październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

AnnaT (offline)

08-10-2012 23:33:06

A my zaczynamy walkę z pieluchą heh. Tylko nie wiem czy to ma sens bo madzia jeszcze nie mówi ani powtarzać nie chce sad smiley i to mnie martwi szczerze mówiąc.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

09-10-2012 21:11:07

Mikołów
Aniu Madzia zacznie gadac jak szalonasmiling smiley nie martw sie na zapassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

09-10-2012 21:41:05

Gdynia
Aniu Piotruś w tym wieku też nie mówił a teraz buzia mu się nie zamyka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

10-10-2012 23:59:53

Dzięki dziewczyny smiling smiley

ZUZA AGULAT DEMOLKA i reszta jesteście ---- meldować się!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

11-10-2012 22:29:14

Hej dziewczyny co się dzieje???? chyba forum nam zanika sad smiley.

U nas w miarę dobrzę, ja jutro idę na szkolenie na pół dnia. Zobaczymy co tam ciekawego usłyszę smiling smiley.

Buziaki i do jutra :* smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

11-10-2012 22:47:00

A bo zapomniałam Madzia dziś dostała od babci kurtkę i czapkę na zimę ale booosko w niej wygląda grinning smiley. A wszyscy w sklepie uwierzyć nie mogli,że ona ma dopiero dwa latka skończone.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

12-10-2012 08:54:32

Płock
Hej.Ja się melduję.Mężuś pojechał i znów sami.
Danio miał pasowanie na ucznia.Puzniej pojechali z całą grupą do sali zabaw.Wrucił zmęczony ale zadowolony.

Aniu Madziulka chyba jest bardzo wysoka.Suoer że kurteczka fajna.Pokaż nam fotkę.
Laura też nie mówi za dużo ale powoli rozkręca.Danio zaczął tak dopiero grubo po 2 urodzinach.Ale jak zaczął to z dania na dzień.Podejrzewam ze z naszymi pannami będzie podobnie.




Zuza81 (offline)

12-10-2012 10:21:33

Zielona Góra
Hej.

Ja też się melduję smiling smiley U nas w porządku, nocki co prawda ostatnio jakiś kiepskie bo Mikuś trochę się budzi i marudzi, ale dajemy radę.
Ja już dziś posprzątałam chałupkę, obiadek mam z wczoraj, a do tego fajnie, bo Grześ dziś wychodzi szybciej z pracy i w domku będzie już koło 13.00, pogoda nawet nawet, więc pewnie gdzieś sobie skoczymy.
Jutro wybieram się do fryzjera, a potem podjadę do cukierni i zamówię jakiś fajny tort dla dzidziaka na za tydzień.

Aniu dawaj fotkę Madziulki smiling smiley
kasiu zdjęcia dzieciaczków cudne, to z tobą i mała super, i też bardzo mi się podoba to ostatnie jak Laurunia siedzi na krzesełku, jakie ona ma piękne włoski smiling smiley Po kim taka blondyneczka ? winking smiley buziaki dla całej rodzinki.
hogata to niezłą ilość dzieci będziecie mieć na imprezce smiling smiley na pewno Gosia będzie zachwycona smiling smiley

Mikuś właśnie skończył śniadanko, musimy jeszcze pranie powiesić, a potem mały idzie lulu smiling smiley
Miłego weekendu dziewczyny smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

14-10-2012 20:40:04

Płock
Cześć dziewczyny.Skarbeczki moje kochane śpią wymęczone po całym dniu.

U nas wszystko w porządeczku.Jestem bardzo dumna z Lauruni,bo od dziś siusia z nakładką na sedesie.Nocnik jest już nam nie potrzebny.Moja kochana córeczka.

zuza Laurunia oczywiscie w mamunie taka ładna.A tak na poważnie to blondymka we mnie a kręcone włosy w Krzyśka.

My za tydzień wyprawiamy urodzinki Lauruni.W sobotę będzie kiner bal dla dzieci a w niedzielę przyjadą dziadkowie.
Zmówiłam Lauruni taki prezent.[link widoczny po zalogowaniu]

Co u Was dziewczyny??




hogata (offline)

15-10-2012 16:00:22

Mikołów
kasiu garnki sie super sprawdzaja wiec suoer prezent wybralas, my na kuchnie nie mamy miejsca, ale garnki rzadzawinking smiley u nas tez nakładka lepiej sie sprawdza niz nocnik- Gosia chyba ani razu sie nie niego nie wysikała

poza tym dzisiaj mam doła- Gosia jest nie do wytrzymania i niepotrzebnie na nia nakrzyczałamsad smiley do tego Mezulek jedzie na cały tydzień do Rosji i to na Syberie i sie martwiesad smiley
na szczescie Dagunia zaczyna przesypiac noce i jest spokojna

buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546042, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.