październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

AnnaT (offline)

24-02-2011 09:27:09

Witajcie.

Kurde to z tym profilem to może przez to,że mam poblokowany ale zrobię inaczej do każdej z was postaram się wysłać na priv moje dokładne dane i tak mnie znajdziecie smiling smiley

U nas w miarę oki Madzia wczoraj nie robiła kupy,a le słyszę,że teraz coś stęka może może coś wyjdzie grinning smiley a jak nie to będę musiała jej pomóc.

do później smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

24-02-2011 09:30:37

[link widoczny po zalogowaniu]

teraz powinno być dobrze. Jeśli jeszcze nie będzie to zrobię tak jak pisałam wcześniej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

24-02-2011 09:33:35

Mikołów
kiciania napewno dacie sobie rade, chociaz wiem, że czasem jest łyso samej w domuwinking smiley
zuza zazdroszcze, że Mikołajek tak wcinasmiling smiley
AniuT z tymi lekarzami to tak bywasad smiley

u nas nocki lepsze-Gosia budzi sie na jedzonko, ale nie krzyczy wiec szybciutko je i spi dalej, a w wiekszosci to chce sie chyba tylko przytulic tylko nie umiem wyczuc kiedy jest głodna, a kiedy ma potrzebe bliskosci, myśle, ze jak ja zaczne poprostu tulac i nie bede dawac piersi za kazdym razem to bedzie sie mniej budzic
cos mi weszło w kregosłup i tak boli, że nie moge za długo stac, ani nosic Gosi wiec jest mały dramat, bo Gocha usypia na rękach a teraz sie nie da wiec musi nauczyc sie zasypiac w łóżeczku i dobrze, bo bez bólu nie umiałam wytrzymac tego jej zawodzenia i w koncu brałam ja na recewinking smiley
Gosia raz dziennie poki co dostaje cos innego niz mleko i wydaje mi sie ze jest OK, zjada ok poł małego słoiczka a potem mleko, jak na "piersiowe" dziecko chyba jest w porzadkusmiling smiley

pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

24-02-2011 10:41:29

Grudziądz
hej dziewczynysmiling smiley

U nas nocka normalna, Ala jedna pobudka, mleczko i spała prawie do 8-mej. Teraz śpi, ale zaraz będę musiała ją wybudzać bo idziemy dzisiaj na szczepienie!!!!!!!!!!! Zobaczę jak sobie dziś Alusia poradzi! No i zobaczę ile waży! Fajnie, że napisałyście o tych kupkach, bo moja też zwiększyła jakiś czas temu produkcję i teraz wiem czemu smiling smiley

AniuT ja Cię podziwiam za cierpliwość, bo ja to bym od razu poszła do tej recepcji i powiedziała co o tym myślę! Nie lubie się kłócić, ale o swoje trzeba walczyć, tym bardziej, że tu chodzi o Nasze Maleństwa!

Kiciania na pewno świetnie sobie poradzisz, a jak masz możliwość to zaproś jakąś siostrę, kuzynkę lub zaufaną koleżankę na noc, to będzie Ci raźniej. Ja ta ostatnio zrobiłam i wszystkie łącznie z Alą fajnie się bawiłyśmy smiling smiley


Uciekam już! Pozdrawiam Was gorąco, bo zimnica jak nic! brrrrrrrrrrrr Buziaki buziak od dziecka

Kiciania (offline)

24-02-2011 11:02:33

agulat, niestety mieszkam ''na obczyznie''winking smiley i nie mam kogo zaprosic. Jest jedynie siostra R, ale nawet nie bede jej prosic bo szkoda gadac smiling smiley mem kilka kolezanek w wawie, ale sa zajete studami, praca lub swoimi ukochanymi i swiata poza tym nie widza, zreszta teraz ferie w mazowieckim i wszyscy powyjezdzali :/

Zuza powiem Ci szczerze, że dzieki temu że mam Was, codziennie mam dużo lepszy humorek smiling smiley

Dzidzia wlasnie zasnela, a ja wyczekuje kuriera bo ma mi przywieźć perfumki winking smiley

Buzka




kasia25 (offline)

24-02-2011 11:08:56

Płock
Cześc dziewczynki.
Sorki ja tylko na szybko,bo brak czasu.Zaproszenia na Nk wysłalam. A to mój profil.Zapraszam.[link widoczny po zalogowaniu]
Zaraz znajoma ma do nas wpasc z coreczka.Wieczorkiem zajrzę do was i nadrobię.




gingerW (offline)

24-02-2011 11:45:39

Warszawa
AnnaT, kasiaj dziękuję za odpowiedź. My ostatnio byłyśmy na fizjoterapii, i ta babeczka okropnie mnie nastraszyła, że zimne czasami mają dzieciaczki, ale moja ma wyjątkowo lodowate i do tego sine! Dlatego się zdenerwowałam. Czekam na wizytę, zobaczę co mi nasza pediatra powie.

