Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Maya (offline)

10-10-2010 07:35:25

Miłej Niedzieli Dziewczynki;];];]

martynaczw radość to są Twoje ostatnie chwile ze sobą - pamiętaj;];]
Naciesz się nimi , poczytaj, poprzeglądaj stare albumy rodzinne...
Później już nie znajdziesz na to czasu
;]]]

kanakradość nie tyle cierpliwość co większe panowanie nad sobą
( nad emocjami) by mi się przydało
Nutka już jest wesoła o 6ej spacerowałyśmy sobie...
Ma problem tylko z wydalaniem ale lekarz powiedział ze tak może być
na początku poza tym dzisiaj jedziemy na kontrolę
Wiem ze tam sa inne różnice temperatury ale chłodno to jest w Polsce...
Choć słonecznie póki co;]

Ale słyszałam ploty ze tegoroczna zima ma byc gorsza od poprzedniej do -38st.C
Już sobie współczuję

Coccoradość baw się dobrze na seji - pamiątka na zawsze;];]
pochwal sie później oczywiście


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gonia88811 (offline)

10-10-2010 09:05:12

Pruszków
Witam w mrozny sloneczny poranek smiling smiley

Ja o nadchodzącej zimie czytalam w necie. Ma przyjść wcześnie i być mrozna.Buuuu nie znoszę zimna. Rano koło7:00 termometr wskazywał -3. Zmarzłam na spacerku z psiakiem.

MAYU fajnie że Twoja Nutka już wesolutka jest smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Moja przyjaciółka robiła sobie sesję u fotografa. Zdjęcia wyszly sliczne. Fajna sprawa, pamiątka na całe życie. COCCO miłej zabawysmiling smiley

Miłej niedzili smiling smiley
Zmykam na śniadanko smiling smiley

marzenka89stg (offline)

10-10-2010 09:16:16

Hamburg
Hej dziewczynki ja postanowiłam się przeprowadzić do mamy bo nie mam zamiaru uczestniczyć w tej całej chorej sytuacji.
Mój M jest tylko ze mną na weekendy tak że bedzie ze mną siedzieć u mojej mamci.
Bynajmniej sobie odpoczne i nie będe musiała się niczym stresować że ktoś mnie podsłuchuje i jak bede wychodzić to jeszcze mu sie nagram na ten jego dyktafon.

Pozdrawiam kochane...








[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka2012 (offline)

10-10-2010 09:53:22

Cytuj
marzenka89stg
Hej dziewczynki ja postanowiłam się przeprowadzić do mamy bo nie mam zamiaru uczestniczyć w tej całej chorej sytuacji.
Mój M jest tylko ze mną na weekendy tak że bedzie ze mną siedzieć u mojej mamci.
Bynajmniej sobie odpoczne i nie będe musiała się niczym stresować że ktoś mnie podsłuchuje i jak bede wychodzić to jeszcze mu sie nagram na ten jego dyktafon.

Pozdrawiam kochane...
Marzenka jeśli tylko masz taką możliwość to uważam że to doskonały pomysł. Gorzej by było gdyby u Twojej mamy nie było miejsca czy coś podobnego... Zwłaszcza że cały tydzień musisz siedzieć sama.


Basia z dzieciaczkami :-)


herbaciana (offline)

10-10-2010 10:12:28

Białystok
hej,mam dziś czas z wami poplotkować-do niuni jedziemy dopiero po południu.wczoraj zawiozłam jej świeże mleczko na 2 doby więc mam wolne.młody na mecz pojechał,mój małż-beduin jeden do pracy,starszy do babci,a ja depilację brwi robię-zarosłam jak łąka na wiosnę winking smiley
dziewczynki,współczuję chorób,kichania i prychania-polecam sterimar i olejek eukaliptusowy...mi pomógł.jak kasy nie miałam na początku używałam zwykłej soli fizjologicznej.
jak wasze pieski?lepiej już?
co do wyprawki do szpitala-u nas lista jest prosta.dzidziuś trzymany jest w kokonie z pieluszki tetrowej szpitalnej,no chyba że rodzice chcą to ubierają w bodziaka i śpioszki.na wypis-bodziak,pajacyk/śpiochy,kombinezon,czapka-smerfetka,czapka cieplejsza,kocyk.no i podstawa-fotelik,bez tego nie wydadzą bejbika.
wczoraj poprałam najmniejsze ciuszki dla niuni,zaraz je poprasuje i spakuje do pudła póki co.prałam w arielu sensitive(jest o dziwo tańszy niż jelp) a do płukania użyłam jelpa.
cioteczki polecam wam w rossmanie jest promocja na kosmetyki hipp'a,chusteczki z babydream i pieluchy u nas się sprawdziły-chusteczki zakupiłam 4 op. za14.45,za pieluchy 13.99 pampers bezapelacyjny najlepszy ale jak coś jest tańsze i też dobre-po co przepłacać???u nas poszło już 2 op.pampersów po 78sztuk i 3op chusteczek dodupnych.a niunia ma dopiero 3tyg!!!na oddziale panie używają oliwki bambino bardzo sobie go chwalą,ja do pupci Gabulki kiedy miała po hagissach(chusteczkach) uczulenie kupiłam sudocrem-po paru smarowaniach pupa jak marzenie.aaa i biedronkowe chusteczki dada też dobre.a jak coś dobre dla mojego bąbla to dla waszych niuniek o czasie urodzonych też będzie dobre!
na laktację polecam herbatki z herbapolu(6.99zł) i z hippa(w rossmanie za 8.45zł) oby wam się nie przydały winking smiley

