Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

martynaczw (offline)

13-08-2010 15:41:53

Człuchów
Ja już poprasowałam i nie mam siły już dzisiaj sprzątać. Zostawię te robote na jutro...
TackaBezWacka też chciałabym już poprać i poprasować ciuszki dla mojej małej, ale muszę się wstrzymać do czasu remontu czyli do pazdziernika bo i tak wszystko się zakurzy ale uwielbiam je wyciągać z szfki patrzeć na nie i na nowo składaćgrinning smiley
Krycha ja uważam że dla tak malutkiego dziecka kolor na prawdę nie robi za dużo wcześniej myślałam że bedzie chłopiec i dostałam pare par ślicznych ciuszków różowych no i stwierdziłam że i tak bede je ubierać a teraz gin powiedział że córeczka a ja mam kilka bodów i śpioszków z piłkami to bardziej dla chłopca ale przeciesz teraz nie wyrzucesmiling smiley
Co do szpitali i porodu to wolę pojechać na ostatnią chwilę gdyż nienawidzę szpitali tego zapachu i samych lekarzy, choć jestem troszkę przerażona rozmawiałam dzisiaj z mama jak przebiegł jej poród ze mną i powiedziała że rodziła mnie dwa dni... Co za meczarnia zaczynam coraz cześciej o tym myśleć i z dnia na dzień coraz bardziej się boje. Z dnia na dzień dopiero teraz zaczyna do mnie docierać co to znaczy ciąża wcześniej nie miałam żadnych objawów itp. teraz nie mogę spać po nocach a w dzień to mała lubi kopać w żołądek. Już nie mogę się doczekać kiedy bede ją miała przy mnie w domkusmiling smiley

Miłego dnai!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

TackaBezWacka (offline)

13-08-2010 15:55:23

Gdynia
Martyna ja mam tak samo wyciągam ciuszki oglądam i składam na nowo grinning smiley
jeszcze nie znam płci dowiem się 1 września mam usg. A ciuszki mam i w samochodziki
i różowe w motylki i niezależnie od płci maluszka też je będe ubierać grinning smiley

Ja też pytałam mojej mamy jak było z porodem i
ona się śmieje że mnie wypluła.
Za to z moimi braćmi się męczyła 8 godz. i ją nacinali sad smiley
Też dużo myśle już o porodzie oglądam filmy itd. i się strasznie boje wielkie oczy

kociczka (offline)

13-08-2010 16:20:12

Lörrach
Witam piatkowo!!!

Malz siedzi w domu to mam ograniczony dostep do komp. niestety!!Posprzatalam troche w mieszkanku ,ale sie zmeczylam.A dodatkowo upal wrocil ....
A Michele tez ostro broi i ma jakies bunty ,krzyki...Mozna doslownie oszalec!!!
Ja nie palilam przedciaza ........
JA narazie nie mysle o porodzie ,bo to jeszcze duzo czasu.....Musze odreagowac moj stres z ostatnich tygodni!!!

Milego dzionka!!!!

ola111 (offline)

13-08-2010 16:27:55

hej dziewczyny widzę ze wkręta ostra odnośnie II i III trymestru ja też tak mam wiecej doleglowości strachu co i jak bony tez juz chcę miec dzidzie lub chociaz zeby była na tyle rozwinięta ze wrazie powikłam może się urodzić mówią ze I trymestr najgorszy dla mnie chyba najlepszy pod każdym względem.
DZAKONDA dawaj fotkę kurteczki,zaciekawiła mnie;-)
u mnie też upał,znów od bratowej dostałam szlafroczek fajowy,kamizelkę,body i gryzaczek:-)
co do porodu jestem za rodzinnym i chyba tez tak bedzie u mnie.....

trussska (offline)

13-08-2010 16:34:22

oj te papierosy...
ja ostatniego zapalilam, gdy robilam test ciązowy...jak tylko pokazaly sie dwie kreski,,,od razy zgasilam...

to byla dla mnie szok....ale od razu wiedzialam co zrobicwinking smiley

ciuszki mam od znajomych i rodzinki i nadal stoja w reklamowkach
niestety musimy zrobic male malowanie pokoju...i w ogole...
ale czasu nam brak..oboje pracujemy i czasami nawet czasu nie ma, aby pomyslec..

pewnie jak to zwykle u mnie bywa, wszystko bedzie na ostatnia chwilke....no, ale wtedy zawsze tez najlepeij mi wychodzismiling smiley
smiling smiley

oooo...burza idzie....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dzakonda (offline)

13-08-2010 16:42:59

rybnik
ojjj ale upalposzłooo! no nie moge i caly tydzien ma byc taki.....nie znosze takiej pogody!!!chce juz jesien!!!i dzis zas kupilam swietny komplecik dla malego hehe juz nie umie sie powstrzymywac!!!Mr. Green a wieczorem wybieram sie do tesco i zas skocze na dzial dzieciecy i zas napewno poszaleje!!hihi!!!ola111 jak zrobie fotke tej kurteczki to wrzuce do galerii.....co do fajek ja palilam przed ciaza duuzzzooo ale jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to odrazu w ten dzien byl koniec z papierochami....ale podejrzewam ze wroce do tego nalogu po ciazy poprostu lubiegrinning smiley coz na to poradze.....


[ebobas.pl]

dzakonda (offline)

13-08-2010 16:45:14

rybnik
olenko mam pytanie chodzisz w szpilkach???bo w Twojej galerii widze ze masz ubrane na chrzcie....???ojjj bo ja bym nie wystała choc przed ciaza tylko szpile uznawałam......


[ebobas.pl]

ola111 (offline)

13-08-2010 17:48:42

DZAKONDAcoś Ty szpilki założyłam raz w ciąży;-) nie dałabym rady co chwila uwazać na kroki:-)jeszcze ok.3 par nowych leży ale to po porodzie może zarzucę.

dzakonda (offline)

13-08-2010 17:51:51

rybnik
hehe olu tak myslałam.....ja tez mam chyba ze 3 pary nowych co kupilam nie wiedzac o ciazy ale juz nie zdazylam ich zalozyc Mr. Greenprzydadza sie po ciazy!!!


[ebobas.pl]

ola111 (offline)

13-08-2010 17:52:03

Coccinellegodna polecenia stronka rodzić po ludzku wszystko w jednym artykule-POLECAM RÓWNIEZ
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.