październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

ulinka (offline)

15-10-2012 20:11:35

Gdynia
My po urodzinkach dla rodzinki. Madzia dostała domek dla lalek - super, myślałam że będzie za mała na to a okazało się że świetnie się tym bawi. Dostała jeszcze pieska szczekającego i chodzącego, opaskę do włosów, plecaczek - pieska i jakieś tam jeszcze pierdółki.

Trochę fotek z urodzin





















[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

15-10-2012 23:03:09

MADZIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ

Ja dziś byłam w pracy, co prawda takiej dorywczej na 3 -4 dni w tygoniu po ok. 10 godzin ale zawsze parę złoty wpadnie dodatkowo.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

16-10-2012 08:01:24

Zielona Góra
Kasiu ogromne gratki dla Lauruni smiling smiley zdolna dziewczynka smiling smiley prezent świetny smiling smiley ja muszę coś innego wymyślić ... nie mam pojęcia co kupić Mikołajowi na urodzinki ... może dziś usiądę i poszukam.
ulinko śliczne zdjęcia Madzi smiling smiley jaka ona duża , nie wygląda na 2-latkę smiling smiley
Aniu fajnie że chociaż taka praca, i kilka groszy więcej wpadnie , i masz małą odskocznię od domu i dziecka smiling smiley
hogata pamiętam jak mój tata jechał do Rosji, moja mama też się bardzo denerwowała, ale wszystko było ok i przywiózł nam świetne matrioszki smiling smiley fajnie że Dagunia już zaczyna nocki przesypiać smiling smiley buziaki dla dziewczynek smiling smiley

U nas wszystko oki , Mikołaj daje mi popalić dzień w dzień .. mówi już co raz więcej, ostatnio mnie zdenerwował i ja go pytam : Mikołaj ? ty jesteś normalny ? a on na mnie spojrzał i odpowiedział : momalny smiling smiley
Zatkało mnie haha smiling smiley
Mnie coś łapie, kiepsko się czuję, ale muszę się trzymać. Wczoraj moja babcia przyszła i posiedziała z Mikusiem, a ja pojeździłam po urzędach i pozałatwiałam kilka spraw, które mi się nazbierały.
Do tego robiłam morfologię, żeby sprawdzić jak tam to moje żelazo, ale jestem pewna że wyszłam już na prostą.
Z Grzesiem trochę się kłócimy, ale to chodzi o moją mamę, która mi żyć nie daje, a Grzesia to mocno już wkurza, ale ja na to nic nie poradzę ... muszę pomóc mamie, bo ona jest sama i nie ma się do kogo zwrócić ...
Urodzinki w niedzielę, tort już mamy zamówiony, a w poniedziałek czeka nas bilans dwu latka smiling smiley
Miłego dzionka dziewczyny smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

16-10-2012 10:00:59

Mikołów
ja wczoraj miałam "sądny dzień" sad smiley Gosia strasznie dała mi w kość sad smiley na szczescie wieczorem mężulek zabrał mnie na chwilke z domu i pojechalismy kupic Gosi prezent na urodzinki

ulinko Madzia ślicznasmiling smiley mam nadzieje, ze piesek jej sie podobal, bo Gocha dostanie królikawinking smiley
Zuza mi wczoraj Goska powiedziała "nie obrazaj mnie" jak na nia przezywałamwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

16-10-2012 11:03:36

Płock
Cześć dziewczyny.Ale pogoda się popsuła.Wczoraj było tak pięknie.Dzieciaczki szalały na trampolinie.A dziś przymusowe siedzenie w domu.Ale może to i dobrze,zacznę ogarniać domek na przyjazd gości.
MUszę jutro zamówić torcik dla Laurci.

hogata Gosia pewnie się buntuje.Stosujesz juz karną poduszkę??Ja właśnie zamierzam powoli wprowadzać.