no to ciocia dobra rada skończyła swój wykład winking smiley)

w galerii Gabulki nowe zdj dla cioć :*


[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

10-10-2010 10:52:11

ateny
Herbaciana dzięki za rady. A Gabusia jest cudowna, jak mała laleczkasmiling smiley
Marzena ja nic nie rozumiem z tej sytuacji... Po co on by Was podsłuchiwał? Czy Twój teść jest wojskowym? Informatykiem? Specem od podsłuchów?
Ja nadal cierpię i w dodatku nie spałam dziś od 2.30 do 6 rano!!! Maskara, jak zaczęłam myśleć o porodzie, to mi się odechciało spać, na szczęście ok. 6 zasnęłam i spałam do 10tej. Mimo to czuję się lekko zakręcona.


[link widoczny po zalogowaniu]

marzenka89stg (offline)

10-10-2010 11:00:47

Hamburg
Moja mamcia ma 2 pokojowe mieszkanko jest tam mój brat i mama.
A u mamy czuję się swobodniej i nie musze wstawać o 7 aby nie było gadania, że nic nie robie tylko do 9 w łóżku gnije.
Tylko żal mi teściowej bo to naprawde dobra kobieta i co chwile płacze że chce się od nich wyprowadzić ale rozumie że z tym gościem nie wytrzymam.


W listopadzie coś wynajmiemy.

A i dziękuję za ciepłe słowa zawsze poprawiały mi humor.
Odezwę się jutro jak się urządzę u mamy.

Buziaki:*








[link widoczny po zalogowaniu]

marzenka89stg (offline)

10-10-2010 11:09:45

Hamburg
kanak On po prostu jest prostym chłopem i jest strasznie zazdrosny podejrzliwy itp.
według mnie jest chory psychicznie ale cóż nie chce mnie ogladać swojego syna i naszego dziecka.
Jeszcze będzie tego żałował bo ja mu nic nie zrobiłam a tym bardziej nasze nie narodzone dziecko.








[link widoczny po zalogowaniu]

Jolan (offline)

10-10-2010 11:23:39

małopolska
Herbaciana śliczna ta Twoja córunia, taka kruszynka.
Marzenka dobra decyzja, jak tylko masz okazje to wiej stamtąd.
Straszne są te hormony w ciąży, nie spałam do 4.00 bo miałam strasznego doła, że jak sie dzidzia urodzi to skończy się czas dla mnie bo już tylko opieka nad dzieckiem itp., itd. Ja jestem bardzo racjonalna i wiem, że to jest bzdura ale pierwszy raz w życiu nie mogłam nad tym zapanować. Nie spodziewałam się, że będę miała takie jazdy, mam nadzieję że więcej sie to nie powtórzy, haha.ciąża

Joanna28 (offline)

10-10-2010 12:43:21

Elbląg
Cześć Mamuśkiciąża

Dzięki bardzo wszystkim za ciepłe powitanie w gronie grudniowych mamusiek żartowniś
Nie było mnie niestety wczoraj ale kupiliśmy dla niuni parę fajnych przydatnych rzeczy, byliśmy w Ikei w Gdańsku, kupiliśmy do jej pokoiku dywanik [link widoczny po zalogowaniu], żółciutką narzutę na kawalerską wersalkę taty, która jest w kolorze niebieskim i do niczego nie pasuje spinning smiley sticking its tongue out kupiliśmy fajne kolorowe, ozdobne pudełka na kosmetyki i różne duperelki [link widoczny po zalogowaniu], piękną lampkę naścienną [link widoczny po zalogowaniu], super się robi takie zakupki he he. Trzeba się powoli zbierać po inne potrzebne rzeczy typu termometr, obcinaczki do paznokietków i takie tam :joliecouette:
Dzisiaj mam niestety niezbyt dobry dzień bo wymiotuje od rana ale jestem twarda i daję radę he he, muszę się wyszykować bo wybieramy się po ozdobny pasek tapety do pokoiku, Nikolcia będzie miała ślicznie....

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.