosić
to znowuż trzymajcie kciuki OK????


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-10 15:47 przez Maya.

gonia88811 (offline)

10-10-2010 17:30:33

Pruszków
ALEBAZI współczuję , mogę sobie tylko wyobrazic jak cierpiałas przy szyciu bez znieczulenia. Biedulka sad smiley

MAYU ja tez nie znam płci mojego bobaska, za każdym razem na USG maluch się odwraca i zasłania. W przyszłym tygodniu idę na USG i mam ogromną nadzieję że tym razem juz się pokaże smiling smiley
Moja córka czeka na siostre Ole.

HERBACIANA widziałam zdjęcia smiling smiley Córcie masz słodziutką, śliczne maleństwo smiling smileysmiling smiley

Wróciłam ze spacerku, zjadłam obiad i ide poleżeć, tylko czy dzidziuś mi pozwoli? Dziś cały dzień jest bardzo aktywny, chyba boks trenuje smiling smiley

Gosia1232 (offline)

10-10-2010 17:31:51

Bydgoszcz
alebazi to ładnie musiałaś się dziabnąć biedulko :/

Mayu pewnie że będziemy trzymać kciuczki smiling smiley przecież to już czas abyś poznała co za robaczka tyle pod serduszkiem nosisz smiling smiley

Ja się wybieram 15go na usg może uda się 3albo4d zrobić bo ostatnio słabo było widać..
Już się nie mogę doczekać aż będę mieć swoją kluskę przy sobie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.