Aniu fajnie że mozesz chpociaż na parę godzi iśc do pracy.Jak Madzia?

zuza Mikuś fajnie zaczyna mówić.Ja na bilans wybieram się za tydzień w czwatrek.Już się obawiam,bo Laurunia nie lekaży

Laura jeszcze tak nie dyskutuje,ale wiem że już niedługo będzie mówić aż za dużo.hehe

Zmykam robić obiad.




hogata (offline)

16-10-2012 20:32:53

Mikołów
kasia karna poduszke juz dawno stosuje i zawsze było po takiej karze lepiej, ale wczoraj to była rzeźwinking smiley

dzisiaj na szczescie miałysmy lepszy dzień smiling smiley dziewczyny śpią, a ja sie lenie

dobrej nocy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

16-10-2012 22:50:52

U nas zasypianie dziś do dupy, Madzia jescze nie śpi tylko cały czas jęczy od 21.

Praca nie jest za fajna ale zawsze jakaś odskocznia.

Mam nadzieje że Madzia szybko zaśnie bo o 5 muszę wstać sad smiley.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

17-10-2012 13:09:18

Zielona Góra
Hej.

U nas nocka taka se smiling smiley Mikusiowi coś się śniło i popłakiwał trochę ... a najlepsze było jak po 22.00 ktoś zaczął wiercić wiertarką .. myślałam że zamorduję.

Aniu Madzia późno zasypia, ona śpi jeszcze w dzień ? bo chyba już nie z tego co pamiętam . Buziaki dla was.
hogata u nas rzeź to jest co któryś dzień smiling smiley ostatnio jest bardzo ciężko z Mikołajem wytrzymać.
kasiu torcik zamówiony ? ja już zamówiłam w niedzielę, śmieszny taki ze słonikami ... ja jestem ciekawa jak Mikuś na lekarza zareaguje, martwiłam się o fryzjera, a on był grzeczniutki, więc idę na żywioł i zobaczę jak będzie smiling smiley Nas chyba teraz już nie czekają żadne szczepienia ? Buziaki winking smiley

Dziewczyny jak wy stosujecie tę karną poduszkę ?

Mikołaj śpi teraz, pewnie troszkę pośpi i nockę odeśpi smiling smiley potem skoczymy na dwórek, nóżkami, bo ostatnio jak Grześ był na spacerze z Mikusiem to nie zauważyli gwoździa i się dętka w wózku przebiła, ale dziadek mój już ją naprawia więc pewnie jutro już będziemy wózeczkiem jeździć ... coś się mój dzidziak ostatnio leniwiec zrobił i woli jeździć niż chodzić, no chyba że jesteśmy na placu zabaw to wtedy ciężko go ze zjeżdżalni do domu zaciągnąć smiling smiley
Miłego dzionka .

Aaaa Wszystkiego najlepszego dla Ninki .... Sto latek i samych szczęśliwych i uśmiechniętych dni smiling smiley urodzinowe baloniki



[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

17-10-2012 13:31:58

Mikołów
Gosia chora, a jutro imprezasad smiley sala zabaw zamówiona i teraz nie wiem co bedzie, meża nie ma, kaloryfer mi sie rozciekł i jeszcze to choróbskosad smiley

Zuza ja przestałam brac wózek, bo efekt jest taki ze Gocha wiecej jedzie niz idzie, a jak wie ze nie ma wyjscia to potrafi duuuuuzo przejscsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

17-10-2012 22:44:05

ZUZA Madzia już dawno nie śpi w dzień, tylko teraz mnie pilnuje żebym nie uciekła jej chyba grinning smiley.

A co do spacerków to my różnie raz na nogach a raz wózkiem zależy jak nam pasuje.

HOGATA dużo zdrówka dla Gosi :*****. Będzie dobrze, u nas było tak samo z chorobą na dzień przed imprezą się zaczęło,a w dzień urodzin zaczęła brać zastrzyki.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.