Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

trussska (offline)

16-08-2010 08:13:12

Witajcie poniedzialkowo....

o jejku, alez mam dzien....niedosc, ze spac nie moglalam, obudzilam sie o 4 i nic...wykapalam sie...i polozylam znowu...zaspalam....pozniej z M. szybko, szybko....a tu niespodzianka, suszarka do wlosow sie spalila....no super...
jakby tego bylo malo...chcemy juz wyjsc, a tu d.... lucznik sie przekrecil i nie da rady otworzyc...kreci sie w jedna druga strone, ale wciaz zamkniete...na szczescie tato nas uratowal...i wyszlismy...

oj...ciekawe co mi jeszcze ten dzien przyniesie...

zycze Wam pienego dniasmiling smiley

witaj Patrysiu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Layla (offline)

16-08-2010 08:37:47

Bydgoszcz
Dzięki ola111 0 mi też się pokój podoba,ale najbardziej zachwycony jest mój mąż, wciąż tam wchodzi i ogląda smiling smiley
Ja cały weekend spędziłam u rodzinki, ale upąły nieźle dawały mi w kość. Nogi puchły jak balony.
Dziś na 16 ide do lekarza i znów zobacze Ludzika smiling smiley Później zdam relacje.
miłego dnia



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Coccinelle (offline)

16-08-2010 09:30:15

Warszawa
Dzień doberek!

Upały koszmarne były w weekend, nestety dziś też, ale od jutra ma zelżeć.
Dziś rano poleciałam zostawić mocz do badania. Kurcze boję się, że znów mam bakterie, dlatego oddałam go wcześniej w razie ewentualnego posiewu. Jutro wyniki-zobaczymy. Za tydzień idę oddać krew i zrobić test obciążenia glukozą.

Mój brzuszek to 101 cm smiling smiley a z wagą +10 kg.

trusska no to miałaś piękny początek dnia smiling smiley

Witam nową grudnióweczkę!!


[link widoczny po zalogowaniu]

martynaczw (offline)

16-08-2010 10:31:40

Człuchów
Hej mamuśkismiling smiley
Patrysia witaj w naszym gronie!smiling smiley
Layla pokój dla dzieciaczka śliczny i tak mi się spodobał chciałabym też tak urządzić ale ja mam na 2 ścianach panele w pokoju na jednej strukture i jedna taka czysta biała.. Bede chciała po prostu jakieś rysunki dziecięce zrobić mój Łukasz bardzo ładnie maluje i może coś wymyśli dla naszej księżniczkismiling smiley
Sylcia Koleżanka urodziła w czerwcu jest strasznie drobna jak 16latka i jej brzuszek z początku tak do około 25tygodnia nie rósł p[rawie wcale na sam koniec wyglądała jak by trzy piłki połknęła.,.. No i w czerwcu urodzioła zdrowiutkiego chłopczyka i miał 4 kg. Także ty też jeszcze pewnie musisz jeszcze troszkę poczekać brzuszek bedzie rósł,a maleństwo bedzie się rozwijałosmiling smiley
Trussska to piękny początek dnia oby reszta okazała się bardziej Ci sprzyjającatongue sticking out smiley
Mam do was pytanie w jakiej normie teraz jest u nas cukier? Byłam wczoraj u Łukasza rodziców na obiedzie no i jego tata ma cukrzyce i aparat do pomiaru i zbadał mi i mam 140mg? Z tym że miałam mierzony po obiadzie i jednym malutkim rogaliku. Doradźcie mi czy mam iść do lekarza czy mam się tym niepokoić?, a badania w poradni mam mieć wykonywane dopiero za 6 tygodni;/ Bo zrobią mi tak jak jest w ksiązeczce Czyli tam bedzie 28 tydzień ciąży a ja bede miała już 30.... Ech to wszystko jest takie pomieszane;/..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sylcia1989 (offline)