Czytam tak sobie Wasze relacje nocno-dzienne i powiem Wam, że zazdroszczę. Dni mamy z Madzią super, bo nie jest dzieckiem marudnym - większość dnia ostatnio albo piszczy albo się chichra, ale noce... Wczoraj zasnęła o 20, o 23 była pobudka i cycunio, bo była głodna. Potem o 1, 3, 4 - kwilenie, 5 minut przy cycu, zasypia, a ja odkładam ją do kołyski. O 5 wzięłam ją do nas i to samo, o 7 była super wyspana i zaczęła się śmiać w najlepsze. Teraz śpi sobie smacznie cwaniara. Już próbowałam ją wcześniej brać do nas, ale nie skutkuje. Tak jakby sprawdzała czy przypadkiem nie znikłam. Najgorsze jest to, że rano jeszcze jako tako funkcjonuję, ale popołudniami odlatuję. W kwietniu wracam do pracy i już się boję jak to będzie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

24-02-2011 11:49:05

Zielona Góra
A ja dopiero dzisiaj przeczytałam, że po marchewce dzidziak może mieć zatwardzenie, no i zrobił już dzisiaj dwa bobki marchewkowe, ale widzę, że męczy się dalej.
Jakby mu tu pomóc ? Coś z jabłuszkiem chyba musiałby dostać, albo jakiś deserek, albo soczek. Muszę sprawdzić może coś mam.

Kiciania z tej perfumerii internetowej ja też często korzystam, teraz na przykład mają Calvin Klein Contradiction za 100 ml chyba 101 zł. Achhh kuszą mnie kuszą smiling smiley Moja dzidzia właśnie się obudziła i zjadła kaszkę Sinlac z deserkiem jabłuszkowym, może to mu pomoże, a jak nie to mam jeszcze soczek na później.

Wiecie co wchodzę nieraz na wątek dziewczyn które rodzą teraz w lutym, jejku jakie one mają malusie te dzidziaczki, aż trudno uwierzyć, że nasze bombaski też kiedyś takie były smiling smiley

agulat trzymamy kciuki za szczepienie, żeby było szybko i bezboleśnie i oczywiście czekamy na relację smiling smiley Ale Alusia to dzielna dziewczynka jest i na pewno będzie wszystko ok winking smiley

hogata ja nie wiem czy to dobrze, że on tak wcina i nic mu nie jest, bo mi się zaczyna robić mały mętlik w głowie, a w necie za wiele nie piszą o dietach niemowlaków.

Wyobraźcie sobie, że mój mały przed chwilą odczepił dwie zabawki z maty, grzechotkę i lewka , wyrwał z tych kółeczek, no to łobuz jeden grinning smiley ale jaki zadowolony i gryzie i się nie denerwuje smiling smiley jakby powiedział, że o to mu chodzi to sama bym mu odczepiła smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

24-02-2011 11:58:29

AGULAT musiałam ugryźć się w język ponieważ ten lekarz jest jednym specjalistą na cały nasz powiat, a poza tym on jest taki,że na dziecku później by się odegrał sad smiley.

KICIANIA wierzę,że sobie poradzisz - BĘDZIE DOBRZE smiling smiley NAPEWNO zakurzona kanapa

A u mnie teraz Madzia ucięła sobie drzemkę a ja mam nuda. A pani dr nie kazała Madzi zmieniać mleka bo uważa,że to jeszcze za wcześnie (dopiero jak skończy 6 m-cy) będę mogła jej zmienić, a teraz mam jej podawać zupki deserki, musy owocowe itd...

ZUZKA ja mojej księżniczce dałam deserek z jabłuszek i herbatkę na trawienie i ta herbatka dopiero jej pomogła.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 12:02 przez AnnaT.

kasiaj (offline)

24-02-2011 12:33:03

Zuza81 u nas na kupkę pomogły brokuły! Najpierw ze słoiczka dałam, a teraz na parze przygotowałam i mała wtrążoliła w 5 sekund smiling smiley Będzie zielona kupka smiling smiley
A i jakbyś mu sama odczepiła te zabawki to by nie było to samo smiling smiley Znalazłby sobie inne wyzwanie smiling smiley

Mogłabym prosić też te przepisy? ciuchciaa@o2.pl Dziękuję!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.