16-08-2010 10:43:37

Dziń dobereksmiling smiley
Trusssko, współczuję początku dnia kurcze nagle wszystko Wam sie spiepszyło,ale najważniejsze, że daliście sobie radę.Miejmy nadzieję, że o wiele lepiej zakończysz ten dzisiejszy dzień.
Ja dzisiaj zrobilam postęp na sniadanko zjadlam usmażoną kiełbaske o dziwowinking smiley Wcześniej było to nie do przyjęcia.No i dzięki mojej mamie wreszcie krew mi nie leci,bo kupiła mi maśc tranową a ta mi po dwukrotnym użytku bardzo pomogła. Za to przed zaśniecniem wczoraj, nie mogłam sama ze soba wytrzymać. Wszystko mnie wkurzało, to że chodzę siku co 2 minuty a robie tylko po kropeleczce, że mój ma dziwny zapach z ust tzn dziwny dla mnie inny niż zawsze..., że koty się pieszcza za oknem i sto innych.A najbardziej mnie wkurzało to, że to wszystko mnie w ogole wkurza.Bo wcześniej taka nie byłam.Więc zła byłam sama na siebie. ALe dzisiaj lepiej mi się wstało...Uff zobaczymy co będzie dalej.
Odezwę sie poźniej. POzdrawiam i życze Wam miłego dnia(trusssko w szczególności Tobie-kobiecie pracująćejsmiling smiley

P.S. Mam prośbę mogłybyście mi napisać ile czekalyście na wyniki z glukozy, jak to badanie w ogole wyglądalo.Piłyście sama glukoze czy z cytryną?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-16 11:08 przez sylcia1989.

dzakonda (offline)

16-08-2010 11:12:14

rybnik
witam kochane!!!ciąża nie bylo mnie 2 dni bo mielismy starszna burze i awarie neta!!!dzis juz jest ok!!!moje wymiary na dzis to 95 cm i +4 kg!!!Mr. Green te bujaczki to swietna sprawa tez w taki sie zaopatrze!!!maly fika z dnia na dzien coraz bardziej a jutro mam wizyte u gina!!!


[ebobas.pl]

trussska (offline)

16-08-2010 11:38:39

dominika27 (offline)

16-08-2010 12:34:19

Ciechocinek
Witam mamuski!!martynaczw wydaje mi sie ze mialas powyzszony cukier bo bylas po posilku a wtedy cukier wzrasta jak robisz badania to przeciesz musisz byc nadczo wiec wydajw mi sie ze jest wszystko ok!smiling smiley

askastar (offline)

16-08-2010 13:18:31

sylcia-najpierw musialam kupic glukoze w aptece-2,9 za 50gr. 75gr niewielze drozsze,ale musisz wiedziec ile kupic. w labie pobiera krew bez glukozy, pozniej rozpuszcza Ci ja w plastikowym kubku i daje do wypicia-jak chcesz cytryne to sama sobie wciskasz. Ja zapomnialam zabrac i dalo sie wypic-nic strasznego, po prostu strasznie slodkie.i teraz jesli pilas 50gr to za godzine pobieraja jeszcze odrobine krwi, a jak 75gr to po dwoch godzinach. w trakcie oczekiwania nie mozesz nic jesc, nie hasac, najlepiej poczytac w spokoju. Wyniki mialam tego samego dnia po poludniu. i tyle:-)
doskonale rozumiem Twoje wkurzenie-tez tak mam i tez sama jestem na siebie wsciekla,ze mnie wszystko wkurza wrr-szalu mozna dostac.

u mnie dzis upal, nie ma czym oddychac,a ja mam lenia,ze hej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

16-08-2010 13:19:23

Lörrach
Witam poniedzialkowo!!!

Ja mialam dzis ciezka noc ,bo Michele sie budzila co 15min.I wendrowala raz do naszego lozka ,a potem do swojego...Chodze nie wyspana
Mialam dzis wizyte z rana .Z synkiem jest wszystko ok.A moje bole ,sa nie grozne w normnie!!!U mnie leje okropnie deszcz ,wiec da sie zyc...!!!Dzis sie skusilam i kupilam 3 rzeczy dla synka hi hi...smiling smiley

Witam szczegolnie nowe kolezanki Patrysiu,Dominika27

Layla -udanej wizyty i daj znac....smiling smiley



Milego dzionka!!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.